هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
دوستان من یک مشکلی دارم.
تمام بازی هام دیجیتالی هست وقتی به اینترنت وصل نیست نمیشه آفلاین بازی کرد .
Restore Lisence هم زدم اما درست نشد و وقتی به اینترنت وصل نیست نمیشه بازی کرد و یک قفل روی بازی میاد .امان از این قفل DRM PS4
چجوری میشه این مشکل رو حل کرد ؟
شاید یک موقع نتونم به اینترنت وصل شم اینجوری کنسول بی فایدس که
yahoo_22.gif

جديدا اين جوري شده من 15 بازي دانلود كردم ديزور با ساپورت سوني حرف زدم گفت بايد هميشه به اينترنت وصل باشي بهش ميگم من قبلا افلاين بازي ميكردم الان اينجوري شده گفت متاسفم=((
ارورش هم اينه CE-33950-0
از Restore Lisence هم حل نميشه

یک سوال از شما دارم شما بازی را خودتان خریدید یا با کسی شیر کردید ؟

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
جديدا اين جوري شده من 15 بازي دانلود كردم ديزور با ساپورت سوني حرف زدم گفت بايد هميشه به اينترنت وصل باشي بهش ميگم من قبلا افلاين بازي ميكردم الان اينجوري شده گفت متاسفم=((
ارورش هم اينه CE-33950-0
از Restore Lisence هم حل نميشه
پس وصل شدن به اینترنت باید همیشگی باشه دیگه ؟ :|
خب الان شاید ادم بخواد بره مسافرت و اینترنت نداشته باشه باید چیکار کنه ؟ :|
تنها مشکل خرید بازی فیزیکی هست ؟ :|

- - -ویرایش - - -

یک سوال از شما دارم شما بازی را خودتان خریدید یا با کسی شیر کردید ؟
نه بازی ها رو خودم خریدم :|
البته با یکی از دوستانم اکانت رو شیر کردیم اما ربطی به این مسئله نداره :|

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
پس وصل شدن به اینترنت باید همیشگی باشه دیگه ؟ :|
خب الان شاید ادم بخواد بره مسافرت و اینترنت نداشته باشه باید چیکار کنه ؟ :|
تنها مشکل خرید بازی فیزیکی هست ؟ :|
نميدونم چرا سوني اينكار را كرده واقعا جاي تاسف داره:|

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
:|:|:|
البته با یکی از دوستانم اکانت رو شیر کردیم اما ربطی به این مسئله نداره :|[/QUOTE]
چرا دیگه عزیز.اگه کس دیگه ای اکانت شمارو پریمری کنه شما دیگه نمیتونی افلاین بزنی باید همیشه انلاین باشی.مگه اینکه اون طرف دی اکتیو کنه اکانت شمارو.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
البته با یکی از دوستانم اکانت رو شیر کردیم اما ربطی به این مسئله نداره :|

به سوال های من لطفا دقیق جواب بده

یعنی اکانت که اول بازی را خریدید برای شما بوده یا برای دوستتان؟

بعد اینکه اگر به نت وصل بشید بازی اجرا می شود ؟

این مورد هم تست کنید بازی را اجرا کردید در حین اجرای بازی بعد نت را قطع کنید ببینید بازی قطع می شود یا مشکلی نیست؟

من فکر کنم فقط برای اجرا کردن نت می خواهد.

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
به سوال های من لطفا دقیق جواب بده

یعنی اکانت که اول بازی را خریدید برای شما بوده یا برای دوستتان؟

بعد اینکه اگر به نت وصل بشید بازی اجرا می شود ؟

این مورد هم تست کنید بازی را اجرا کردید در حین اجرای بازی بعد نت را قطع کنید ببینید بازی قطع می شود یا مشکلی نیست؟

من فکر کنم فقط برای اجرا کردن نت می خواهد.
اکانت برای خودم بوده

آره باید به اینترنت وصل شم تا بازی قابل اجرا شه

انجام دادم بالای صفحه اطلاع میده که تا مثلا 30 دقیقه دیگه باید لایسنس چک شه وگرنه از بازی بیرون میپره

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
نميدونم چرا سوني اينكار را كرده واقعا جاي تاسف داره:|

من دلیلش را می دانم

چون یکسری از کاربران از مسئله شیر سو استفاده کردند یعنی شما قانونا می تونی 1 نفر و خودت که بازی را خریدی استفاده کنی

متاسفانه فروشنده ها به نفر سوم هم بازی را شیر کردند.یکی که تو فروم همسایه هست به پشتیبانی سونی این مسئله را اعلام کرده و اونها هم گفتند این مورد غیر قانونی می باشد و من فکر می کنم این وصل بودن نت به این ربط داره و سونی با این روش می خواهد جلو سو استفاده را بگیرد.

اگر بازی های دیجیتالی به نت برای چک کردن اصلی بودن آن نیاز داشته باشه خیلی بده و باید فقط به فکر بازی فیزیکی باشید.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
اکانت برای خودم بوده

آره باید به اینترنت وصل شم تا بازی قابل اجرا شه

انجام دادم بالای صفحه اطلاع میده که تا مثلا 30 دقیقه دیگه باید لایسنس چک شه وگرنه از بازی بیرون میپره

می تونی عکس برام موقعی که پیغام 30 دقیقه برای چک کردن لاینس را بزاری؟

سلام ، آقا یه سوال ، البته ببخشید ولی این جای سوکت کنار هدفون روی دسته جای چیه !؟ نوشته EXT

برای شارژ دسته با دستگاه های جانبی هست.

alexxxx

کاربر سایت
Feb 1, 2012
78
نام
کیوان
اگر اینجور که شما میگید باشه پس خرید دیجیتالی(اشتراکی)بازی بدرد نمیخوره دیگه؟؟:(
اینجوری یکی باید همش آنلاین باشه که! شاید نت قطع بود یا آدم سفر بره کنسول رو با خودش ببره نت نباشه....
ای بوا!! خواستیم فیزیکی نخریم فیفا رو.
الان سوالم اینه که اون اکانتی که بازی رو خریدی و روی کنسول دیگه پرایمری شده باید واسه آفلاین هم به نت وصل باشه یا هر دو کنسول که اشتراک شدن باید وصل باشن واسه چک کردن اولیه؟

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
من پلاس 12 ماهه میخوام ،‌ رجین کنسول 2 ، اکانت امریکا ،‌بازیها هم معمولا رجین 2 ، اگر قیمت دارید لطف کنید بگید و اینکه برای خرید باید چیز خاصی بگم یا نه ، من برای اینکه بتونم بازی هایی مثل اساسینز رو تو پی اس 4 آنلاین بازی کنم به پلاس نیاز دارم ، تا اونجایی که متوجه شدم کسی که پلاس نداره آنلاین نمیتونه بازی کنه

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
من پلاس 12 ماهه میخوام ،‌ رجین کنسول 2 ، اکانت امریکا ،‌بازیها هم معمولا رجین 2 ، اگر قیمت دارید لطف کنید بگید و اینکه برای خرید باید چیز خاصی بگم یا نه ، من برای اینکه بتونم بازی هایی مثل اساسینز رو تو پی اس 4 آنلاین بازی کنم به پلاس نیاز دارم ، تا اونجایی که متوجه شدم کسی که پلاس نداره آنلاین نمیتونه بازی کنه

برای خرید پلاس و دلار و .. فقط ریجن اکانت مهمه که واسه شما امریکا یا همون ریجن 1 هستش برا انلاین بازی کردن به پلاس نیاز دارید اگر میخواهید در اینده برای بازیتون دی ال سی یا سیزن پس بخرید سعی کنید ریجن بازی با اکانتتون یکی باشه همون 1 یا ال ولی اگه خرید دی ال سی مهم نیست فرقی نداره ریجن دیسک بازی چند باشه
موفق باشید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
یک ماه پیش حدودا دستگاه یهو دیسکو داد بیرون ,دستگاه رو ایستاده گذاشتم اوکی شد
الانم داد بیرون دوباره همون کارو کردم و دستگاه رو برا چند لحظه ایستاده گذاشتم درست شد و دیگه مشکلی نیس
میخوام بدونم دلیل این موضوع چیه ؟؟؟ دکمه خاصی هست که دست میخوره ؟؟ یه چیزی دیده بودم یکی نوشته بود یه دکمه ریزه رو دسگاه که اگه زده شه اینطوری میشه ! دقیق یادم نیس حالا چی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر