هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
دوستانی که میگن در اپدیت بعدی بن میشی:
در صورتیکه Privacy and Policy سونی تغییر کنه بن خواهید شد.;)
ان هم با انجام دادن کاری که گفته بن میکنه در اینده نه اینکه در گذشته هرکاری کردین بیاد سرش گیر بده:|
مثلا اول کلاس داری حرف میزنی معلم میاد تو میگه سر کلاس من هیشکی نباید حرف بزنه حالا شما شما که حرف میزدی برو بیرون:|

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
ممنون دوستان من فک می کردم کلن هارد ps مخصوصه و فرق می کنه.
یه سوالی روی تلویزیون 4 تا پورت HDMI هستش بقل یکیش تو پرانتز توشته ARC می خوام ببینم اون برای چیه؟
ممنون

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
سلام به همه دوستان یه سوال داشتم .
سیژن پس چیه؟
مثالا
سیژن پس کیلزون چیه ؟

season pass یعنی اینکه اگر تو اونو بگیری میتونی هر دی ال سی برای بازی بیاد رو تو میتونی بگیری به صورت رایگان یعنی مثلا سیزن پس بتتل 4 بگیری میتونی china rising و تمام دی ال سی هایی که قراره بیاد یا اومده میتونی بگیری فقط همون 50$ اول هست

farrrzad

کاربر سایت
Nov 24, 2013
55
season pass یعنی اینکه اگر تو اونو بگیری میتونی هر دی ال سی برای بازی بیاد رو تو میتونی بگیری به صورت رایگان یعنی مثلا سیزن پس بتتل 4 بگیری میتونی china rising و تمام دی ال سی هایی که قراره بیاد یا اومده میتونی بگیری فقط همون 50$ اول هست
من از کجاباید بفمم که بازیم سیسن پس داره یا نه .رو خود بازی هست یا جدا باید تهیه بشه .
ممنون از راهنماییتون :ِ

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
من از کجاباید بفمم که بازیم سیسن پس داره یا نه .رو خود بازی هست یا جدا باید تهیه بشه .
روی خود بازی که نیست ولی میتونی از store اسم بازی سرچ کنی و خودش میاره دیگه
معمولا بیشتر بازی ها مخصوصا سری کال اف و بتل دارن

farrrzad

کاربر سایت
Nov 24, 2013
55
ممنون از راهنماییتون :ِ[/QUOTE
روی خود بازی که نیست ولی میتونی از store اسم بازی سرچ کنی و خودش میاره دیگه
معمولا بیشتر بازی ها مخصوصا سری کال اف و بتل دارن
خیلی ممنون .اخه یه کیلزون ریجن2 واسه فروش گزاشتم.یکی پیشنهاد داد با سیسن پس 115 منم نمیدونستم چی هست .پرسیدم .ممنون

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
لطفا یکی جواب بده
اون قضایایی که دوستمون گفته بود ربطی به ریجن دستگاه نداره و ربط به ریجن اکانتت داره.این ارور داره میگه دو حالت وجود داره یکی اینکه ریجن کارت PSNت با ریجن اکانتت یکی نی.یه حالت دیگه هم هست و اونم اینه که مکانی که واسه ریجن اکانتت انتخاب کردی جزو کشور هایی هست که PSN ساپورتش نمیکنه.
من از اروری که لینکشو گذاشته بودی همینو فهمیدم
در مورد نحوه تشخیصش هم به تاپیک بغلی:تفاوت بین ریجن های مختلف PS4 مراجعه کن و سوالت رو اونجا مطرح کنی بهتره به نظرم.

آخرین ویرایش:

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
سلام
میخوام برم تو مولتی بتل 4 ثبت نام Origins Ea میاد و انجامش میدم کامل اما آخرش که Finish رو میزنم هیچی نمیشه و فقط میشه دایره زود و برگشت

چیکار کنم ؟

A rrow

کاربر سایت
Jul 7, 2014
20
دوستان حداکثر مدتی که میشه یکسره با PS4 بازی کرد چند ساعته ؟؟ من معمولا هر 4-5 ساعت یه بار خاموشش میکنم اما حس میکنم پشت دستگاه به طور محسوس داغ میشه ...طبیعیه؟

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
750
نام
Ramin
350-370 برای بازی اصلا مناسب نیست
Timed out خیلی داری ؟
تو سایت Pingtest.net - The Global Broadband Quality Test هم تست بگیر اگر Packet loss رو بالای 2-3% میده نتت برای بازی جالب نیست اصلا ...

اما توی ساعات مختلف امتحان کن
packet lostt 0% و pinge در حده زیره 180 باشه راحت میشه بازی کرد ( 140 اینا که عالیه)
خیلی جالبه امروز چند بار امتحان کردم رو 168 بود

- - -ویرایش - - -

دوستان حداکثر مدتی که میشه یکسره با PS4 بازی کرد چند ساعته ؟؟ من معمولا هر 4-5 ساعت یه بار خاموشش میکنم اما حس میکنم پشت دستگاه به طور محسوس داغ میشه ...طبیعیه؟
داغ شدنش طبیعیه و فکر نمیکنم زیاد بازی کردن برا کنسول مشکلی داشته باشه فقط سعی کن تو محیط بسته نزاریش

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی جالبه امروز چند بار امتحان کردم رو 168 بود
D:اون پینگ که ok هست. بستگی به ساعات هم پس داره .... کلا کیفیت سطحه ping بسته به isp اینا داره .

سلام عزیز
منم خودم شده 4-5 ساعت بازی کنم مشکلی نیست.
ببین کلا داغ شدن دستگاه طبیعی هست D: بخشی هم به دمای محیط و میزان استفاده ربط داره . اما کلا جای نگرانی نیست.

سلام
میخوام برم تو مولتی بتل 4 ثبت نام Origins Ea میاد و انجامش میدم کامل اما آخرش که Finish رو میزنم هیچی نمیشه و فقط میشه دایره زود و برگشت

چیکار کنم ؟
اروره خاصی میده ؟
به هر حال ساختن اکانت از طریقه web همیشه اسوده تره ! فقط از 4 بهتره sign in کنی .

Season Pass معمولا شامله بازی نمیشه. باید بخری .
توی Library و یا بخشه download ماله store رو ببین.
فعلا تنها بازی که SP شامل شده Destiny اونم Collector Edition هست.

من با عوض کردن دی ان اس هم نتونستم دانلود کنم با مودمم ولی با مودم دیگم میشه دیگه دارم دیوونه میشم
چرا از BayLife اینا استفاده نمیکنی؟

ممنون دوستان من فک می کردم کلن هارد ps مخصوصه و فرق می کنه.
یه سوالی روی تلویزیون 4 تا پورت HDMI هستش بقل یکیش تو پرانتز توشته ARC می خوام ببینم اون برای چیه؟
ممنون
Audio Return Chanel هست.
صدا رو از tv برمیگردونه از طریقه hdmi . برای استفاده اش نیاز به soundbar/HTIB/receiver اینا هست.

دوستانی که میگن در اپدیت بعدی بن میشی:
در صورتیکه Privacy and Policy سونی تغییر کنه بن خواهید شد.;)
ان هم با انجام دادن کاری که گفته بن میکنه در اینده نه اینکه در گذشته هرکاری کردین بیاد سرش گیر بده:|
مثلا اول کلاس داری حرف میزنی معلم میاد تو میگه سر کلاس من هیشکی نباید حرف بزنه حالا شما شما که حرف میزدی برو بیرون:|
بستگی داره در چه سطحی P&P تغییر کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر