هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
آقا کنسول های r2 japan تو خود ژاپن ساخته میشن؟ عادت کردن به دایره به جای x سخت نیست؟

- - -ویرایش - - -

بعلاوه این تغییر جای دکمه ها روی ds4 هست یا تو frimware ? من نسل قبل xbox داشتم (هنوزم هست:d) با توجه به اینکه تاحالا با دسته های سونی جوون (بعله فن سونی شدیم) کار نکردم این مشکلی برام ایجاد نمی کنه؟ + محدودیتی نداره نسبت به r1 و r3 ? چون تو کرمانشاه فقط r2 ژاپن هست با pseye و knack میدن 1850. بخرم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا کنسول های r2 japan تو خود ژاپن ساخته میشن؟ عادت کردن به دایره به جای x سخت نیست؟

- - -ویرایش - - -

بعلاوه این تغییر جای دکمه ها روی ds4 هست یا تو frimware ? من نسل قبل xbox داشتم (هنوزم هست:d) با توجه به اینکه تاحالا با دسته های سونی جوون (بعله فن سونی شدیم) کار نکردم این مشکلی برام ایجاد نمی کنه؟ + محدودیتی نداره نسبت به r1 و r3 ? چون تو کرمانشاه فقط r2 ژاپن هست با pseye و knack میدن 1850. بخرم ؟
قضیه دایره و ضربدر که فقط توی منوی دستگاه هست !!!

به هر حال هرکسی بعد از کار کردن با یه دسته جدید بهش عادت میکنه . دسته خوش ساختی هم هست کلا D: .

mohsen_curtis

کاربر سایت
Apr 11, 2014
27
با سلام خدمت دوستان و مدیران عزیز.فردا میخام ps4 بگیرم.رجین 1 2014 یا دسامبر 2013.بنطرتون کدوم خوبه؟؟؟؟بعد مانیتورم dvi داره.میتونم از hdmi ی ps4 به dvi ی مانیتور وصل کنم ب کابل؟؟؟مشکلی تو کیفیت تصویر پیش نمیاد؟؟چون از کلی مغازه توپخونه پرسیدم میگن نمیشه اینجوری راست میکن؟؟؟؟مشکل بازیه صدا که با هنزفری دسته حل میشه.موندم hdmi to dviتصویر و نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید فردا میخام بخرم....توروخدا سریعتر

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
فکر می‌کنم این مدل دسته ربط به ریجن داشته باشه.
برای شما U زده نمی‌دونم US هست یا UK ولی برای من CUH-ZCT1J زده که J همون Japan هست.
دستگاه من هم ریجن 2 ژاپن ـه.
DS4 من هیچ مشکلی نداشته ولی برای پسرخالم (ریجن 1) یه پارگی کوچیک روی LS ایجاد شده! با این حال که اون یه هفته زودتر از من خرید، ولی من بیشتر از اون با دسته بازی کردم.
من Resogun و inFamous رو پلات کردم. Dead Nation و AC و TR و Fifa هم تموم کردم.
چندین Demo هم دانلود و بازی کردم.
در صورتی که اون فقط Fifa و inFamous و AC و TR رو تموم کرده و اصلا دنبال Trophy و... نبوده که بخواد زیاد بازی کنه.
مدل دسته ها به ریجن و به نظرم سری ساخت هم فرق کنه بجز این احتمالا" فقط کنسول هایی که سری های اول هستن این مشکل رو داشته آخه بچه ها اینطور که متوجه شدم بچه هایی که کنسولشون تولید 2014 هست این مشکل رو نداشتن یا کمتر داشتن

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
قضیه دایره و ضربدر که فقط توی منوی دستگاه هست !!!

.
نه فقط داخل منو دستگاه نیست . توی منوی بازی ها هم دکمه اینتر دایره محسوب می شه . یعنی مثلا تو فیفا وقتی می خ ای بازیکن تعویض کنی باید روی اسم بازیکن دایره بزنی به جای ضربدر ! ولی داخل گیم پلی هیچ بازی تفاوتی وجود نداره . اینو گفتم دوستان دقت کنن فقط تفاوت در عملکرد دکمه اینتر هست . تو گیم پلی هیچ بازی تغییری ایجاد نمی شه . فقط توی منو دستگاه و منو بازی ها !

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
فکر می‌کنم این مدل دسته ربط به ریجن داشته باشه.
برای شما U زده نمی‌دونم US هست یا UK ولی برای من CUH-ZCT1J زده که J همون Japan هست.
دستگاه من هم ریجن 2 ژاپن ـه.
DS4 من هیچ مشکلی نداشته ولی برای پسرخالم (ریجن 1) یه پارگی کوچیک روی LS ایجاد شده! با این حال که اون یه هفته زودتر از من خرید، ولی من بیشتر از اون با دسته بازی کردم.
من Resogun و inFamous رو پلات کردم. Dead Nation و AC و TR و Fifa هم تموم کردم.
چندین Demo هم دانلود و بازی کردم.
در صورتی که اون فقط Fifa و inFamous و AC و TR رو تموم کرده و اصلا دنبال Trophy و... نبوده که بخواد زیاد بازی کنه.

یه سرچی تو نت زدم دیدم یسری از کافران اونور آب هم مشکل مشابه داشتن و بعضی هاشون با آنالوگ XONE عوض کرده بودن! من فکر کنم تعویضش کاره آسونی باشه!

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
اقا من ریجن 1 هست. 5 تا بازی باش تموم کردم . پلات نکردم اما جوایز زیادی بردم. رو درجه سختی هارد. اصلا دستم مشکلی نداشت. بعضی ها فکر کنم با دسته کشتی میگیرند!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نه فقط داخل منو دستگاه نیست . توی منوی بازی ها هم دکمه اینتر دایره محسوب می شه . یعنی مثلا تو فیفا وقتی می خ ای بازیکن تعویض کنی باید روی اسم بازیکن دایره بزنی به جای ضربدر ! ولی داخل گیم پلی هیچ بازی تفاوتی وجود نداره . اینو گفتم دوستان دقت کنن فقط تفاوت در عملکرد دکمه اینتر هست . تو گیم پلی هیچ بازی تغییری ایجاد نمی شه . فقط توی منو دستگاه و منو بازی ها !
خیر دوست عزیز بنده خودم ریجن 2 Japan دارم و این طوری نیست.
شما احتمالا بازی Fifa ـتون هم ریجن 3 هست.
من خودم با Fifa R2 امتحان کردم، دکمه اینتر X هست.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
من دستم عالیه...فقط یکم L2 و R2 جیغ جیغ کوچکی داره...که موقه بازی حتی نمیشنومش....در کل باش Killzone و AC و Infamous و Metal gear زدم...

Sent from my C6602 using Tapatalk

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خیر دوست عزیز بنده خودم ریجن 2 Japan دارم و این طوری نیست.
شما احتمالا بازی Fifa ـتون هم ریجن 3 هست.
من خودم با Fifa R2 امتحان کردم، دکمه اینتر X هست.
ps3 من ریجن 3 بود و 7 سال در تمامی منو بازی ها حتی ریجن یک توی منو باید دایره میزدم . هین الانم توی فیفا 14 ریجن 1 با ps3 ریجن 3 باید برای تعویض بازیکن و ... از دایره استفاده کنم. توی world cup 2014 ریجن 1 باید از دایره استفاده کنم . نه تنها من بقیه دوستانم هم همین بساط رو دارن . حالا جریان ریجن 2 ژاپن و بازی شما چیه من خبر ندارم !

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اقا من ریجن 1 هست. 5 تا بازی باش تموم کردم . پلات نکردم اما جوایز زیادی بردم. رو درجه سختی هارد. اصلا دستم مشکلی نداشت. بعضی ها فکر کنم با دسته کشتی میگیرند!
اینطور نیست خیلی از بچه ها به بهترین نوع از دسته استفاده میکردن اما کمتر از 1 هفته دسته آنالوگش شروع کرده به عیب پیدا کردن !!!!! باید حتما" توی سری ساخت دسته خاصی این مشکل باشه !!!
آخه دوستان انگار دسته رنگیشون این مشکل براش ایجاد نشده و اکثرا" توی سری های اول این مشکل رو بوده !!!!!

AmirF3

کاربر سایت
Jan 26, 2014
23
سلام. چرا سرعت دانلود از سرور آمریکا انقدر بده؟ یه دموی NBA2K14 خواستیم دانلود کنم بیخیال شدم انقد افتضاح بود(50hr remaining) :)) با ایتکه با لپ تاپ سرعت دانلودم حدود 800 هستش.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon

نه بهزاد ربطی به کشتی نداره اگه این طور بود که تو این همه سال دسته پلی3 باید انالوگ ها و دکمه هاش ترکیده بود :d

پلی 4 یک ماه نشده این خرابیها دیده شد، بستگی به کیفیت دسته داره گویا سری اول توش بیشتر مشکلات بوده و این موارد خرابی انالوگ ها و l1 r1 خیلی ها بش برخورد کردن

گفتم مثل تخم شانسی هست خیلی ها خوب بوده خیلی‌ها هم خرابی داشته از خود منم یک دسته خراب شده :|

تنها دلیل عقلانی این هست که یک سری از دسته های تولید شده کیفیت مواد اوليش جالب نبوده و این حالا شانس اون کسی هست که دسته بش ميوفته/:)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ps3 من ریجن 3 بود و 7 سال در تمامی منو بازی ها حتی ریجن یک توی منو باید دایره میزدم . هین الانم توی فیفا 14 ریجن 1 با ps3 ریجن 3 باید برای تعویض بازیکن و ... از دایره استفاده کنم. توی world cup 2014 ریجن 1 باید از دایره استفاده کنم . نه تنها من بقیه دوستانم هم همین بساط رو دارن . حالا جریان ریجن 2 ژاپن و بازی شما چیه من خبر ندارم !
والله من PS3 ـم هم ریجن 3 بود و فقط تو بازی هایی که R3 بودن با O اینتر می‌کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر