هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واااای باو ادمو میندازین به شک :D

ای کابل داخل جعبه که اصله و فابریک ps4 هست چجوریه ؟ یه عکس اگه بدین خیلی خوبه ممنون اون روی گلتون میشم :D

میخوام برم Ps4 بخرم یهو سرم کلاه نره :D
کابلهای داخله جعبه برای همه یکی و یک مدل و یک کیفیت هست .
مشکله خاصی هم واقعا ندارن @_@
نگران نباش

سلام دوستان یه سوال داشتم
هارد کنسولمو عوض کردم میخوام آپدیت 900 مگابایتی رو نصب کنم روش نصبش مثله روش نصب آپدیته 300 مگابایتیه؟
مرسی
اره فرقی نداره عزیز .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
یه سوال فنی!؟!

تفاوت بین ریجن کنسول توی چی هست که باعث میشه قیمت هاش با هم فرق داشته باشه؟ مثلا ریجن پال چه مزیتی داره قیمتش از همه بالاتره؟ چون من این هفته میخوام بخرم و اگه فرقی نباشه خوب ارزون ترین رو میخرم!:D

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
فیلم هایی که با شیر گرفتیم میشه ریخت با عکسارو فلش با اپدیت جدید؟!من همینو میخوام فقط!

- - -ویرایش - - -

انلاین بازی کن فکت میوفته پلاس نداری خودش یه دو روزه میده میده اگه یه بازیو انتخاب کنی تو مولتی.2 روز صفا کن محشره انلاینش

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Sony’s Shahid Ahmad Wishes He Could Tell us What he Saw Today: “It Was Soooo Good”

PS4-logo-see-the-future.jpg

Shahid Ahmad امروز گفته یه چیزهای فوق العاده ای دیده و خیلی خیلی خیلی از این بابت هیجان انگیز هست، متاسفانه میگه نمی تونه اطلاعات بیشتری رو در این مورد بده ! :d
I wish I could tell you what I saw today. But I can’t. I’m sorry.My working day is now approaching 18 hours and I am officially shattered. It’s been a *great* day though. (Much respect to doctors!)
وقتی ازش پرسیدن آیا به PlayStation 4 ربط داره و یا خیر گفت که : " به همه چیز." یعنی با این منظور میشه PS3 رو هم در نظر گرفت ! :d
BTW – what I saw today? Was so good, so good. Such a privilege. I’m a lucky sod.Oh man. It was soooo good.Enough teasing. You know PlayStation delivers, as do our partners. We’ll all keep the great games coming!
یعنی چه عنوانی میتونه باشه ! ؟ :-/
original.jpg

:crying1:.....

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یه سوال فنی!؟!

تفاوت بین ریجن کنسول توی چی هست که باعث میشه قیمت هاش با هم فرق داشته باشه؟ مثلا ریجن پال چه مزیتی داره قیمتش از همه بالاتره؟ چون من این هفته میخوام بخرم و اگه فرقی نباشه خوب ارزون ترین رو میخرم!:D
تنها تفاوت خاص و مشهود توی ریجن های 3 و ریجن های 2 ژاپن هست گه عملکرد ضربدر و دایره متفاوت هست و دکمه اینتر در این دو نوع ریجن دایره محسوب می شه . به همین علت قیمتشون ارزون تره ، به غیر از این نکته هیچ تفاوت مهمی دیده نمی شه و فرقی نداره چه ریجنی بخری . اگه می تونی با قضیه دایره کنار بیای که همینارو بخر در غیر این صورت هر کدوم ارزون تر بود همونو بخر !

البته الان قیمت های همشون تقریبا تو یه پایه هستن و خیلی تفاوت ندارن .

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بچه‌ها به نظرتون کیفیت دسته ابي قرمزا بهتر مشکی ها نیست?:d

من یه دسته مشکی دارم یه آبی

مشکیه ترکیده خراب شده از دکمه هاr1 l1 تا کنده شدن روکش انالوگ ها اما دسته ابي رنگه هنوز مشکل خاصی نداره:-/

دوتاش هم به یک اندازه استفاده شده:dاست

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

بیش از یک ساعت مصاحبه مارک سرنی با یوشیدا ! :D صحبت دوتا شیرین بیان رو در مورد فعالیت بیست سالشون برای پلی و پلی استیشن ! :D از دست ندین :love:

AvLWxgNDklo

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا

مشکیه ترکیده خراب شده از دکمه هاr1 l1 تا کنده شدن روکش انالوگ ها اما دسته ابي رنگه هنوز مشکل خاصی نداره:-/

کاش یه راهی واسه این آنالوگ پیدا بشه برا منم چاک خورد همین روزاست که کنده بشه! میشه بازش کرد با یه مدل بهتر عوضش کرد؟

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن

من دوتا مشکی دارم.اونیکه فابریکه سالمه سالمه.حتی بیشتر از اونیکی ازش استفاده کردم ولی دومیو که خریدم آنالوگش خراب شده با اینکه کمترم استفاده کردم

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
کاش یه راهی واسه این آنالوگ پیدا بشه برا منم چاک خورد همین روزاست که کنده بشه! میشه بازش کرد با یه مدل بهتر عوضش کرد؟
کار چندانی متاسفانه نمیشه کرد :|

من دوتا مشکی دارم.اونیکه فابریکه سالمه سالمه.حتی بیشتر از اونیکی ازش استفاده کردم ولی دومیو که خریدم آنالوگش خراب شده با اینکه کمترم استفاده کردم
این دسته های پلی هم مثل تخم مرغ شانسی شده :d

خدایش دسته پلی3 بعد از چندین سال هنوز مثل روز اولش کار میکنه :|

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
والا ما که شب و روز داریم بازی میکنیم....دسته سالم هستش کاملا... (همون دسته مشکی خودش)
گویا این مشکل توی سری های خاصی هست
کاشک دوستان مدل دستشون رو بیومدن بگفتن و بگن چند مدت هست دارن استفاده میکنن و ضعش چطور هست شاید به نتیجه ای برسیم که کدوم مدل خاص مشکل داره !!!

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
گویا این مشکل توی سری های خاصی هست
کاشک دوستان مدل دستشون رو بیومدن بگفتن و بگن چند مدت هست دارن استفاده میکنن و ضعش چطور هست شاید به نتیجه ای برسیم که کدوم مدل خاص مشکل داره !!!
مدل دسته من : CUH-ZCT1U
دسته فابریکه باهاش Infamous رو پلات کردم و فعلا که هیچ مشکلی نداره ولی جنس انالوگ چسبناکه هر چی اتو اشغاله میاد به انالوگ میچسبه .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
مدل دسته من : CUH-ZCT1U
دسته فابریکه باهاش Infamous رو پلات کردم و فعلا که هیچ مشکلی نداره ولی جنس انالوگ چسبناکه هر چی اتو اشغاله میاد به انالوگ میچسبه .
فکر می‌کنم این مدل دسته ربط به ریجن داشته باشه.
برای شما U زده نمی‌دونم US هست یا UK ولی برای من CUH-ZCT1J زده که J همون Japan هست.
دستگاه من هم ریجن 2 ژاپن ـه.
DS4 من هیچ مشکلی نداشته ولی برای پسرخالم (ریجن 1) یه پارگی کوچیک روی LS ایجاد شده! با این حال که اون یه هفته زودتر از من خرید، ولی من بیشتر از اون با دسته بازی کردم.
من Resogun و inFamous رو پلات کردم. Dead Nation و AC و TR و Fifa هم تموم کردم.
چندین Demo هم دانلود و بازی کردم.
در صورتی که اون فقط Fifa و inFamous و AC و TR رو تموم کرده و اصلا دنبال Trophy و... نبوده که بخواد زیاد بازی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر