هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
بچه ها سونی باندل PS4 + Vita رو روز 29 نوامبر توی استرالیا و انگلیس ریلیز میکنه با قیمت £349 که میشه 1.655.000ت! تازه این به پونده.توی دبی هم همون 13 دسامبر ریلیز میشه.شاید به دلارش 500$ باشه!
ps4-psvita-ultimate-bundle,K-B-411563-3.jpg

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
بچه ها سونی باندل PS4 + Vita رو روز 29 نوامبر توی استرالیا و انگلیس ریلیز میکنه با قیمت £349 که میشه 1.655.000ت! تازه این به پونده.توی دبی هم همون 13 دسامبر ریلیز میشه.شاید به دلارش 500$ باشه!
آگه باندل ویتا 500 دلار باشه من همینو میگیرم.

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
داداش منبع میدی !؟

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
Sony Said to Be Prepping Ultimate PS4/PS Vita Bundle for UK
داداش تو لینکی که به من دادی این چیزای که نوشتی رو من نمی بینم ! :-/
.Sony's PS4 costs £349 in the United Kingdom if you're just buying the console by itself
The PS4 launches
this coming Friday, November 29, in the United Kingdom and Australia. The UAE and Saudi Arabia will follow on December 13, with Hong Kong, Taiwan, Singapore
.and Malaysia getting the console on December 17, 18, 19, and 20, respectively
MCV reports that Sony might soon bundle the PS Vita in with the PS4. The site says this 'Ultimate Bundle' will launch in the United Kingdom in time for Christmas, though it's not clear how much the company will charge for this package.

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
داداش تو لینکی که به من دادی این چیزای که نوشتی رو من نمی بینم ! :-/
.Sony's PS4 costs £349 in the United Kingdom if you're just buying the console by itself
The PS4 launches
this coming Friday, November 29, in the United Kingdom and Australia. The UAE and Saudi Arabia will follow on December 13, with Hong Kong, Taiwan, Singapore
.and Malaysia getting the console on December 17, 18, 19, and 20, respectively
MCV reports that Sony might soon bundle the PS Vita in with the PS4. The site says this 'Ultimate Bundle' will launch in the United Kingdom in time for Christmas, though it's not clear how much the company will charge for this package.

آره درست میگی حق با شماست من خط آخر رو نخوندم(از فرط خوشحالی).ولی بازهم قیمت باندلش بیشتر از این نباید باشه.یعنی 500$-550$ که میشه همون 1.650ت.

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
سلام
چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین

1 فرق ریجین ها در چیه مثلا رجین 1 و 2 خرید کدوم رجین توصیه میشه ؟
2 کنسول بدون دیسک هم کار میکنه مثلا بازی رو کپی کنیم تو هارد چون بازهاش خیلی گرونه
3 احساس میکنم بر عکس ps3 که محدودیت های زیادی داشت این یکی محدودیتهاش کمتر شده مثلا اتصال هر نوع هارد دیسک درسته ؟
4 فرق شبکه پلاس با معمولی در چیه ؟

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
فقط منتظرم ببینم اینا میخوان با این کنسول چی بسازن

motorstorm-17445--motorstorm-wallpaper.jpg

این سازندها دارن Drive Club میسازن. این عکس هم از تریلر های CG موتور استورم هست که گرافیک خود بازی با این CG زمین تا آسمون فرق دارن!
کلا یکی از انتقاداتی که از سونی در اوایل نسل قبل(ps3) میشد همین CGهایی بود که بیرون میداد!

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام
چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین

1 فرق ریجین ها در چیه مثلا رجین 1 و 2 خرید کدوم رجین توصیه میشه ؟
2 کنسول بدون دیسک هم کار میکنه مثلا بازی رو کپی کنیم تو هارد چون بازهاش خیلی گرونه
3 احساس میکنم بر عکس ps3 که محدودیت های زیادی داشت این یکی محدودیتهاش کمتر شده مثلا اتصال هر نوع هارد دیسک درسته ؟
4 فرق شبکه پلاس با معمولی در چیه ؟

۱-بازیها ریجین فری هستن پس مشکلی نداره روی هر دو کار میکند فقط برای وارد کرده کد و خرید دجیتالی با اکانت باید یکی باشه
۱-۲ از نظر من ۲
۲ کنسول هنوز کپی خور نشده پس نه نیتوانید
۳-نه هیچ فرقی باهم ندارد
۴- برای اجرا بازیهای آنلاین در ps4 باید سالی ۵۰ دلار پول بپردازین و یک سری امکانات دیگر هر ماه بازی مجانی برایps4 ps3 و psvita

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر