هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان یک راهنمایی یک نفر میخواد ps4 بهم هدیه بده:dدلتون بسوزه
بعد من الان ps3 دارم به نظرتون ps3 بفروشم پولشو نگهدارم بازی بگیرم یا اینکه ps3 نگهدارم؟چون واقعا هزینه خرید بازی هارو ندارم
میشه راهنمایی کنید

کسی نیست

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
:d بستگی داره خوب ! تا 1 سال دیگه هم خیلی از بازی ها برای PS3 میان ! نفروشی بهتره ! بازی های انحصاری رو برا اون بگیر بقیرم برا 3 ! خیلی هم Gooood

اره خودمم همین نظر دارم حداقل تا یک سال و خورده ی میتونه منو ساپورت کنه ممنون

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
دوستان قیمت ps4 الان تو دبی چنده چون من شنیده بودم قیمتش حدود 600-700 دلاره ؟
من دی ماه یه سفر میرم دبی تا اون موقع دیگه قیمتش 400 دلاره دیگه ؟ چون هنوز که نسخه اروپا و اسیا رو عرضه نکرده سونی اون موقع قیمتش 400 دلار میشه من بخرم ؟

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
بچه ها یه سوال : کشوری مثه امریکا که درامد مینیموم 2-3000 تاست بازم کنسول رو با این قیمت به نسبت درامدشون بالا میدونن اکثر خانواده ها علتش چی میتونه باشه
خیلی هم جالبه هم عجیب

دوم اینکه خرید کنسول رو از کدوم کشورای همسایه بهتر میدونین و به صرفه تر مطئن تر ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها یه سوال : کشوری مثه امریکا که درامد مینیموم 2-3000 تاست بازم کنسول رو با این قیمت به نسبت درامدشون بالا میدونن اکثر خانواده ها علتش چی میتونه باشه
خیلی هم جالبه هم عجیب

دوم اینکه خرید کنسول رو از کدوم کشورای همسایه بهتر میدونین و به صرفه تر مطئن تر ؟
minimum درامد هست نه متوسطه :) متوسطش روی 5-6 هزارتا میچرخه
برای کلی 400 دلار برای 7 سال استفاده گرون نیست ! حداقل این طرزه تفکره ما توی استرلیا هست که درامد بین 5-6 هزارتا ماهیانه در کمترین حالت هست . البته برای کنسول 549 دلار میدم !!!!!! اما به نسبت PS4 یکی از ارزونتر کنسولها هست ×_×

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
minimum درامد هست نه متوسطه :) متوسطش روی 5-6 هزارتا میچرخه
برای کلی 400 دلار برای 7 سال استفاده گرون نیست ! حداقل این طرزه تفکره ما توی استرلیا هست که درامد بین 5-6 هزارتا ماهیانه در کمترین حالت هست . البته برای کنسول 549 دلار میدم !!!!!! اما به نسبت PS4 یکی از ارزونتر کنسولها هست ×_×

نه داداش امریکا مینیموم همونه ، من اونجا یه مدت بودم اغلب کار ها همونه نهایت یه ادم با تخصص 4 هزار تا میگیره ، 5-6 هزار تا کارای خیلی بالاست
نظر منم همینه این کنسول قیمتش عالیه و ارزون ولی طرز تفکرشون نمیدونم چیه استقبالی که باید یکنن رو نمیکنن
ممنون
ویرایش : البته بازم تاکید میکنم پایین ترین اونه منظورم اینه که پایین ترینش هم باز میتونه بگیره حیلی راحت

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
خب Endgadget هم مقایسه بین Xbox One ,PS4 گذاشته و اینکه برای تعطیلات کدوم کنسول رو بخریم..خوندنش خالی از لطف نیست
PlayStation 4 or Xbox One: Which game console to buy this holiday
پ.ن:با اینکه Endgadget خیلی سایته معتبریه اما گفتم تاپیک این خبرو بزنم دوباره دعوا میشه :d
Right now or this holiday, if you're buying a game console, you should buy a PlayStation 4.

آخرین ویرایش:

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
PCgames مدت زمان نصب بازی فیفا 14 رو روی دو کنسول اندازه گرفته .

PS4 در مدت 1:31 و Xbox در مدت 5:28 دقیقه بازی رو شروع کردند

57000211267004025087.jpg

نصب کامل بازی روی PS4 به 8:28 و روی Xbox one به 12:20 دقیقه احتیاج داره

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
آقا کفم برید !!! :D با eye چکارا که نمیشه کرد ، فوق العاده ، فقط میتونم بگم فوق العاده ...

http://danzukuka.dl.rapidpars.com/1...8/The%20Sony%20PS4%20Makes%20Its%20Debut.webm

مستقیم کردم واستون ، حتما ببینید :D

کف من هم برید..این ps eye عجب چیزی شده

اسم این بازی رو کسی میدونه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر