هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این خوشگله اسمش گرِگ میلر ـه :|
کارشم خیلی درسته :biggrin1:
300 برابر چیزی که یارو میارزه بزرگش کردن :-"
اقا جان هر کسی که دوست دارید عکس میزارید، بند انگشتی بزارید. نمیاد بالا والا صفحه بالا نمیاد:d
حالا خود عکس هایی که تو هر صفحه هست هیچی به کنار ....
عکس های صفحات قبل هم نقل قول میشن ، میان :| :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها خوبید !

نمیدونم بعد از بن شدنم ترسیدم اینجا بیام ! :d

:horse:

حالا بگذریم از این بچه ها صدای بوت 4 رو کسی نداره ما بشنویم ؟ :| {خیلی میخوام بشونم}

خیلی وقت هم هست هیچ تریلری از نک نیومده بچه ها چرا ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Erik Kain نویسنده و تحلیل‌گر دنیای بازی از مجله معتبر forbes تو نقد جدیدش به رزولوشن بازی‌های X1 , PS4 پرداخته و در آخر گفته اگر بدنبال این چیزها هستید برید PC بخرید. در آخر حرفش در کامنتی خطاب به یکی دیگه، این جمله جالب رو میگه:

that if you really care about graphics more than anything else you should just buy a PC and be done with it. Of course, for my money the PS4 is still the better deal at this point. It’s cheaper, more powerful, and not wed to the Kinect. But I won’t be able to actually, you know, review and offer buying advice on either machine until I own them myself and can give an actual in-depth assessment. But hey, if “this author” is unfollowed I guess I suspect I’m wasting my breath to begin with here.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
این خوشگله اسمش گرِگ میلر ـه :|
کارشم خیلی درسته :D
و این کنسول خوشگلم خیلی خیلی کارش درست تره:D
دوستان این درسته :
هرجا که باشید اگه نتتون تو خونه روشن باشه و شما مثلا تو مترو باشید میتونید یه بازییو ریموت بازی بکنید !
منطقی که به نظر نمیاد ولی ایا درسته ؟ :D
اگه سرعت اینترنت خونه و ویتا خوب باشه میشه !! 2 نمونه ریموت پلی داریم یکی که با وایرلس مستقیم ویتا به پلی وصل میشه یکی دیگه از طریق اینترنت !!!

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
منظورم اینه ! مثلا من الان صادقیه ـم با ویتا :D بعد 4 تو قیطریه ـست تو خونه :D ! همچین چیزی امکان پذیره من از این فاصله با نت ریموت بازی کنم :D ؟ غیر منطقی میزنه :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منظورم اینه ! مثلا من الان صادقیه ـم با ویتا :D بعد 4 تو قیطریه ـست تو خونه :D ! همچین چیزی امکان پذیره من از این فاصله با نت ریموت بازی کنم :D ؟ غیر منطقی میزنه :D

07608239791447819962.jpg

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
این مثلاً خواسته کار Jessica Chobot رو که چند سال پیش با PSP این کار رو کرد ، بازسازی کنه ! :D البته این کجا و اون کجا ! :D

بنده خدا معلوم نیست تو Ign چه بلایی سرش آوردن دیگه نیستش اصن :D Naomi Kyle زد ترکوندش فکر کنم :D

احتمالا تا چند وقت دیگه یه سری عکس ... هم با DS4 بیرون میاد :|:d

یدونه بود البته نه با Ds4 :-"

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یه ویدیو از XrossMediaBar موسیقی XMB شاهکاره :D همه تو کفشن 32 ثانیه طول میکشه بتل 4 رو ران کنه البته devkit هست و رو کنسول Retail باید کمتر باشه (oaVLdo9-hIY)

انیمیشن Heavenly Sword هم در دست ساخت است :D (x1KhVdnlCs4)

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
چرا غیر منطقی بزنه ؟
اگه 3g داشته باشی که سرعت نتش بالا باشه یا وای فای سرعت بالا اونجا فعال باشه و پلی4 استند بای باشه و به نت وصل باشه ! با ویتا بهش دستور میدی روشن بشه بعد هم بازی رو اجرا میکنی و لذتش رو میبری !!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR

چه کاریه خب صبر کن میرسی پیشش دیگه ...
تو دوره ای که ملت تا 1 و 2 بیدار میمونن تا از تایم فری نت استارت دانلودشونو بزنن ، ایشون میخواد از صادقیه با ویتا ، وصل شه
به 4 ش تو قیطریه شادوفال بازی کنه=))
نه خداییش اینارو از کجات در میاری؟:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر