هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

نمیدونم چرا بعضی ها این قدر پیچیده میکنند کلا داستان میشه اصلا ریجن های کنسول پلی 4 مهم نیست چی باشه کله تاپیک شده کدوم ریجن بگیرم بسه مهم ریجن پروفایلتونه که موقع ساخت اکانت مثلا امریکا انتخاب میکنید کنسول مهم نیست

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
نمیدونم چرا بعضی ها این قدر پیچیده میکنند کلا داستان میشه اصلا ریجن های کنسول پلی 4 مهم نیست چی باشه کله تاپیک شده کدوم ریجن بگیرم بسه مهم ریجن پروفایلتونه که موقع ساخت اکانت مثلا امریکا انتخاب میکنید کنسول مهم نیست اون کسی که میگه ژاپن اینه و... چیز محض میگه اخه تو اصلا کنسول نداری چرا بقیه رو گمراه میکنی

آره رجین مهم نیست هرکی میخواد کنسول بگیره ارزون ترین رجینو بگیره هی هم رجین رجین نکنه

نمیدونم چرا بعضی ها این قدر پیچیده میکنند کلا داستان میشه اصلا ریجن های کنسول پلی 4 مهم نیست چی باشه کله تاپیک شده کدوم ریجن بگیرم بسه مهم ریجن پروفایلتونه که موقع ساخت اکانت مثلا امریکا انتخاب میکنید کنسول مهم نیست اون کسی که میگه ژاپن اینه و... چیز محض میگه اخه تو اصلا کنسول نداری چرا بقیه رو گمراه میکنی

تموم شد و رفت!!!
ختم جلسه رو اعلام میکنم...:d

سلام من بازی پلی روم را انجام میدم در تصویر تلویزیون که خودم را میبینم تصویر حالت پرش داره میخواستم ببینم برای شما هم همینطور هست
یعنی تصویری که camera میده اینطوری هست فقط ؟ بد نیست کابل رو چک کنی .

مشکلات این چنینی رو دوستان با عوض کردن کابل HDMI و یا اپدیت کردن فریمور TV حل کردن - اینم میتونی امتحان کن.

سلام به همگی من یه مشورت از همه دوستان میخوام
1-اینکه فروشگاه گیم شارک بازی tlou رو برای پیش فروش گذاشته و مبلغ نهایی هم 200 هزار تومن هست یعنی دیگه پولی دریافت نمیکنه بابتش و با همون 200 تومن تموم میشه میخوام بدونم نظرتون چیه قیمت مناسبه برای خرید یعنی بازی بیاد قیمتش بیشتر از 200 میشه یا ممکنه کمتر بشه چون یکی از دوستام گفت که بازی 50 دلاره
2-اینکه اصلا تا به حال کسی از گیم شارم خرید کرده؟ آیا سایت مطمئنی هست برای خرید پولو ندیم بازی نیاد :d
ممنون میشم جواب بدید

1-اینکه فروشگاه گیم شارک بازی tlou رو برای پیش فروش گذاشته و مبلغ نهایی هم 200 هزار تومن هست یعنی دیگه پولی دریافت نمیکنه بابتش و با همون 200 تومن تموم میشه میخوام بدونم نظرتون چیه قیمت مناسبه برای خرید یعنی بازی بیاد قیمتش بیشتر از 200 میشه یا ممکنه کمتر بشه چون یکی از دوستام گفت که بازی 50 دلاره
2-اینکه اصلا تا به حال کسی از گیم شارم خرید کرده؟ آیا سایت مطمئنی هست برای خرید پولو ندیم بازی نیاد :d
ممنون میشم جواب بدید
بازیش خودش 49.99 هست بله ×_× دیگه خودت بسنج ارزش داره یا نه اما قیمتش فکر کنم میاد پایین....digital ارزونتر در میاد ... البته دانلودش باید وقت بر بشه.

شما که اطلاعاتت ضعیفه لطفا اطلاعات غلط به کسی ندید . ورژن آشغال ؟؟ ریجنا برای ساخت اکانتو استفاده از امکانات پلاس هیچ فرقی با هم نمیکنن . هر اکانتی دلت بخواد برای هر کشوری توی هر ریجنی باشی میتونی بسازی . به قول یکی از بچه ها ، چند سالته عمو ؟؟؟:d

شهريور مي شم 18

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

چرا من بايد دروغ بگم ؟
utydana8.jpg
edu9y9yz.jpg
7a5azuny.jpg

ایراد شما به احتمال زیاد به خاطر اینترنتتونه
اصلا شاید isp شما سرور های سونی رو مسدود کرده باشه
گاهی به خاطر ترافیکی که بهشون تحمیل میشه از این کارا میکنن.

اينترنت من براي پارس آنلاين هست
اين شركت مشكل داره؟

Last edited by a moderator:
این 50 گیگ چیه در مورد TLOU می‌گید؟ :دی
نسخه PS3 کات‌سین‌هاش ویدئوهای از پیش رندر شده بودن که بیشتر فضای دیسک رو اشغال کرده بودن. نسخه PS4 کات‌سین‌هاش Real-Time هست و به احتمال زیاد حجم بازی خیلی خیلی کمتر از نسخه PS3 می‌شه. البته چون DLC هم همراهشه و گویا یه سری ویدئو مربوط به ساخت بازی و ... هم روی دیسک هست ممکنه حجم کمی بالاتر بره. ولی خود بازی، در قیاس با نسخه نسل قبلی، حجم کمتری خواهد داشت.

اينترنت من براي پارس آنلاين هست
اين شركت مشكل داره؟

یکم بگیر نگیر داره ولی میگیره من روز جمعه از صبح تا شب تست کردم نشد صبح ساعت ۷ صبح زدم رفت
فقط بار اول اذیت میکنه بعدش راحت میره

Sent from my iPhone using Tapatalk

این 50 گیگ چیه در مورد TLOU می‌گید؟ :دی
نسخه PS3 کات‌سین‌هاش ویدئوهای از پیش رندر شده بودن که بیشتر فضای دیسک رو اشغال کرده بودن. نسخه PS4 کات‌سین‌هاش Real-Time هست و به احتمال زیاد حجم بازی خیلی خیلی کمتر از نسخه PS3 می‌شه. البته چون DLC هم همراهشه و گویا یه سری ویدئو مربوط به ساخت بازی و ... هم روی دیسک هست ممکنه حجم کمی بالاتر بره. ولی خود بازی، در قیاس با نسخه نسل قبلی، حجم کمتری خواهد داشت.
خوده سازنده های بازی از فضای کم Bluray ناراضی بودن @_@ برای نسخه remastered ....
احتمالا حجمش همون حوالی 40 الا 45 گیگ هست D:
به هر حال باید همه رو دانلود کرد اگر digital خریده باشه.
تا هفته دیگه احتمالا مشخص بشه حجمه دانلود چقدره ...

ببینیم چی بشه
البته منم خودم همون فیزیکی رو میگیرم

ممنون میشم جواب بدید
در مورد قیمت که قیمت نهاییش هست در مورد سوال بعد واقعا فروشگاه معتبر و مطمینی هست حضوری خرید کنید اگه تهرانید توپخونه من رفتم واچ داگز حضوری گرفتم دوستم سفارش داده بود

در مورد قیمت که قیمت نهاییش هست در مورد سوال بعد واقعا فروشگاه معتبر و مطمینی هست حضوری خرید کنید اگه تهرانید توپخونه من رفتم واچ داگز حضوری گرفتم دوستم سفارش داده بود

قيمت نهاييش نيست همونطور كه زده پيش فروشه و پيش فروش ها هم معمولا ارزونتر در مياد بياد احتمالا گرون تراز 200 تومن ميشه درسته؟

قيمت نهاييش نيست همونطور كه زده پيش فروشه و پيش فروش ها هم معمولا ارزونتر در مياد بياد احتمالا گرون تراز 200 تومن ميشه درسته؟
معمولا به این صورته که پیش فروش 20 تومان ارزون تر درمیاد بعد 1 ماه خود به خود میشه 200 اون 20تا کم میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or