هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

این Edge هم بدجوری داره PS4 فن میشه ها :-"
به TlouU هم که 10 داده بود [-(

دوست عزیز شما داری بر عکس میگی edge داره حقیقت رو میگه اگه به tlou نمره 10 رو نمیداد باید میگفتی که ماکرو فن یا اگه تو نسل بعدی طرف xone بود باید که دیگه بد تر
چون هم من هم تو خودمون خوب میدونیم هم tlou نمرش 10 کامل بود هم سونی برنده نسل اینده خواهد شدb-)

Edge-Online مقایسه کوتاه و جالبی بین PS4 و Xbone کرده و از این دو تصویر جالب استفاده کرده که میشه متنشو حدس زد :دی اینجا میتونید بخونید.

یعنی اگر واکنش های مثبتی که از زمان رونمايي تا الآن پیرامون PS4 بوده و هست یک دهمش برای XBone بود فنهاش فروم رو منفجر میکردن ولی ماها خیلی هم عادیه برامون :دی !

من هیچ اطلاعی ندارم که این اکانت خود Mark ــه یا نه :d

25338959597675784273.png

واسه طلطف(خیلی لطیف کردن)تاپیک یه عکس ملوس از کنترل شگفت انگیز PS4 میزارم:dنکته مهم تو این تصاویر اینه که با وجود اینکه کنترل 1 نسل بیشتر ارتقا یافته ولی پیچ های مورد استفاده همون چهار گوش خودمونه و مثل بعضیا نیستش که بیاد پیچ 9.5 گوش اونم با وسط برجسته با کلید امنیتی بزاره(این قسمت آخری رو ناظم بد برداشت نکنه کلا کلی گفتم):d

78429650804859472908.jpg

آخرین ویرایش:
چندبار یه چیزی رو باید تکرار کنم؟ gif و عکس نامربوط تو این تاپیک ارسال نکنید! اینجا در مورد PS4 باید بحث بشه نه ترول کردن Xbone

پست بی ربط بعدی = بن.

جان من انقدر سخت گیری نکن دیگه بزار این یه هفترو حال کنیم دیگه:d

جان من انقدر سخت گیری نکن دیگه بزار این یه هفترو حال کنیم دیگه:d
این
پست من الان پاک میشه...
MICRO HAS BEEN DECAPITATED BY SONY
آقایون اگر اسپمر خوب بودیمو رفتیم اگر پست باحال گذاشتیم.بن شدیم و رفتیم خخخ:d
راستی دوستان ینی بازم مایکرو می خواد سر ازتن سونی توGCجدا کنیه؟؟؟؟

باور نمیکنید :دی چند شب پیش خواب دیدم که پی اس 4ی که سفارش دادمو میارن دمه در، وقتی بازش کردم اولین چیزی که گرفتم دستم دوال شوک 4 بود :دی آنالوگاشو تکون دادم یه حالت سنگین وزن داشت که هنوز حسش زیر انگشت هامه :)) نمیدونم واقعا اینطوره یا فانتزیم بوده :دی

بخش آمریکای سونی (SCEA) یه دامنه اینترنتی به نام helldiversgame.com رو ثبت کرده. این کار همین جمعه قبل صورت گرفته و احتمال داره بازی توی Gamescom معرفی بشه.
هیچی ازش معلوم نیست ، ولی اسمش عجیب غریبه ! :دی هم میتونه یه بازی عظیم باشه ، هم یه بازی آرکید جمع و جور ! :دی ولی هرچی هست ، برای یکی از استودیوهای آمریکایی سونی هست. شاید مثلاً Santa Monica ؟! ولی در کل من نظرم بیشتر روی یه بازی PSN هست تا بازی دیسکی ، نمیدونم چرا ! :دی
توضیح اضافه اینکه Helldiver یکی از هواپیماهای معروف جنگ جهانی دوم بوده که تو کار بمبارون و این چیزا بوده. حالا اینکه بازی به همین هواپیما مربوط میشه یا نه ، معلوم نیست.

ویرایش : الآن دیدم که Kotaku گفته این دامنه دقیقاً همون روزی که Cory Barlog خبر بازگشتش به Santa Monica رو اعلام کرد ، ثبت شده ! پس احتمال مرتبط بودن این بازی به Santa Monica بیشتر شد ، ولی باز هم باید صبر کرد و دید چی میشه.

باور نمیکنید :دی چند شب پیش خواب دیدم که پی اس 4ی که سفارش دادمو میارن دمه در، وقتی بازش کردم اولین چیزی که گرفتم دستم دوال شوک 4 بود :دی آنالوگاشو تکون دادم یه حالت سنگین وزن داشت که هنوز حسش زیر انگشت هامه :)) نمیدونم واقعا اینطوره یا فانتزیم بوده :دی
دستش سنگین بود؟تو جعبه دیگه چیا داشت؟:d

[h=1]سازنده ی بازی Tiny Brains تایید کرد : ps4 در ماه نوامبر منتشر خواهد شد[/h]

برای کسانی که تاکنون اسم بازی Tiny Brains را نشنیده اند ، باید گفت که اعضای سازنده ی این بازی از افراد سابق EA , Ubisoft و Eidos تشکیل شده اند و این عنوان برای Xbox Live Arcade, PC, و PlayStation 4 عرضه می شود.
به هر حال در مصاحبه ای که این استدیو امروز داشته اعلام کرده است که Tiny Brains در نمایشگاه PAX Prime قابل بازی خواهد بود و همچنین آن ها فاش کرده اند که PlayStation 4 نیز در ماه نوامبر خواهد آمد.
این استدیو در این مورد اعلام کرده است :
اگر شما نمی توانید تا ماه نوامبر صبر کرده و کنترل PS4 را در دست بگیرید و Tiny Brains را بازی کنید ، پس می توانید در PAX Prime شرکت کنید و یک دموی قابل بازی از Tiny Brains را در غرفه ی ۶۳۰۵ تجربه کنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or