هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
XBONE vs. PSone :D

126fs4147532.gif

دفعه آخرت باشه :| :D
PS One ارزشش خیلی بیشتر از این حرف هاست :love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
XBONE vs. PSone :D

Ps One برای من خاطرات خوبی رو میاره از چند صد ساعت Tekken 3 و CTR زدن با داداشم، با دوستام، با بچه محل و همشاگردی ها. ترسیدن پای Resident Evil و خواب دیدن درمورد Silent Hill. گشتن دنبال نسخه انگلیسی MGS و بالاپائین کردن طبقه های پاساژ لباف برای خرید Dual Shock اصل. منفجر کردن منبع تغذیه PS نازنین ام (اشتباه در وصل کردن کابل برق بجای کابل اداپتور) و کلی خاطرات دیگه.

اما XBONE برای من کابوس بود!. از شایعه هاش بگیر تا 21 می. سکوت مسخره ماکروسافت. بعد اون Shit Storm عظیم از DRM و Anti-Used Games و چیزهای دیگه. پیش خودم میگفتم "یعنی این صنعت تبدیل میشه به یه جک زشت؟"

اینم به یاد PS1 عزیز:

[video=aparat;9gMya]http://www.aparat.com/v/9gMya[/video]

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
كنفرانس سوني تو GamesCom ميشه سه شنبه، 29 مرداد ساعت 21:30 شب
مرسی :D ولی بهروز تاپیکش هم زد :-"
بحث و گفتگو پیرامون کنفرانس Sony در Gamescom 2013
الان ديدم داشتم ميومدم اين پستمو پاك كنم ديدم نقل قول كردي!
موشکل از شوما نیست :D
ایشون استعداد خاصی در زدن و راه اندازی این تیپ تاپیک ها دارن :-"

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دوال شاک4 به ps3 وصل میشه یا Beyond میخاد برای PS4 هم بیاد ؟! :-/
تئوری توطئه (:D) میگه :arrowd:
حالا تو این ویدیو دو حالت داره
1. Beyond برای PS4 هم عرضه میشه
2. سر کاریه ! :biggrin1: DS4 که در حال بازی کردن یه بازی دیگس رو چسبونده به صحنه های Beyond ! :|
اون تیکه هم که طرف داره Beyond بازی میکنه بعد پایین رو میزنه ، یه تیکه از DS4 رو وصل کردن به ویدوئوی بازی :-"

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تئوری توطئه (:D) میگه :arrowd:
آخه خیلی مسخره بود:D
آدم یاد کارتون فوتبالیست ها می‌افتاد:|:D بازی رو نشون می‌داد می‌گفت RS رو بده پایین یهو این دوربین رو زوم کرد رو DS4 طرف RS رو داد پایین:|
فوتبالیست ها هم دقیقا همین طوری بود صحنه هاش:D اول دروازه بان رو نشون می‌داد بعد میومد رو پای کسی که شوت می‌زد:| کلا کارگردانی اون یه تیکه تلفیقی از فیلم های ژاپنی و هندی بود:D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,277
دوستان تا حالا به این قضیه عمیق فکر کردین که xbone رو به صورت عمودی نمیشه گذاشت ؟ هر جوری فکر میکنم تو کتم نمیره چه طور همچین گولاخی رو دادن بیرون ؟ خب اگه یکی نخواست کنسول رو تو اتاق نشیمن بزاره باید چیکار کنه ؟ لامصب انقدر بزرگه رو میز اتاق اصلا جا نمیشه
باید مثل کیس بزاریش رو زمین :d
فن های گرام هم اینجوری تو اتاق نشیمن جاش میدن :d
30056560471653842891.jpg

ولی خدایی طراحی PS4 قوق العادس

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,788
نام
علی
اگه سوالم زیاد بی ربطه پیشا پیش عذر می خوام ولی از اونجا که تی وی هم جزئی از پیرامون یک کنسول میشه پس سوال پرسیدن در موردش وبحث دربارش فک نکنم زیاد هم با این پست بی ارتباط باشه! :d
تو این نسل که کنسول هامو به مانیتورم که led بود وصل می کردم ولی برا نسل بعد و در واقع برا پلی 4 می خوام یک تی وی 32 اینچ بخرم حالا کمی هم بزرگتر ایرادی نداره ولی خب می خوام 1080p واقعی باشه و کلا تصویر در نهایت کیفیت خودش بده دیگه و مهمتر اینکه تا جایی که که امکان داره ارزون باشه میشه کمک کنید چی بخرم ؟!:d

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,130
حالا سایزش منظورم نبود بیشتر مدل منظورم بود که سامسونگ باشه یا .... ویا اینکه led یا lcd و.....:d

تلوزیون اگه میخواید بگیرید، 4K که هیچ :D ولی 1080p دیگه واقعی یا غیر واقعی نداره. 1080p یک استاندارد رزلوشن هست و یعنی 1920x1080 پیکسل!
بهترین تولید کننده های تلوزیون این ها هستند (به ترتیب اولویت):
Sharp
Sony
LG
بهترین انتخاب شارپه! توش شک نکنید. البته پاناسونیک و توشیبا هم سطح با سونی هستند ولی توی ایران مدل های مختلفش وسعت برند های دیگه رو نداره. فقط مشکل اینجاست که شارپ و سونی نسبت به ال جی و سامسونگ گرون تر هستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر