هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

عاغا این وضعیت هدستا درس نشد واسه من روی 4 تا دسه تست کردم نشد یه دستگا پلمپ هم باز کردن واسه فروش رویه اونم تست کردیم نشد وقتی میزنم باس یکم بیارم بیرون هدست رو که فعال بشه بعد که فعال شد هیچ صدایی ردو بدل نمیشه فقط هدست موننو خودش اینجوری صدایه خیلی کمی ازش در اومد . مشکل چیه کسی اینجور نبوذه ؟؟؟
شما تونستی این مشکل رو رفع کنی؟ الان که تست کردم واسه منم اینجوریه :|

ویرایش: مشکل حل شد :d بازم باید فشار میدادم تا بره داخل، یه تق صدا میده وقتی قشنگ جا میوفته :d

آخرین ویرایش:
با حقوقای پایه ۱۰۰۰۰ یورویی ۵۰ یورو هیچی نیست !!
جو بیخود ندین! الان فکر میکنید اونور بهشته؟:دی
فامیل ما با کلی سابقه کار و بدبختی گوگل استخدام شده به زور داره 10.000$ میگیره! تازه طرف شونصد تا مدرک مایکروسافت و ... داره حالا چجوری شما کسیو مثال میزنی که 10.000 یورو میگیره من نمیدونم!
در ضمن میدونی پایت 10.000 باشه چقدر باید مالیات بدی؟:دی
من شنیدم مهندسای توپ ۲۰۰۰ میگیرن...
شما هم از اونور بوم افتادی! میانگین حقوقی تو آمریکا 4000$ هست یعنی تعداد خیلی کمی کمتر و یا بیشتر از 4000 میگیرن

آخرین ویرایش:
به همراه دستگاه های PS4 ریجن 1 کارت های Plus یک ماهه وجود داره ؟
كنسولي كه خريدم ريجن يك هست اما من چيزي نديدم داخلش كه شبيه به كارت باشه، چطوريه اين كارت ابعاد شكل ؟

ميشه اين اعتبار psn رو خريد اما باهاش plus نخريد؟ يعني تاريخ مصرف نداره؟

در ضمن توي بازي فيفا بودم ، اون قسمت هاي اينترنتي بازي يه علامت ضربدر قرمز ميزنه و قبلش هم پيغام ميده كه ارتباط اينرتنتي قطع شد
شما هم همچين مشكلي داريد؟ البته من Psn ندارم

باتشكر
راستش من زیاد نمی دونم و مبتدی هستم ولی تا جایی که میدونم
در ریجن1 یک دفترچه است که تو اون باید رمزش باشه
ولی نه همه کنسول ها فقط کنسول های لانچ شده این رو داشتن
و اگه باشه برات هم باید کارت اعتباری بین المللی (کریدت کارت و...)داشته باشی

خیر فقط در سری اول لانچ اون کد بود! در باقی کنسولا باید بری از تو استور 1 ماه مجانیتو فعال کنی که اونم کردیت کارت میخواد

راستش من زیاد نمی دونم و مبتدی هستم ولی تا جایی که میدونم
ولی نه همه کنسول ها فقط کنسول های لانچ شده این رو داشتن
و اگه باشه برات هم باید کارت اعتباری بین المللی (کریدت کارت و...)داشته باشی
کنسول من تولید بعد لانچ هست ولی این دفترچه رو داشت!

از اون طرف هم بعضی از دوستان این دفترچه براشون نبود. کلا مشخص نیست مبنا قرار گرفتن این کد ها تو بسته کنسول چیه

اقا این هندزفریو که به دسته وصل کردم چه تو لایو و چه در منو اصلی، فقط میکروفنش کار میکنه و صدایی از گوشیش نمیاد مشکل از کجاست؟ از کامل جا افتادنش هم مطم ن هستم

اقا این هندزفریو که به دسته وصل کردم چه تو لایو و چه در منو اصلی، فقط میکروفنش کار میکنه و صدایی از گوشیش نمیاد مشکل از کجاست؟ از کامل جا افتادنش هم مطم ن هستم
از این طریق:
When in a game or in an app, hold the PS button the Dualshock 4 controller for about 3 seconds until you get a XMB submenu.
2.
Choose the Adjust Devices option.

3.
Scroll down to the Output to Headphones option.

4.
By default, it is set only to Chat Audio. Let’s change it to All Audio.

5.
You can also now adjust the volume to your headphones too. Just hit the PS button again to exit back to what you were doing prior. If you ever need to adjust audio output to your headset again, go into the XMB Submenu by holding the PS button for 3 seconds. You can adjust it from the Adjust Device options.

- See more at: PS4: How to Output All Audio to Headphones Plugged into DualShock 4 Controller | a Tech-Recipes Tutorial

اگه psn كريديت كارت ميخواد پس اين دوستان ايراني چطور دارن آنلاين بازي ميكنند؟
credit card تنها روشه خرید از PSN نیست. شما میتونید PSN کارت بخرید و یا حتی مستقیم کارته PLUS رو برا مدت زمان مثلا 3 ماه یا 1 ساله بخرید . من توصیم بیشتر این هست که 1 ساله رو بخرید بره. میزان بازیهای مجانی که میده ( قیمتشون چندین برابره پولی هست که برای 1 سال پرداخت میکنید ) خیلی ارزش داره . :)

کنسول من تولید بعد لانچ هست ولی این دفترچه رو داشت!

از اون طرف هم بعضی از دوستان این دفترچه براشون نبود. کلا مشخص نیست مبنا قرار گرفتن این کد ها تو بسته کنسول چیه
اون سری اول که ماله لانچ بود اینجا فقط کد Plus توش داشت . سریهای بعدی که تحویل دادن حتی اگر برای روزه لانچ pre order داده بودی و نرسیده بود ( مثل خودم لول ) توش کد نداشت . البته من همون یه راست خریدم D:

داداشم نکنه تو خونه هاشون کارخونه پول سازی دارن ما خبر نداریم؟
برادر من از هرکدومشون بپرسی میگه ۶۰ دلار برامون زیاده...۶۰ دلار اصلا پول کمی نیست براشون
گوشی موبایلی ک ما ب این راحتی میخریم بابای خارجی قراردادی با اپراتور میخره ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار
۷۰۰ دلار خیلی پول زیادیه باور کنین
۱۰۰۰دلار جزء حقوق های عااالیشون هست... و قشر تحصیل کرده این حقوق رو میگیره... من شنیدم مهندسای توپ ۲۰۰۰ میگیرن...

کاملا موافقم..و تایید میشه... ما همه تفریحاتو باهم میخوایم...
یه ذره ۲ ۲ تا ۴ تا کنیم ب راحتی میشه اریج زد... و باید خواه ناخواه از تفریحات دیگه کم کرد...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

میشه بگین از کجا شنیدین ۱۰۰۰ دلار ؟؟

یه خلبان اونجا پایه ۱۰۰۰۰ دلار حقوق میگیره !!

من پدرم خلبان هست اما حثوثش بالاتر از ۳.۵ میلیون نمیره :|

داداشم نکنه تو خونه هاشون کارخونه پول سازی دارن ما خبر نداریم؟
برادر من از هرکدومشون بپرسی میگه ۶۰ دلار برامون زیاده...۶۰ دلار اصلا پول کمی نیست براشون
گوشی موبایلی ک ما ب این راحتی میخریم بابای خارجی قراردادی با اپراتور میخره ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار
۷۰۰ دلار خیلی پول زیادیه باور کنین
۱۰۰۰دلار جزء حقوق های عااالیشون هست... و قشر تحصیل کرده این حقوق رو میگیره... من شنیدم مهندسای توپ ۲۰۰۰ میگیرن...

کاملا موافقم..و تایید میشه... ما همه تفریحاتو باهم میخوایم...
یه ذره ۲ ۲ تا ۴ تا کنیم ب راحتی میشه اریج زد... و باید خواه ناخواه از تفریحات دیگه کم کرد...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4
آدم هر چیزی میشنوه باور نمیکنه. اینترنت هم فقط برای بازی کردن ساخته نشده. اینا رو با ساده ترین سرچ ممکن میشه پیدا کرد. از این دقیقتر هم حتما میشه.

List of countries by average wage - Wikipedia, the free encyclopedia
Personal income in the United States - Wikipedia, the free encyclopedia

:hug:
12801033165327822915.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or