هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
الان قیمت دلار هنگ کنگ رو چک کردم
خرید 340 و فروش 370 بود
با فرض اینکه دلار رو 370 در نظر بگیریم و قیمت باندل کیلزون هم 3680 هست قیمت کنسول حدود 1.400.000 میشه اونم با یه بازی
پس در خرید کنسول از هنگ کنگ درنگ هم نباید کرد و خرید رو اوکی میکنم
داداش 2 تا بخر شیرینی 200 تومن بهت میدیم :D

nikel

کاربر سایت
Jun 24, 2011
28
شرمنده اگه سوال تکراریه ولی میخواستم ببینم فرق ریجن 1 با 2 چیه که 2 ارزونتره اینکه ماله اروپا یا امریکاس رو میدونم فقط میخوام ببینم محدودیتی چیزی بین این دوتاس یا؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شرمنده اگه سوال تکراریه ولی میخواستم ببینم فرق ریجن 1 با 2 چیه که 2 ارزونتره اینکه ماله اروپا یا امریکاس رو میدونم فقط میخوام ببینم محدودیتی چیزی بین این دوتاس یا؟
هیچ فرقی ندارن فقط چون ریجن 1 مال امریکاست هزینه حمل و نقلش زیاد میشه
ولی ریجن 2 مال اروپاست و یا خاور میانه هزینه حمل نقلش کمه و هم اینکه 15 روز دیگه نمایندگیهای سونی توی دبی به همین قیمتی که سونی تایین کرده میفروشن

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
ولی ریجن 2 مال اروپاست و یا خاور میانه هزینه حمل نقلش کمه و هم اینکه 15 روز دیگه نمایندگیهای سونی توی دبی به همین قیمتی که سونی تایین کرده میفروشن

یه سوال دیگه
کدوم ریجن بود که جای دکمه x و o با هم فرق داشت؟ منظورم کاراییشون تو منو های کنسول هست ( به جای اینکه با x وارد میشد باید o میزدیم )

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه سوال دیگه
کدوم ریجن بود که جای دکمه x و o با هم فرق داشت؟ منظورم کاراییشون تو منو های کنسول هست ( به جای اینکه با x وارد میشد باید o میزدیم )

ریجن 3 که خوب کمیابم هست

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
يادتونه سوني يكدونه تشكيلات درست كرده بود كه كارش همكاري با Third Party ها براي آوردن يك سري بازي ها روي كنسول هاي سوني بود؟خب خبري كه منتشر شده(البته يك ماهي ميشه) اينه كه توي صدر درخواست هاي طرفدارن از سوني براي آوردن بازي روي كنسول هاي سوني دوتاي بازي Sega قرار داره.

بيشترين درخواست از سوني براي Shenmue 3 و بعد از اون هم عرضه غربي Yakuza 5 و Ishin هستش.

حالا اينهارو گفتم كه گفته باشم:d

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
همون 1700 درهم رو می گید؟ هی سوال دارم شاید خیلی ابتدایی باشه به نظرت اگه بتون از دبی تهیه کنم همون دو هفته دیگه بهتره یا اینکه صبر کنم تا بهمن و اسفند از ایران بخرم؟هم از نظر قیمت می خوام بدونم کدوم بصرفه تر هم اینکه بحث مشکلات نرم افزاری که بازار شایعاتش داغه یه موقع گریبان گیرم نمیشه با زود خریدن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر