هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
منبع گفته :
Time for NBA 2K14 to be playable after inserting disc –
ایشون بد نوشته D: منظورش:
منظورش برای همون NBA بوده
باید 6 دقیقه از زمان نصب توی one بگزره تا بازی شروع بشه اما 4 ظاهرا از همون اول شروع میشه D:

اگه قرار بود دستگاه رو روشن کنی دیسک رو بزاری 6 دقیقه وایسی که micro الان ورشکسته شده بود D:

منم از همین اختلاف قدرتمندانه ps4 کف بر شدم :d

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
قرار شد یکی از دوستان برای من از هنگ کنگ کنسول پلی استیشن 4 بیاره البته به قیمت الان و دلاری 3 هزار تومن که سر جمع میشه 1.200.000
به نظر دوستان با توجه به ارزانتر شدن احتمالی دلار و درصد خرابی کمی که در کنسول سونی وجود داره خرید رو کنسل کنم بهتره یا اینکه خرید رو قطعی کنم؟
در مورد ریجن هم که بعدا به مشکل نمیخورم و هر زمان که بخوام میتونم آنلاین بازی کنم ؟
نسخه شرق اسیا که زبان کنسولش چینی یا ژاپنی نخواهد بود؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
قرار شد یکی از دوستان برای من از هنگ کنگ کنسول پلی استیشن 4 بیاره البته به قیمت الان و دلاری 3 هزار تومن که سر جمع میشه 1.200.000
به نظر دوستان با توجه به ارزانتر شدن احتمالی دلار و درصد خرابی کمی که در کنسول سونی وجود داره خرید رو کنسل کنم بهتره یا اینکه خرید رو قطعی کنم؟
در مورد ریجن هم که بعدا به مشکل نمیخورم و هر زمان که بخوام میتونم آنلاین بازی کنم ؟

نه به مشکل نمیخوری خریدو قطعی کن

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
شرمنده دوستان که اینجا میپرسم این لیست بازیهایی هست که برای ایکس باکس وان سال 2014 میاد

Dying Light EA Sports UFC
Fable Legends
Final Fantasy 15
Halo Xbox One
Kinect Sports Rivals
Kingdom Hearts 3
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes
Plants vs Zombies: Garden Warfare
Quantum Break
Sunset Overdrive
The Witcher 3: Wild Hunt
Titanfall
Tom Clancy’s The Division
Watch Dogs
kingdom hearts3. final fantasy 15
این 2فش انحصاری ps4 نیستن؟
اگه نه که عالیه من عاشق فاینال فانتزیم

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
TheOrder 1986
Infamous Second Son
DriveClub
Dying Light
EA Sports UFC
Final Fantasy 15
Kingdom Hearts 3
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes
The Witcher 3: Wild Hunt
Tom Clancy’s The Division
Watch Dogs

انحصاری ها + بازیهایی که نسخه 1080p ـشون انحصاری PS4 ـه ! :D

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
اگر دلار به 2000 تومن هم که برسه فکر نمیکنم در ایران کمتر از 1.200.000 به فروش برسه
فقط نگران این هستم که یه وقت مدلهای جدیدتر یا بسته های ویژه همراه نیاد مثل باندل پی اس ویتا و غیره

dragonborn1375

کاربر سایت
Oct 26, 2012
123
نام
محمد حسین
دوستان چند تا سوال.
1-تا اینجایی که من فهمیدم تنها ریجن لاکی که در مورد ps4 هست مربوط به بازیاش؟
2-کنسول که کلا ریجن لاک نداره ولی برای دانلود dlc بازی ها باید ریجن بازی که میخریم با ریجن اکانت psn یکسان باشه؟
3-و اینکه روی هر ریجنی از کنسول میتونیم اکانت psn هر کشوریو بسازیم؟(مثلا کنسول از استرالیا باشه ولی اکانت psn اروپا رو اسفاده کنیم؟)

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
مقایسه گرافیکی Killzone 3 و Killzone Shadowfall :d

41019040464507140204.jpg
11807939909632442760.png

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
خب یه توضیح کوچولو راجب وضعیت این کنسول تو اروپا بدم( کشور پرتغال):d
من قرار بود از طریق یکی از اقوام از فروشگاه Fnac شعبه ی پرتغال باندل کیلزون رو بخرم و طبق گفته ی fnac پیش فروش تا 25 نوامبر باید ادامه پیدا می کرد ولی از 21 نوامبر fnac فروش باندل کیلزون رو متوقف کرده به دلیل حجم بالای سفارش و فقط به شرطی سفارش قبول میشه که عین 504 یورو درجا پرداخت بشه. مثل اینکه سونی برای مغازه های بزرگ از هر باندل 30 سفارش و برای مغازه های کوچیک تر از هر باندل 18 سفارش قبول میکنه. به دلیل شرایط عجیب غریب fnac ناچارا رفتیم سراغ یکی از مغازه های کوچیک و اطمینان دادن که باندل به ما می رسه و مبلغ 30 یورو به عنوان پیش پرداخت باندل و 1 یورو هم پیش پرداخت فیفا 14 ازمون گرفته شد. تریخ تحویل باندل روز 13 دسامبره و از 29 نوامبر فیفا قابل خرید خواهد بود:d و اما نکته ی جالب پیش فروش 3 برابری باندل نسبت به مدل غیر باندل یا همون مدل لانچ تو پرتغاله. همچنین هیچ باندل جدیدی به اسم ps4+vita به فروشگاه ها معرفی نشده. پیش فروش در پرتغال دیروز تموم شده. یه نگاه مختصر به باندل ها بندازیم:d
1- باندل نک : کنسول ps4 + بازی نک (449 یورو =1/800/000 تومان)
2-باندل کیلزون : کیلزون + کنسول( 449 یورو= 1/800/000 تومان)
3- باندل کیلزون : کیلزون + دسته اضافی + کنسول + دوربین ( 504 یورو = 2/016/000 تومان)
به دلیل حجم بالای پیش خرید باندل 3 در صورت کم اومدن این باندل فروشگاه مورد نظری که خرید کردید تمام اجزای باندل رو به قیمت خود باندل بهتون میده.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
الان داشتم دنبال سریال جدید میگشتم دیدم IMDB زده Heavenly Sword 2014 کف کردم گفتم نکنه بازی مشخص شده جدیدش که شاید Reboot باشه که دیدم نه انیمشینه .:| حالم گرفته شد اما از اون طرف کف کردم صدا گزاراش حرف ندارن صدا های خوبی دارن همه .:d

Anna Torv بازیگر نقش اصلی سریال Fringe قراره گوینده ناریکو باشه .
Thomas Jane که با بازی در فیلم The Mist (کسی این فیلم ندیده کل زندگیش بر فناست همین امشب تهیه کنید نگاه کنید یادمه ایران هم نشون داده بود اما یادمه خیلی ... و بی مفهوم شده بود فیلم مثل همیشه . :d) صدا خوبی داره قراره گوینده لوکی باشه .
Alfred Molina هم که نیازی به معرفی نداره اما بازیگر Spider Man 2 بود دکتر اختاپوس .:d

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
خب یه توضیح کوچولو راجب وضعیت این کنسول تو اروپا بدم( کشور پرتغال):d
من قرار بود از طریق یکی از اقوام از فروشگاه Fnac شعبه ی پرتغال باندل کیلزون رو بخرم و طبق گفته ی fnac پیش فروش تا 25 نوامبر باید ادامه پیدا می کرد ولی از 21 نوامبر fnac فروش باندل کیلزون رو متوقف کرده به دلیل حجم بالای سفارش و فقط به شرطی سفارش قبول میشه که عین 504 یورو درجا پرداخت بشه. مثل اینکه سونی برای مغازه های بزرگ از هر باندل 30 سفارش و برای مغازه های کوچیک تر از هر باندل 18 سفارش قبول میکنه. به دلیل شرایط عجیب غریب fnac ناچارا رفتیم سراغ یکی از مغازه های کوچیک و اطمینان دادن که باندل به ما می رسه و مبلغ 30 یورو به عنوان پیش پرداخت باندل و 1 یورو هم پیش پرداخت فیفا 14 ازمون گرفته شد. تریخ تحویل باندل روز 13 دسامبره و از 29 نوامبر فیفا قابل خرید خواهد بود:d و اما نکته ی جالب پیش فروش 3 برابری باندل نسبت به مدل غیر باندل یا همون مدل لانچ تو پرتغاله. همچنین هیچ باندل جدیدی به اسم ps4+vita به فروشگاه ها معرفی نشده. پیش فروش در پرتغال دیروز تموم شده. یه نگاه مختصر به باندل ها بندازیم:d
1- باندل نک : کنسول ps4 + بازی نک (449 یورو =1/800/000 تومان)
2-باندل کیلزون : کیلزون + کنسول( 449 یورو= 1/800/000 تومان)
3- باندل کیلزون : کیلزون + دسته اضافی + کنسول + دوربین ( 504 یورو = 2/016/000 تومان)
به دلیل حجم بالای پیش خرید باندل 3 در صورت کم اومدن این باندل فروشگاه مورد نظری که خرید کردید تمام اجزای باندل رو به قیمت خود باندل بهتون میده.
تو پرتغال xbone بیشتر طرفار داره یا سونی

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
الان قیمت دقیق و استاندارد کنسول در آسیا به دلار هست یا یورو؟
در همه سایتها نوشته 399 دلار ولی در سایتهای خارجی که میری قیمت به یورو هست و بالای 500 یورو

میشه در این مورد توضیح بدید و اینکه میشه از خود آسیا و کشور های شرق آسیا 399 دلار خرید کرد؟و اینکه در آسیا چه زمانی ریلیز میشه؟

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
تو پرتغال xbone بیشتر طرفار داره یا سونی
چیزی که تا الان بوده باندلا و کنسول سونی رو رو هوا زدن:d پیش فروش خود کنسول که یه هفته ای هست تموم شده الان فقط باندلا مونده بود که اونا هم تموم شد ، برای کشور کوچیک و با سطح درآمد پایین واقعا این پیش فروش رکورده:)

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
الان داشتم دنبال سریال جدید میگشتم دیدم IMDB زده Heavenly Sword 2014 کف کردم گفتم نکنه بازی مشخص شده جدیدش که شاید Reboot باشه که دیدم نه انیمشینه .:| حالم گرفته شد اما از اون طرف کف کردم صدا گزاراش حرف ندارن صدا های خوبی دارن همه .:d

Anna Torv بازیگر نقش اصلی سریال Fringe قراره گوینده ناریکو باشه .
Thomas Jane که با بازی در فیلم The Mist (کسی این فیلم ندیده کل زندگیش بر فناست همین امشب تهیه کنید نگاه کنید یادمه ایران هم نشون داده بود اما یادمه خیلی ... و بی مفهوم شده بود فیلم مثل همیشه . :d) صدا خوبی داره قراره گوینده لوکی باشه .
Alfred Molina هم که نیازی به معرفی نداره اما بازیگر Spider Man 2 بود دکتر اختاپوس .:d

anna torv تو خود بازی هم صداگذار ناریکو بود:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر