هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام
من تازه ps خریدم و تجربه ندارم بههمین خاطر چند تا سوال داشتم
۱. خرید و فروش بازی های دیسکی راحتتره یا اکانتای ظرفیتی؟ توصیتون چیه؟
۲. از کجا بفهمم اکانت قانونی هست یا هکی؟
درود. بنظرم خرید و فروش دیسک راحت تره این روزها راحت تو دیوار میشه فروخت یا تعویض کرد. یا مغازه هایی هستند (من شیراز هستم) کارشون بازی دسته دو هست یعنی بازی رو میخری بعدا که بازی کردی خودش ده پانزده درصد ارزونتر ازت میخره من اوایل که کنسولم هکی نبود همین راه دوم رو میرفتم دیگه دنبال مشتری هم نمیخواد بگردی. اما اکانت خرید فروشش زیاد راحت نیست چون نیاز به اعتبار کردن داره هکی ها که دیگه قابل فروش نیستند و از قیمت ارزونشون مشخصه هکی رو کسی جای اصلی نمی‌فروشه بنظرم اگه دیسک نمیخوای یا در شهری هستی که خرید فروشش سخته همون اکانت هکی رو بگیری مناسب تره. اما اکانت اصلی مشخصه قیمتش بالا هست و تو همون هم گاهی بعضی فروشنده ها ده جور حقه بازی می‌کنند بهرحال خیلی رو فروش اینها نمیشه حساب کرد مگه یا خودت با گیفت مستقیم بخری یا فروشنده آدم خیلی معتبری باشه

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
سلام
من تازه ps خریدم و تجربه ندارم بههمین خاطر چند تا سوال داشتم
۱. خرید و فروش بازی های دیسکی راحتتره یا اکانتای ظرفیتی؟ توصیتون چیه؟
۲. از کجا بفهمم اکانت قانونی هست یا هکی؟
بنظر من یه اشتراک PSnow با یه Psplus بگیر از همه بهتره
درسته که بازی های خیلی به روز نمیاد ، ولی خوب بازی هایی که ماهانه بهشون اضافه میشه بازی های خوبی هستش و نسبت به قیمتش خوب و بصرفه هستش
من خودم همین کارو کردم

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان کنسول هر چند مدت ی بار به وای فای وصل نمیشه
باید حتما مودم رو ی بار ریست کنم تا بشناستش
از لن هم نمیتونم استفاده کنم
راهکاری دارید بگید
ممنون

• Like
Reactions: Sega_genesis

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
دوستان کنسول هر چند مدت ی بار به وای فای وصل نمیشه
باید حتما مودم رو ی بار ریست کنم تا بشناستش
از لن هم نمیتونم استفاده کنم
راهکاری دارید بگید
ممنون
چنین مشکلی احتمال زیاد از خود مودم باشه با این وجود در رابطه با کنسول تنها کاری که میشه کرد اینه که یکبار اون کانکشن رو حذف کنید و دوباره تشکیل بدید و متصل بشید

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان کنسول من سوت بریجش تعمیر شده که 1400 هزینه داشت
این مشخصاتش:
ریجن 1-دو دسته اصلی-استند شارژ-بلو ری رمش اصلا استفاده نشده-کپی خورم نیست-یکسال نیست خریدمش
میخوام بفروشمش ,میشه بگید تا چند بفروشمش خوبه
در ضمن میخوام بگم هم که تعمیر شده
ممنون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان کنسول من سوت بریجش تعمیر شده که 1400 هزینه داشت
این مشخصاتش:
ریجن 1-دو دسته اصلی-استند شارژ-بلو ری رمش اصلا استفاده نشده-کپی خورم نیست-یکسال نیست خریدمش
میخوام بفروشمش ,میشه بگید تا چند بفروشمش خوبه
در ضمن میخوام بگم هم که تعمیر شده
ممنون
قیمت هر شهر متفاوته توی دیوار نگاه کن ببین چنده، بگی تعمیریه پرنده پر نمیزنه برات

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
دوستان من میخوام ps4 pro رو بفروشم.اول اینکه چند بفروشم؟بعد بعد از فروش باید چیکار کنم اکانتمو؟پاکش کنم یا سیستم رو فرمت کنم؟لطف میکنید راهنمایی کنید ممنون میشم

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
دوستان 2 تا تم بود تو ps4 یکیش مربوط به یه سریال بود که اهنگ زیبایی ازش پخش میشد
یه تم هم بود واسه یه بازی استراتژیک که اهنگ متال ازش پخش میشد
من به ps نزدیک 4 5 ساله دیگه دسترسی ندارم میشه اسم اون اهنگ هارو بگین بی زحمت اگه میدونین ؟؟

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
کسی میدونه چجوری میشه سیو یه بازی رو از تو اینترنت دانلود کرد و به PS4 انتقال داد؟
بازی trine 4 سیوش رو اشتباهی پاک کردم ، از تو اینترنت دانلود کردم ولی وقتی میخوام با USB انتقال بدم ارورر میده و مینویسه که این سیو برای یه پلیر دیگه اس

حالا راهی داره که بشه انتقال داد؟

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
کسی میدونه چجوری میشه سیو یه بازی رو از تو اینترنت دانلود کرد و به PS4 انتقال داد؟
بازی trine 4 سیوش رو اشتباهی پاک کردم ، از تو اینترنت دانلود کردم ولی وقتی میخوام با USB انتقال بدم ارورر میده و مینویسه که این سیو برای یه پلیر دیگه اس

رجیون بازی باید یکی باشه در صورتی که هک باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nima3333

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد

تا جایی که میدونم سیو قابل انتقال نیست.
تو ورژن های هک شده میشه این کار رو کرد. ولی در حالت عادی فکر نمیکنم قابل انجام باشه.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
یدونه هارد اکسترنال دارم که دیتای بازیهای ps4 روشه که از psn با ps5 دانلود کردم. راهی هست که این دیتاها رو بتونم به یه هارد دیگه هم انتقال بدم تا نیاز نباشه یه هاردو از این کنسول به اون کنسول وصل کنم؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان وقتی کنسول 4 رو فروختم یادم رفت از سیو فایلها کپی بگیرم
راهی نداره بهشون دسترسی پیدا کنم؟از طریق انلاین میگم

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
دوستان وقتی کنسول 4 رو فروختم یادم رفت از سیو فایلها کپی بگیرم
راهی نداره بهشون دسترسی پیدا کنم؟از طریق انلاین میگم
اگر پلاس داشته باشین رو اکانت و اتو اپلود رو روشن داشته بودین سیو ها تون رو میتونید بعدا دانلود کنید. اگر هم پلاس نداشتین که کلا انلاین ذخیره نمیکنه.

• Like
Reactions: db07

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر