هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام ببخشید ps4 بنده یک صدای مثل خر خر داخلش میاد درست طرفی که هارد هستش هارد مشکل پیدا کرده؟ چون جدیدا هی ارور کرش کردن رو میده بعد چند روز پیش هم فریز کرد
اون صدا زیاد مهم نیست اما کرش و فریز کردن اگر فقط در بازی خاصی داری مشکل از خود بازی هست اگر در همه بازیها داری از هارد هست که میتونه سخت افزاری یا نرم افزاری باشه که در حالت دوم با یک ریست فاکتوری مشکل حل میشه اما اگر حل نشد مشکل سخت افزاری از هارد هست که باید تعویض بشه

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
سلام راهی نیست که سیو بازی رو که از یک اکانت کپی کنیم توی فلش انتقال بدم به اکانت دوم
هر راهی بلد بودم رفتم گزینه ای نبود که سیو بازی وارد کنم مثلا همین قسمت ستینگ/ریستور
این جواب هم مال 2 سال پیشه توی فروم خارجی میگه نمیشه الان بعد دوسال راهی اضافه نشده؟؟؟ بخاطر جلوگیری از چیت زدن

It appears that it is not possible to transfer saves between users:

Save Data is account locked so you cannot transfer save data to different accounts. basically to prevent cheating, boosting, etc on the trophies. among other reasons. mainly Piracy

دوستان 2 تا تم بود تو ps4 یکیش مربوط به یه سریال بود که اهنگ زیبایی ازش پخش میشد
یه تم هم بود واسه یه بازی استراتژیک که اهنگ متال ازش پخش میشد
من به ps نزدیک 4 5 ساله دیگه دسترسی ندارم میشه اسم اون اهنگ هارو بگین بی زحمت اگه میدونین ؟؟
من یک تم داینامیک که سریال NetFlix بنام جسیکا جونز ازش تو استور بود دیدم همیشه دارمش شاید این باشه اهنگش تو نت هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: milad.ps4

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
سلام دوستان
کنسولم دیشب و بر اثر قطعی برق قبل بوق روشن شدن یجور صدای لنز میده ولی مثل ساعت کار میکنه البته فعلا. میخواستم ببینم چه مشکلی براش پیش اومده؟ کنسول به محافظ وصل بوده.

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام دوستان
کنسولم دیشب و بر اثر قطعی برق قبل بوق روشن شدن یجور صدای لنز میده ولی مثل ساعت کار میکنه البته فعلا. میخواستم ببینم چه مشکلی براش پیش اومده؟ کنسول به محافظ وصل بوده.

درود
یه دیسک رو امتحانی داخل درایو قرار بدید، اگر بدون مشکل کار کرد که مطلبی نداره. اون صدا هم احتمال زیاد مربوط به درایو BD نیست، از هارد هست که ممکنه در اثر قطعی برق یا bad sector پیدا کرده باشه یا هد هارد موقع حرکت یک مقدار گیر کنه.
اگر اوکی ـه که پیشنهاد میکنم زیاد حساس نشید.

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام دوستان
سلام
همونطور که دوستمون گفت صدای کشید شدن هد روی پلاتره.
معمولا بعد قطعی برق چون هد وسط یا بالای پلاتر قرار گرفته موقع روشن شدن بخاطر اینکه برمیگرده به جای اصلیش صدای کشیده شدن میده.

• Like

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
سلام
همونطور که دوستمون گفت صدای کشید شدن هد روی پلاتره.
معمولا بعد قطعی برق چون هد وسط یا بالای پلاتر قرار گرفته موقع روشن شدن بخاطر اینکه برمیگرده به جای اصلیش صدای کشیده شدن میده.
ممنون از پاسختون
ولی اخه بعد اون روز هر موقع کنسول روشن میشه این اتفاق تکرار میشه یعنی فقط ماله دفعه اول نیست
مگه فقط دفعه اول اینطوری نمیشه؟
بعد شرمنده من دیسک ندارم کنسولم ظ 2 میریزم.
بدسکتور کنسولو چطور بگیرم اخه بلد نیستم، تعمیرکارای کنسول بلدن بدسکتور هارد بگیرن؟
درود
یه دیسک رو امتحانی داخل درایو قرار بدید، اگر بدون مشکل کار کرد که مطلبی نداره. اون صدا هم احتمال زیاد مربوط به درایو BD نیست، از هارد هست که ممکنه در اثر قطعی برق یا bad sector پیدا کرده باشه یا هد هارد موقع حرکت یک مقدار گیر کنه.
اگر اوکی ـه که پیشنهاد میکنم زیاد حساس نشید.

• Like

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
ممنون از پاسختون
ولی اخه بعد اون روز هر موقع کنسول روشن میشه این اتفاق تکرار میشه یعنی فقط ماله دفعه اول نیست
بدسکتور کنسولو چطور بگیرم اخه بلد نیستم، تعمیرکارای کنسول بلدن بدسکتور هارد بگیرن؟
دوست عزیز باید بری پیش تعمیرکار .این موردی ک شما میگی اینجا کسی نمیتونه کمکت کنه .پیش تعمیرکار برو و بگو فقط ایراد رو بگو .برای اطمینان بیشتر پیش دو نفر برو

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
ممنون از پاسختون
میخوای برای اطمینان نشون یه تعیمرکار بده ولی بنظرم چیز خاصی نیست بخاطر اینکه کنسول خودمم همچین صداهایی میده،یوقتایی چنان صدای تق میده انگار چیزی داخلش ترکیده ولی بدون مشکل کار میکنه.
اگه کنسول نسبت به قبل کندتر شده یا بازیها تاخیر پیدا کردن و یا هنگ میکنه میتونه از هارد باشه،معمولا این صداها از هارده که تا وقتی مشکل ایجاد نکرده مسله ای نیست.
متاسفانه بعضی از تعمیرکارها انصاف ندارن،مثلا شما کنسولو ببری پیش تعمیرکار بدون شک میگه باید هاردو عوض کنه و هارد به ظاهر معیوب(که سالمه و شاید دو سه تا بد سکتور داشته باشه که با یه بار اسلو فرمت درست میشه) هم برای خودش برمیداره بعدش از شما هم پول هارد جدید و دستمزد رو میگره هم هارد قبلی رو برا خودش برمیداره.
پیشنهاد میکنم از خواستی ببریش پیش تعمیرکار پیش چند تا ببر که مطمعن بشی بعدش تصمیم بگیر.
پ.ن:قصد جسارت به تعمرکاران محترم رو ندارم بلاخره توی هر شغلی آدم با انصاف و بی انصاف هست.

• Like
Reactions: Arsinn and moparsa

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
دوستانی که سابقه بکاپ گرفتن از هارد رو دارن لطفا بگن اگر از اطلاعات هارد روی هارد دیگه بکاپ تهیه کنیم ایا اکانتها هم منتقل میشه کامل یا باید بعد از تعویض هارد مجدد با اکانتها لاگین بشه
دستگاه روش اکانت هکی هست میخوام بدونم اینا در صورت بکاپ گیری اکانتش میپره یا خیر؟

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
دوستانی که سابقه بکاپ گرفتن از هارد رو دارن لطفا بگن اگر از اطلاعات هارد روی هارد دیگه بکاپ تهیه کنیم ایا اکانتها هم منتقل میشه کامل یا باید بعد از تعویض هارد مجدد با اکانتها لاگین بشه
دستگاه روش اکانت هکی هست میخوام بدونم اینا در صورت بکاپ گیری اکانتش میپره یا خیر؟
اگه هکی باشه به هیچ وجه نمیتونی از هارد منتقلش کنی.

• Like
Reactions: bayern_vahid

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
درود دوستان . بنده میخام پلی 4 کپی خور هکی بخرم ... کدوم ورزن بخرم که همه بازی ها اعم از 2021 و 2020 و 2019 رو اجرا کنه و پایدار باشه و بدون مشکل ؟ 6.7 , 7.5 , 5.05 ؟؟ کدومش ؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
درود دوستان . بنده میخام پلی 4 کپی خور هکی بخرم ... کدوم ورزن بخرم که همه بازی ها اعم از 2021 و 2020 و 2019 رو اجرا کنه و پایدار باشه و بدون مشکل ؟ 6.7 , 7.5 , 5.05 ؟؟ کدومش ؟
درود. از لحاظ اجرای بازی که همشون یکسان هستند اما از لحاظ اجرای موفقیت آمیز هک قطعا اولویت با ورژنهای زیر هفت هست

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: satellitedvb

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
سلام
دوستان جوی استیک های کنترلر من مشکل پیدا کرده. اینجوری که L3 و R3 رو که میزنی R2 زده میشه
خواستم بپرسم اینجا کسی این مشکل رو داشته که ریست کردن درست بشه یا حتما باید باز بشه دسته؟

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
سلام دوستان شبتون بخیر یه سوالی داشتم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم میشه بهترین بازی های دو نفره دستگاه به جز فوتبال رو بهم معرفی کنید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر