هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اونا میگن اکانت ظرفیت 1 ولی در واقع همون هکیه
بازی ظرفیت 1 قانونی باید از سایتا بگیری هیچ خطری نداره ولی اونایی ک مغازه ها میریزن هکیه با توجه ب این ک خودت گفتی پکیجه تو الان 700 میدی بر 20 بازی بعد ک تموم شه باید پاکشون کنی همون 700 رو بده 5 بازی قانونی ظرفیت 3 بگیر تمومشون کردی میفروشی حداقل 50 تومن ضرر میکنی خیلی بهتره از اینکه 700 ضرر کنی
با تشکر
ظرفیت سه ها ارزونترین ظرفیت ها هستن؟بعد یارو چطوری چندتا بازی رو با یه اکانت میریزه؟
مثلا یه اکانت داره که همشون ظرفیت سه بازیهای مثلا god of war، resident evil اینا هستن؟
من خیلی هنگم سر این قضیه :-??
هکی نمیخوام استفاده کنم واقعا

• Like
Reactions: Bizhanl

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
با تشکر
ظرفیت سه ها ارزونترین ظرفیت ها هستن؟بعد یارو چطوری چندتا بازی رو با یه اکانت میریزه؟
مثلا یه اکانت داره که همشون ظرفیت سه بازیهای مثلا god of war، resident evil اینا هستن؟
من خیلی هنگم سر این قضیه :-??
هکی نمیخوام استفاده کنم واقعا
نه اکانت ظرفیت 3 معمولا تک بازی هست چون چند بازی بزارن قیمت میزه بالا کسی نمیخره
چند تا بازی رو اکانت کاری نداره پول باشه من برات همه بازیا رو ی اکانت میریزم ولی معمولا تکیه زیاد هم میشه گرفت ولی قیمت میره بالا پس همون تکی میفروشن معمولا

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام دوستان عزیز یه سوال مهم دارم اونم این هستش یه سایتی تو ایران یه ویدیو داده میگه میشه بازی هارو بدون نیاز به اپدیت با نسخه اولیه بدون اپدیت بازیارو ریخت من طبق این روش جلو رفتم ولی وقتی برنامه ps4 بعد این که مچ کردم با کنسول و رفتم psx بستم و بازی زدم بره دانلود ارور زیرو داد ایا این روش درست هستش ایا این روش الان کار میکنه کسی از دوستان تونسته این روش جدیدا انجا بده تشکر . عکس ارور رو هم این زیر میزارم .

طبق این اموزش زیر هستش ایشون میگه میشه

لینک آموزش

Attachments

• photo_2020-09-19_14-47-07.jpg
    photo_2020-09-19_14-47-07.jpg
    86.8 KB · مشاهده: 17
  • Like

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
سلام دوستان
یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
من یه بازی با ظرفیت یک خریده بودم خیلی وقت پیش بعد اینکه تموم کردم دستگاه رو به اینترنت وصل کردم ولی بازی قفل نشد و دوباره اینترنت دستگاه رو قطع کردم و بازی کماکان داره اجرا میشه.
الان دوباره میخواستم دستگاه رو به اینترنت وصل کنم.از کجا بدونم با وصل کردن دستگاه به نت اون باز قفل میخواد بشه یا نه؟
راهی هست بدون وصل کردن دستگاه به اینترنت بدونم اون اکانتی که خریده بودم هنوزم رو دستگاهم پرایمری هستش؟

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
من یه بازی با ظرفیت یک خریده بودم خیلی وقت پیش بعد اینکه تموم کردم دستگاه رو به اینترنت وصل کردم ولی بازی قفل نشد و دوباره اینترنت دستگاه رو قطع کردم و بازی کماکان داره اجرا میشه.
الان دوباره میخواستم دستگاه رو به اینترنت وصل کنم.از کجا بدونم با وصل کردن دستگاه به نت اون باز قفل میخواد بشه یا نه؟
راهی هست بدون وصل کردن دستگاه به اینترنت بدونم اون اکانتی که خریده بودم هنوزم رو دستگاهم پرایمری هستش؟
احتمالا دی اکتیو ال نزده فروشنده، اکانت اگه قدیمیه احتمالش هست هنوز نزده باشه شایدم منتظره مشتری پیدا بشه دوباره

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
احتمالا دی اکتیو ال نزده فروشنده، اکانت اگه قدیمیه احتمالش هست هنوز نزده باشه شایدم منتظره مشتری پیدا بشه دوباره
خب راهی نیست قبل اینکه دستگاه رو وصل کنم بفهمم فروشنده دی اکتیو رو زده یانه؟؟
از طریق ویندوز به پروفایلم لاگین بشم، اونجا قسمتی هست که بهم نشون بده چه اکانت هایی رو دستگاهم اکتیو هست یا نه؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب راهی نیست قبل اینکه دستگاه رو وصل کنم بفهمم فروشنده دی اکتیو رو زده یانه؟؟
از طریق ویندوز به پروفایلم لاگین بشم، اونجا قسمتی هست که بهم نشون بده چه اکانت هایی رو دستگاهم اکتیو هست یا نه؟؟
برو توی سایت سونی ببین گزینه دی اکتیو ال در دسترسه یا نه، بود یعنی دی اکتیو نزده، سایتش یادم نی گوگل کن

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام.
قبلا یه بازی رو از استور خریده بودم و تمومش کردم.دیتای بازی رو پاک کردم و فقط سیو بازی موند.حالا میخوام همون بازی رو دیسکش رو بخرم.
مشکلی که هست اینه که سیو مربوط میشه به ریجن یک(چون از استور آمریکا خریدمش) و دیسک ریجن دو هست.
به نظرتون مشکلی ایجاد میشه؟امکانش هست سیو بازی رو نشناسه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر