هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MAAS

کاربر سایت
Jan 31, 2013
20
سلام دوستان. آقا ما یه دسته خریدیم دیروز 1500 ، همه چیزش اوکی هست کارایش عالیه و کیفیت ساختش دقیقه حتی برچسب پشت دسته همه چیش درسته فقط نمیتونم با موبایل بارکد پشت دسته رو اسکن کنم و این قضیه شدیدا نگرانم کرده! بنظر شما دسته فیکه؟

• Like
Reactions: Bizhanl

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,413
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان. آقا ما یه دسته خریدیم دیروز 1500 ، همه چیزش اوکی هست کارایش عالیه و کیفیت ساختش دقیقه حتی برچسب پشت دسته همه چیش درسته فقط نمیتونم با موبایل بارکد پشت دسته رو اسکن کنم و این قضیه شدیدا نگرانم کرده! بنظر شما دسته فیکه؟
L2 R2 ش حالت ارتجاعیش چجوریه

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,413
نام
مصطفی682سابق
ممنونم از پاسخ شما. یعنی نگران اسکن بارکد نباشم؟
نمیدونم دقیق، ولی آنالوگ و L2 R2 ها توی شناسایی مهمه البته شنیدم یه نمونه های کپی هست عین اصله

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
301
نام
امیر
بچه ها الان پلاس ۱۴ روزه مشکل داره هنوز ؟
پلاس یک ماهه بگیرم هم کردیت کارت میخاد ؟
پلاس یک ماهه بگیرم بهتره یا اکانتم رو ده دلار شارژ کنم بعد خودم برم پلاس بگیرم ؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
2,466
نام
Clark Kent
اساتید یه DNS بود ما میزدیم، باهاش میشد بازیها رو به صورت آفلاین انتقال داد و در عین حال به نت وصل نمیشد که قفل بشه
پریده اون ترفند؟ امروز زدم با اون dns بازیها قفل شد !!

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
59
سلام دوستان عزیز

eFootball PES 2021

پلی استیشن 4 چطوریه اپدیت میشه رو بازی پس 20 خودم که قانونی خریدم یا باید دوباره با پول بخرمش چون من شنیدم میگفتن 10 دلار میدی اپدیت میشه 20 به 21 . چند دلاره ممنون میشم راهنماییم کنین تشکر .

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,413
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان عزیز

eFootball PES 2021

پلی استیشن 4 چطوریه اپدیت میشه رو بازی پس 20 خودم که قانونی خریدم یا باید دوباره با پول بخرمش چون من شنیدم میگفتن 10 دلار میدی اپدیت میشه 20 به 21 . چند دلاره ممنون میشم راهنماییم کنین تشکر .
eFootball PES 2021

• Like

Dinosaur

کاربر سایت
Sep 29, 2005
16,804
نام
آریا
آقا من تا امروز چند تا بازی رو ظرفیت 1 انجام دادم و حالا می‌خوام یه بازی‌ای رو ظرفیت 2 برم، ولی یه نگاهی کردم هر جا یه جوری راهنمایی کرده! :D
تا یه بخشی توی همه راهنمایی‌ها مشترک هست و اون Active کردن و Restore Licenses و اینا یکسانه، ولی آخرش بعضی جاها گفتن گزینه Sign Out رو از توی منوی Account Management بزنین و بعضی جاها هم گفتن اون گزینه رو نزنین و فقط از اکانت Log Out کنین (یعنی با نگه داشتن دکمه PS وارد منوی اکانت‌ها بشیم و Log Out کنیم). بالاخره کدومش رو باید برای ظرفیت 2 انجام داد؟! :|

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,413
نام
مصطفی682سابق
آقا من تا امروز چند تا بازی رو ظرفیت 1 انجام دادم و حالا می‌خوام یه بازی‌ای رو ظرفیت 2 برم، ولی یه نگاهی کردم هر جا یه جوری راهنمایی کرده! :D
تا یه بخشی توی همه راهنمایی‌ها مشترک هست و اون Active کردن و Restore Licenses و اینا یکسانه، ولی آخرش بعضی جاها گفتن گزینه Sign Out رو از توی منوی Account Management بزنین و بعضی جاها هم گفتن اون گزینه رو نزنین و فقط از اکانت Log Out کنین (یعنی با نگه داشتن دکمه PS وارد منوی اکانت‌ها بشیم و Log Out کنیم). بالاخره کدومش رو باید برای ظرفیت 2 انجام داد؟! :|
مهم نیست این چیزا فقط اکتیو as primary بزن از اکانت خارج شو

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 4)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟