هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان من میخوام وقتی که ps4 بگیرم هاردش را عوض کنم میخواستم ببینم تا چقدر ساپورت میکنه ایا تا 4 ترابایت ساپورت میکنه و اینکه هارد عوض کنی چه نوع هاردی باید باشه و سوال اخر با تعویض هارد سرعت نسبت به هارد اورجینال کنسول فرقی داره یا نه
با تشکر

چند صفحه قبل یک ویدئو گذاشتم از تعویض هارد.طرف هارد رو با یک هارد ssd (سامسونگ هست انگاری) عوض میکنه بعد نشون داده میشه که سرعت بالا اومدن بازی بیشتر میشه.خودت نگاه کن میفهمی.

17960471006424016936.jpg

720P

دوستان من میخوام وقتی که ps4 بگیرم هاردش را عوض کنم میخواستم ببینم تا چقدر ساپورت میکنه ایا تا 4 ترابایت ساپورت میکنه و اینکه هارد عوض کنی چه نوع هاردی باید باشه و سوال اخر با تعویض هارد سرعت نسبت به هارد اورجینال کنسول فرقی داره یا نه
با تشکر
اره چهار ترا هم میشه
میتونی با هارد SSD عوض کنی .برندش هم مهم نیست سونی باشه یا هر چی

فعلا هیچکس غیر از IGN گزارش نداده . ولی واقعا به قول Greg Miller امیدوارم فقط محدود به همین چند تا باشه و کنسولایی که بعد از لاچ در اختیار دنیا قرار میگیرن به این مشکل بر نخورن .

دوستان مگه انقدر حجم بازی های نسل بعد بالاست که بعضی ها میخوان هارد عوض کنن؟اصلا باید بازیو حتما نصب کنیم روی هارد؟
بله ، همین بازی KNACK حجمش 37GB هستش و باید یه سری از فایلاش نصب شه ! در ضمن همه ی بازیها Install لازم شدن تو نسل جدید ، تازه شم بازیهایی که دیجیتالی خریداری میشنم در نظر بگیر که فک نکنم حجمشون زیر 25 گیگ باشه

دوستان یک خبر خوش:
فریمور 1.50 دستگاه PS4 عرضه شده و میتونید دانلود کنید. (البته کسانی که میخوان PS4 بخرن)
همچنین، هکرها گفتن که روی این فریمور و هک شدن PS4 دارن کار میکنن!

ارسال شده به وسیله XPERIA Z1

دوستان یک خبر خوش:
فریمور 1.50 دستگاه PS4 عرضه شده و میتونید دانلود کنید. (البته کسانی که میخوان PS4 بخرن)

http://www.ps3news.com/playstation-...are-update-1-50-firmware-recovery-pup-arrive/

ویرایش.....

اکتیویژن گفته که فعلا مقایسه گرافیکی call of duty روی دو کنسول بی فایده هست !

گفته هر جایی مقایسه گرافیکی دیدن که ادعا شده نسخه PS4 تو اون مقایسه 1080p هست اشتباهه و باید مقایسه رو بعد از 1080p شدنه نسخه PS4 انجام بدین
“That means the game has been running in 720p all this time! All graphical comparisons now useless!”
پس هر کسی خواست این بازی رو بخره حتما اپدیت روز اول بازی رو دانلود کنه. هم واسه درست کردن افت فریم بازی هم واسه 1080p شدنه بخش تک نفریش
Day-One Patch Brings COD: Ghosts Single-Player to 1080p on PS4 - IGN

بعد از نصب این اپدیت تفاوت 720p و 1080p دیدنی خواهد شد ;;):d البته من که این بازی رو نمیخرم

چندنفر ادعا کردن قسمت خروجی تصویر کنسولشون خرابه و تصویر رو تلویزیونشون نمایان نمیشه.
مثلا تو NeoGaf دو نفر این مشکل رو داشتن تاجایی که طرف ویدیو هم گزاشته.

اینم خودش

اینم هم مقاله ی IGN درباره ی این موضوع
Broken PlayStation 4 Systems

.
.
.

حالا این که این موضوع درسته یا فیکه معلوم نیست.ولی سعی کنین روزای اول کنسول جدید رو نخرین تا مشکلاتش معلوم و حل بشه!
دیگه خیلی درجه هایپتون بالا هست یه ماهی صبر کنین :دی !
این رو گفتی از WLOD هم میگفتی دیگه x_x
کم کم دارم بیخیال ورود به نسل بعد میشم :-" :دی

دوستان یک خبر خوش:

اون قسمت هک شدنش رو من منبعی ندیدم8-|:d

بچه ها درسته پوشیدا گفته بود میشه بازی اصلی ها رو داخل هارد ps4 ریخت ؟؟؟؟
میشه بازی هارو توی هارد معمولی ریخت یا باید مخصوص باشه ؟

ممنونم بچه ها :)

دوستان بعضی ها میگن که بیاین بازی رو شریکی بخریم....خوب اینجوری که نمیشه مگر اینکه مثلا یه مدت من بازی کنم یه مدت فلانی....که به نظر من نمیصرفه ولی مطمئن باشید مثه PS3 بنگاه های اجاره بازی میان اجاره میدن بازی رو به نظر من اینطوری به صرفه تره.....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or