هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

62300172113425678496.jpg

06682825786650300951.gif

PS4 چرا کفش صاف نیست؟:|

2376216-iyj0ejfddruqy.gif

iziDEyBgjG9Xp.gif
مطمئنی میز کفش صافه ؟:d اگه همچین چیزی بود تا الان هزار نفر فهمیده بودن . مثله اون قضیه داغ کردن کنسول حاشیه سازی میکنن
-------------------
در مورد نک که من اصلا قصد خریدشو نداشتم اما کیلزون رو حتما با یکی از دوستان میگیرم ( اونم قراره بتل رو بگیره )

iziDEyBgjG9Xp.gif
نذارید این چیزا رو تابلوء فیک هست..وسط کنسول رو هواست ..مشخصه یچیزی گذاشته اون وسط تا تاپ بده کنسول رو..تمام unboxing ها اگه دیده باشین همه به صورت صاف رو سطح میز قرار گرفته...مگه خط تولید پیکان اون وسط یسری کج و معوج بده بیرون..:d احتمال هم هست میز انحنا داشته باشه..!!

iziDEyBgjG9Xp.gif
3تا پایه داره که یکیش کنار برچسب هست(که اطلاعات کنسول رو نوشه ) و 2 تای دیگه زیر اون شیارهستن (2 تا برامدی روی شیار زیر ) این موجب شده طرحیش عالی بشه و برای عمودی گذاشتن مثل قبلیا پایه ها اینقدر تو چشم نباشن !!!
تکون خوردنش رو هم متوجه بشید سمت براق کنسول چون پایه نداره اینطور میشه وگرنه از سمت برعکش تکون نمیخوره !!
(دوستان که زحمت جواب رو کشیدن متوجه شدید دلیل این تکون خوردن چیه دیگه سونی تو طراحی کنسول کم نگذاشته

بچه ها یه سوال دارم ازتون!
من کنسولو پیش خرید کردم از طریق یکی از آشناهام تو کانادا!
به نظرتون چن وقت بعد از لانچ که جمعه باشه میرسه دست آشنامون که تو کاناداس!
معمولا چقدر طول میکشه تا توزیع بشه؟

فکر نکنم هفته اول لانچ برسه، اگر ایشون براتون پیش خرید کرده، تاریخ دقیقش حتما توی رسید(بن) ذکر شده.

Sent from my C6603 using Tapatalk 2

یوشیدا کلا همین دو تا کلمه رو از انگلیسی بلده؟! :-/ :دی
Yes :دی
------
راستی در مورد لانچ و این چیزا هم بگم که فکر میکنم بقیه رفقا هم مثل من قصد خرید کنسول رو فعلا نداشتن . من خودم گذاشته بودم تو اسفند بگیرم . همیشه موقع لانچ اینطوریه . کلی امکانات و ویژگی ها با پچ های بعدی اضافه میشن و تو لانچ هم معمولا بازی ها چیزای شاقی از آب در نمیان . 2-3 ماه دیگه بازی های خیلی بیشتر و بهتری ریلیز میشن و همه امروز رو یادشون میره :دی
Infamous و بقیه هم میرسن تا اون موقع . اگر خرابی و مشکلی هم داشته باشه کنسول تا اون موقع متوجه میشیم .

آخرین ویرایش:
Yes :دی
------
راستی در مورد لانچ و این چیزا هم بگم که فکر میکنم بقیه رفقا هم مثل من قصد خرید کنسول رو فعلا نداشتن . من خودم گذاشته بودم تو اسفند بگیرم . همیشه موقع لانچ اینطوریه . کلی امکانات و ویژگی ها با پچ های بعدی اضافه میشن و تو لانچ هم معمولا بازی ها چیزای شاقی از آب در نمیان . 2-3 ماه دیگه بازی های خیلی بیشتر و بهتری ریلیز میشن و همه امروز رو یادشون میره :دی
Infamous و بقیه هم میرسن تا اون موقع . اگر خرابی و مشکلی هم داشته باشه کنسول تا اون موقع متوجه میشیم .

ما از الان اقدام کردیم بلکه همون اسفند بتونیم بگیریم ! :دی راستی در مورد لانچ فقط Knack داغونه که من حداقل بین بچه های خودمون کسی رو ندیده بودم بخواد بگیره ! :دی KZ هم خوبه با BF4 میگیرم اگه مشکلی پیش نیاد ! :دی

دوستان یک سوالی داشتم. من میخوام بگم یکی از اقوام کنسولو برام از آمریکا بگیره و بیاره. میخوام ببینم توی فرودگاه گیر نمیدن؟ گیر هم بدن اگر چطوری میشه حلّش کرد؟

دوستان یک سوالی داشتم. من میخوام بگم یکی از اقوام کنسولو برام از آمریکا بگیره و بیاره. میخوام ببینم توی فرودگاه گیر نمیدن؟ گیر هم بدن اگر چطوری میشه حلّش کرد؟

چرا باید گیر بدن مگه قاچاقی میخوای وارد کنی یا تو ایران غیر قانونیه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or