هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

3 بازی فوق العاده رایگان برای کاربران Plus

سه بازی ibb & obb و Resogun و Contrast برای کاربران Plus بر روی PS4 رایگان خواهند بود !

برای کسایی که دوس دارن از هر بازی اطلاعاتی رو بدونن به پایین پست برن ! به شخصه عاشق بازی Ibb و Obb هستم

همچنین لیست تمام بازی های Plus!

Ibb and Obb

ps3-game-7010-packart.jpg

قیمت : 10 دلار

دوس دارین با دوستتون وارد یه مکان فوق العاده با دو موجود باحال بشید ؟ محیط بازی فوق العاده و ارت واقعا خوبی دارد ! شما و دوستتان از اکانت PSN باهم به صورت COOP در

شخصیت این دو موجود قرار میگیرید ! بازی پر از پازل ها و چالش ها خواهد بود ! طبق گفته سازنده بازی کمتر از 1 Gb خواهد بود !
Contrast

1371155270.jpg

این بازی نیازی به توضیح ندارد ! بهترین و زیباترین بازی رایگان پلاس فعلا همین بازی است !

کنتراست یه بازی 2D و 3D است که در زمان قدیم اتفاق میفتد ! بازی پر از چلنج ها و فریب ها خواهد بود !

شما در بازی در نقش دختری هستید که قدرت تبدیل دنیای 3D به 2D را خواهد داشت و تنها سلاح او سایه ها هستند !
Resogun

600x-1

بازی در سبک Shoo'em Up است ! در بازی با گرافیکی فوق العاده ! انواع اسلحه ها : لیزها بمب ها و ناوی ها را در اختیار دارید ! ارزش دانلود بسیار بالایی دارد

64944462055111402836.png

ND . SANTA چیزی معرفی نکردن اینه وضعیت نگران نباشید برای خندیدن VGA انقدر میخندیم که از تنگی نفس خفه شیم
بنده خداها چیزی ندارن نامزد VGA شه=((البته دارن world of tanks :d

چند هفتست اینجا حسابی حال و هوای لندن به خودش گرفته:d
آخه مثل این که دوستان فراموش کردن اینجا ایرانه و یوتیوب هیلتره:d
اصلا هم منظورم کیا نبود:d

cloud strief چرا بن شد؟! :|
بد موقعی هم بن شد پس جمعه بدون ایشون چی کنیم؟!
از مدیرها تقاضا دارم اگه امکانش هست از بن در بیارند ایشون رو و این جریمش رو هفته ی بعد متحمل بشه!!
چون این هفته مخصوصا پنجشنبه و جمعه و شنبه حضورش در بین دوستداران سونی خیلی ارزشمنده :d

از مدیرها تقاضا دارم اگه امکانش هست از بن در بیارند ایشون رو و این جریمش رو هفته ی بعد متحمل بشه!!
چون این هفته مخصوصا پنجشنبه و جمعه و شنبه حضورش در بین دوستداران سونی خیلی ارزشمنده :d

o:-)
حمایت میشه !

اقا من یه 2 تا بازی میخواستم اونو ندادن به ما ! چرا اینکارو میکنی داداشه من قلبم گرفته الان :|
بازیاش تو حلقم ! وای خدا چقدر صبر کردن سخت شده فقط 4 روز مونده
اومده واسه من داره عکس میندازه ! برو گم...و بازیتو کن قرم.....ق :))

بعد هم مرتیکه دستتو از رو جعبه بردار بهش فشار میاد )x

18707667202406781557.jpg

متاسفانه رضا هم بن شد :((

فکر کنم بخاطر صحبت های صفحه قبلشون در مورد اون یکی کنسول بوده :| :|

رضا!!!ماکان!!!اونم چه موقعی!!! حیف!
به خاطر دوتا ترول؟؟ بی خیال بابا!!!انتظار دارین بعد از اون ادعا ها و این نتیجه ی عکس دادن ها ابراز هم دردی کنیم؟؟
تو اخبار که ترول میکنیم اخطار میگیریم!اینجا کیفیت ها رو مقایسه میکنیم و واقعیت رو میگیم بن میشم!!!
ینی ترول کردن ممنوع شده:-/ یا چون بعضی دوستان ناراحت میشن ما هیچی نباید بگیم؟:-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or