هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
الان مشکلی که دارم به یو پلی وصل نمیشه!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

اینترنت رو از چه شرکتی گرفتی ؟

در ضمن من DNS رو اشتباه گفتم .
217.218.155.155
4.2.2.3

با این من مشکلم حل شد

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان بازی دیابلورو دیجیتالی خریدم
تو استور زده بود حجم دانلودش 28 گیگه
حالا زدم دانلود بشه کل حجم دانلود رو زده 18 گیگ و 8 گیگش دانلود شد بازی راحت اجرا شد
حالا تو اینفورمیشن. سایز بازی زده 44 گیگ و حجم هاردمو 44 گیگ پر کرده چرا اینجوریه؟نکنه بازی کامل نیست؟
gs1k_20170216_073824.jpg

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
دوستان عزیز یک چیزی رو من کامل متوجه نشدم با این که صفحات قبل رو کاملا مطالعه کردم
الان مدل فت 1208 بگیرم یا مدل اسلیم
کدوم بدون دردسرتره در حال حاضر؟؟من زیاد بازی میکنم میخوام صدای فن دستگاه کم باشه و خر کار باشه:D

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان عزیز یک چیزی رو من کامل متوجه نشدم با این که صفحات قبل رو کاملا مطالعه کردم
کدوم بدون دردسرتره در حال حاضر؟؟من زیاد بازی میکنم میخوام صدای فن دستگاه کم باشه و خر کار باشه:D
فت 1216 من دارم اصلا مشکل صدا و این چیزا نداره توی بدترین حالت هم صداش اصلا اذیت کننده نیست

• Like
Reactions: samiradin

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
سلام دوستان
رمز اکانت psn رو گم کردم برای بازیابیش هم نیاز به تاریخ تولد هست که اونم ندارم (موقع ثبت نام تاریخ الکی زدم) می خواستم ازتون بپرسم راهی هست که بدون تاریخ تولد بازیابی بشه؟؟؟؟

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
سلام دوستان
رمز اکانت psn رو گم کردم برای بازیابیش هم نیاز به تاریخ تولد هست که اونم ندارم (موقع ثبت نام تاریخ الکی زدم) می خواستم ازتون بپرسم راهی هست که بدون تاریخ تولد بازیابی بشه؟؟؟؟
داداش این مشکل یه مدت پیش من مواجه شدم . ولی پسوردم یادم اومد . یه راه برای دور زدنش هست ولی نمیدونم عملیه یا خیر . با کمک دستکاری مرورگرت هست . توو یوتیوب سرچ بزن psn data of birth day recovery

• Like
Reactions: mis2012

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
مخابرات نامحدود ۵۱۲
مشکل دانلود ندارم فقط یوپلی وصل نمیشه!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

منم اینترنت مخابرات دارم نامحدود 2 دارم والان با این dns که قبلا ست کردم وصل شد . اگه کار موقت داری با هات اسپات گوشی وصل شو

دوستان توي PS4 Pro ريجن ها تفاوتي دارن؟؟

مثلا كيفيت ساخت يا آداپتور يا صداي فن ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
نه همه چی یکیه

کسی نیست راهنمایی کنه
حجم بازی و اپدیتها رو محفوظ نگه میداره که در زمان عرضه مشکلی پیش نیاد (سقف اپدیت برای عرضه کننده مشخصه)

مشخصه !!! هر کدوم که جدیدتره ُ

Last edited by a moderator:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
الان PS4 PRO كدوم سري ساخت جديد تره ؟؟؟
تاريخ ساخت توي ريجن ها مشخصه ؟ تفوتي داره ثبت شدنشون توي ريجن ها؟؟

ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد ... نيازمند اين راهنماييام

Sent from my iPhone using Tapatalk

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان من فقط مورتال کمبت بازی میکنم و به امید خدا چند ماه دیگه tekken 7 بیاد تیکن . تلوزیونمم 4k hdr هست . آیا برای این دو بازی بنظرتون تفاوتی توی کنسول معمولی و pro هست که آینده کنسول رو عوض کنم ؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
حجم بازی و اپدیتها رو محفوظ نگه میداره که در زمان عرضه مشکلی پیش نیاد (سقف اپدیت برای عرضه کننده مشخصه)
اوکی پس 44 گیگ فضا گرفته برای این موارد ولی چرا من کلا 18 گیگ دانلود کردم؟حجم بازی تو استور زده بود 28 گیگ اما موقع دانلود 18 گیگ بیشتر نبود این برام سواله
چون نسخه دیجیتالیه عجیبه برام

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
با سلام
دوستان عزیز قصد خرید یک ps4 pro رو دارم. در حال حاضر یک ps3 کپی خور دارم و بیش از 4 ترابایت بازی هاش رو ( شایدم بیشتر )
البته زیاد بازی نمیکنم و کلا دستگاه هم کم کار کرده
بنظرتون ps3 رو نگه دارم و یک ps4 بخرم یا دیگه ps4 بخرم قطعا سراغ ps3 نمیرم و سر گرم همون بازی های ps4 میشم و بهتره ps3 رو بفروشم ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
خیلی از سایت ها دیدم بازی های ps4 رو واسه دانلود میزارن یا خیلی سایت ها برای فروش روی هارد بازی ها رو میزارن
سوالم اینه الان میشه مثل ps3 بازی های مربوط به ps4 هم روی هارد اش ریخت و بازی کرد ؟
اگر میشه فقط آفلاین میشه یا آنلای هم میشه زد ؟

ببخشید دیگه دوستان اطلاعاتم کمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر