هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
دلیلی نداره بعد از بازی کردن روی داشبورد بمونید. خاموش کردن بلافاصله بعد از بازی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. ماشین که نیست بگی موتور رو تو دور بالا خاموش نکنید

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوستان
من به تازگی به مشکل خوردم وقتی میخوام بازی تو کنسول بزیزم حتی کم حجم در حد 2 گیگ ارور میده و میگه حافظه پره در حالی که بیشتر از 100 گیگ خالی دارم جالبه وقتی با کنسول خودم به psx helper وصل میشم بعد مدتی برنامه ارور میده و میبندم و دوبازه باز میکنم اما برای دوستان این مشکل نیست ایراد از چیه؟ ممنون میشم کمک کنید

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
دلیلی نداره بعد از بازی کردن روی داشبورد بمونید. خاموش کردن بلافاصله بعد از بازی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. ماشین که نیست بگی موتور رو تو دور بالا خاموش نکنید

از لحاظی میشه گفت منطقی هست ، وتی داری از کنسول حسابی کار میکشی و تو فشاره CPU و GPU تو حرارت بالا دارن کار میکنن و هدسینگ داره خنک میکنه ، حالاوقتی یهو خاموش میکنی هنوز این دو قطعه عزیز و محترم هنوز داغ هستن و لی فنی کار نمیکنه که خنکشون کنه و باید آرو آروم به مرور زمان خودشون خنک بشن که در اصل دشمن هر قطعه الکترو نیکی حرارت هست .
من خودم از این به بعد اینکارو میکنم (یعنی چند دقیقه تو حالتGAME FREE )

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
از لحاظی میشه گفت منطقی هست ، وتی داری از کنسول حسابی کار میکشی و تو فشاره CPU و GPU تو حرارت بالا دارن کار میکنن و هدسینگ داره خنک میکنه ، حالاوقتی یهو خاموش میکنی هنوز این دو قطعه عزیز و محترم هنوز داغ هستن و لی فنی کار نمیکنه که خنکشون کنه و باید آرو آروم به مرور زمان خودشون خنک بشن که در اصل دشمن هر قطعه الکترو نیکی حرارت هست .
تا چند ثانیه روشن موندن فن برای همینه

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
وقتی کنسول رو خاموش میکنید جریان ورودی به cpu و gpu قطع میشه و از کار میافتن. حالا چه فن کار کنه چه کار نکنه دیگه دمای اون دو قطعه از چیزی که الان هستن بیشتر نمیشه.. پس نمیتونه ضرر بیشتری نسبت به وضعیتی که موقع بازی کردن داشتن به قطعه بزنه.
وقتی کنسول رو روشن نگه میدارید هنوز بخش های اصلی cpu و gpu فعال میمونن که باعث تولید گرما میشه، با وجود این که گرما کمتر از حالت بازی کردن هست به یک فن نیازه که گرما رو تخلیه کنه، پس اینطوری نیست که وقتی از بازی بیاین بیرون بلافاصله دمای cpu برسه به دمای اتاق.

ولی حالا هرجور راحتید. برید چند دقیقه تو داشبورد بعدا دستگاه رو خاموش کنید.

• Like
Reactions: Dementia

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان دو سوال دارم:
1-من اگر اکانت شیرینگ قاونی بخرم خودم میتونم بفروشمش؟(فروشنده ها میگن حتما باید ما فروش مجدد رو انجام بدیم)
ps4 pro-2 اگر بخوام بخرم حتما باید LED 4K داشته باشم؟

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
دوستان دو سوال دارم:
1-من اگر اکانت شیرینگ قاونی بخرم خودم میتونم بفروشمش؟(فروشنده ها میگن حتما باید ما فروش مجدد رو انجام بدیم)
ps4 pro-2 اگر بخوام بخرم حتما باید LED 4K داشته باشم؟
بهترین کار اینکه خودت به صورت قانونی بخری و با یکی از دوستات شریک شی اینجوری نصف قیمت واستون میوفته مثلا هر بازی 60 دلاری نفری 110 تومان اینجوری هم مطمعنه و هم خیالت راحته من به این اکانت قانونی فروش ها اعتماد ندارم چون اگر قانونی چرا باید بدیم باز به خودشون بفروشن؟!!
برای سوال دومت نه نیاز به led 4k نیست اما سعی کن tv بخری که از HDR پشتیبانی کنه اینجوری از بازی لذت بیشتری میبری

• Like
Reactions: db07

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
در مورد خنک شدن دقت کنید کنسول هم مثل کامپیوتره دقیقا حرف درستی زدن دوستمون وقتی جریان از سخت افزار گرفته بشه بلافاصله دماش افت میکنه شما یک لحظه وسط بازی تو PC از بازی اصلا بیاید بیرون بعد با نرم افزاری مثل core temp می بینید که دمای سی پی یو بطور لحطه ای چقدر اومد پایین. همه فن ها برای مواقع تحت لود شدید طراحی شدن و وقتی لودی در کار نباشه نباشه گرمایی هم نیست ماشین پراید نیست کنسول که ادم بگه بزار فن از کار بیوفته بعد خاموش کن !!!! من دیگه فهمیدم هیچ منطقی پشت اینکار نیست و حتی تو اینترنت هم چیزی در این مورد پیدا نمیشه

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
بهترین کار اینکه خودت به صورت قانونی بخری و با یکی از دوستات شریک شی اینجوری نصف قیمت واستون میوفته مثلا هر بازی 60 دلاری نفری 110 تومان اینجوری هم مطمعنه و هم خیالت راحته من به این اکانت قانونی فروش ها اعتماد ندارم چون اگر قانونی چرا باید بدیم باز به خودشون بفروشن؟!!
برای سوال دومت نه نیاز به led 4k نیست اما سعی کن tv بخری که از HDR پشتیبانی کنه اینجوری از بازی لذت بیشتری میبری
احتمال میدم برای ظرفیت 1 و اینجور چیزاست چون کسی که ظرفیت 2 میخره باید با فروشگاه همکاری کنه برای فروش ظرفیت 1 توسط فروشگاه

• Like
Reactions: db07

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
در مورد خنک شدن دقت کنید کنسول هم مثل کامپیوتره دقیقا حرف درستی زدن دوستمون وقتی جریان از سخت افزار گرفته بشه بلافاصله دماش افت میکنه شما یک لحظه وسط بازی تو PC از بازی اصلا بیاید بیرون بعد با نرم افزاری مثل core temp می بینید که دمای سی پی یو بطور لحطه ای چقدر اومد پایین. همه فن ها برای مواقع تحت لود شدید طراحی شدن و وقتی لودی در کار نباشه نباشه گرمایی هم نیست ماشین پراید نیست کنسول که ادم بگه بزار فن از کار بیوفته بعد خاموش کن !!!! من دیگه فهمیدم هیچ منطقی پشت اینکار نیست و حتی تو اینترنت هم چیزی در این مورد پیدا نمیشه
دوست عزیز این ها که ما میگیم نظراتمون هست و مثل قانون نیوتن " منطق مطلق " نیست ولی در نظر بگیبر دستت پشت کنسول هست و داره حرارت زیاد رو خارج میکنه و در همون حین شما خاموش میکنی خب تکلیف حرارتی که هنوز تخلیه نشده چیه ؟ در ضمن من کارم سخت افزار هست و بعد از خاموش کردن کامپیوتر دست روی هدسینک cpu میذارم هنوز داغی مشخصه که البته داغی مشکلی نداره وقتی فشار زیاد باشه داغی هم واقعا زیاده که اگه دست روی cpu یا gpu بره پوست براحتی میچسبه به تراشه

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
سلام توسط لینک زیر به صورت آنلاین از خود پشتیبانی پلی استیشن بپرسید
https://scea.secure.force.com/LiveChatRequest?lang=en_US
والا سه روز با لایو چت هرکاری میکنم نمیتونم باهاشون صحبت کنم همش پیغام میده بعدا تلاش کنید راهی دیگه ای نداره.... بازی گوست ریکن پری اوردر کردم ولی پشیمون شدم خیلی بازی بدی از اب در اومد
میخوام تیکین 7 پری اوردر کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر