هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام ببخشید میخام هارد دستگام رو عوض کنم اگر میشه اون اپدیت 800 مگی رو بهم بدید و یکم راهنمائیم کنید چیکار کنم ممنون

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,545
نام
علی
بالاخره بعد از پیگیری ها مکرر فکر کنم از بن دائم در اومد کنسول ام :)#:-S

چون ارور این مینویسه

Access to the PlayStation®Network by this account has been banned or temporarily suspended

اما قبلا این می نوشت:
This PS4 console has been permanently banned from the PlayStation Network.

البته کد ارور شون یکیه Ws-37338-4
به چه دلیلی دستگاهتون بن دائم شده بود؟چطوری از بن دائم خارج شد؟تشکر

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان این پیغامی که ابتدای روشن شدن کنسول میاد طبیعی هست ؟! پیغام متن مشخصی برای هر کنسول داره ! مثلا برای من یه متن خاصه و برای کنسول خواهر زادم یه چیز دیگه ! میخوام ببینم کلا ماهیت درج یک پیغام قبل از شروع کار کنسول طبیعی هست یا نه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
دوستان این پیغامی که ابتدای روشن شدن کنسول میاد طبیعی هست ؟! پیغام متن مشخصی برای هر کنسول داره ! مثلا برای من یه متن خاصه و برای کنسول خواهر زادم یه چیز دیگه ! میخوام ببینم کلا ماهیت درج یک پیغام قبل از شروع کار کنسول طبیعی هست یا نه

نه چه پیغامی میاد؟

• Like
Reactions: 4058423

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
این مورد بخاطر اینه که شما اکانت PSN ندارید
یه اکانت بسازید و نت رو چک کنید اوکی میشه و تمام موارد نت رو نمایش میده
موفق باشید
یعنی احتمالش هست چون اکانت psn ندارم بازی هام نصب نمیشن یا ربط نداره ؟؟؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
یعنی احتمالش هست چون اکانت psn ندارم بازی هام نصب نمیشن یا ربط نداره ؟؟؟
خودم تاحالا به این مورد برنخوردم و اما شاید یکسری از بازی ها اینطور باشه که به اکانت پلی استیشن برای نصب نیاز باشه
اما برای اپدیت بازی حتما باید PSN داشته باشید

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوستان بابا یکییه جوابی بده بعد این اپدیت سونی من اصلا نمیتونم بازی کنم یا جویین پارتی شم
پینگم درسته دانلودم ثابت 600 ایناست دی ان اس هم دادم درست نشده خواهشن یکی بگه چیکار کنم برا هیچکس این مشکل پیش نیومده منو هی از پارتی میندازه بیرون تو psn

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
دوستان من چون اطلاعي ندارم ميشه يه توضيحي بدين يكي از مغازه ها به من گفت بازي ميريزه رو هارد بدون هيچ مشكلي ميتوني بازي كني قيمتش هم هر بازي ١٠ تومن و قابليت آپديت و از اين چرنديات
اصلا همچين چيزي هست ؟ و اگه هست خطري نداره اين كار ؟ آنلاين ميشه بازي كرد ؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان من چون اطلاعي ندارم ميشه يه توضيحي بدين يكي از مغازه ها به من گفت بازي ميريزه رو هارد بدون هيچ مشكلي ميتوني بازي كني قيمتش هم هر بازي ١٠ تومن و قابليت آپديت و از اين چرنديات
اصلا همچين چيزي هست ؟ و اگه هست خطري نداره اين كار ؟ آنلاين ميشه بازي كرد ؟

سلام نه همچین چیزی وجود نداره و هرچی هست اکانت های هکی یا کانادا و الان به عنوان اکانتهای ترکیبی و تکی امدن
بله اماکن بن شدن اکانت و حتی دستگاه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
از وقتی این اکانتهای ترکیبی اومده نمیشه یه بازی شیرینگ قانونی پیدا کرد.بیچاره شدیم رفت.باید دهنم صاف بشه تا یه بازی گیر بیارم :unamused::pensive:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,237
نام
حامد
سلام
دوستان من و دوستم دارک سولز 3 رو شریکی خریدیم و من یوزر ایشون رو روی کنسول خودم اکتیو کردم، چند روزی هست که بازی میکنیم و
الان که اومدم بازی کنم میبینم روی بازی قفل اومده در حالی که هیچ کدوممون به یوزرا دست نزدیم و پیامی که به من میده این که یوزر مقابل
پرایمری کنسول دیگر شده و من با دوستم صحبت کردم و میگه اصلا کاری نداشته با یوزر و اکتیو و این جریانات
به نظرتون مشکل از چیه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
h
سلام
دوستان من و دوستم دارک سولز 3 رو شریکی خریدیم و من یوزر ایشون رو روی کنسول خودم اکتیو کردم، چند روزی هست که بازی میکنیم و
الان که اومدم بازی کنم میبینم روی بازی قفل اومده در حالی که هیچ کدوممون به یوزرا دست نزدیم و پیامی که به من میده این که یوزر مقابل
پرایمری کنسول دیگر شده و من با دوستم صحبت کردم و میگه اصلا کاری نداشته با یوزر و اکتیو و این جریانات
به نظرتون مشکل از چیه؟

از سایت چک کن ببین اون دی اکتیو کردن از سایت استفاده شده

احتمالا اکانت هک شده :|

• Like
Reactions: ( Layken )

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
نوشته :
See important health and safety warnings in the settings menu

این اخطار نیست، تذکر برای سلامتی خودتون
محتواش هم چیز خاصی نیست
خیلی نزدیک مانیتور نباشید هر 15 دقیقه یک بار به چشمتون استراحت بدید زیر 7 سال سه بعدی نبینه، با چند مورد دیگه همین.

• Like
Reactions: 4058423

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر