هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سوال اول جواب قطعی نداره ، 100% همون اول قفل نمیشه
دوم هم هیچ کس نمیتونه قطعا بگه برا کنسول خطری داره یا نه چون سیاست های سونی هر لحظه تغییر میکنه
سوم من خودم اکانتی رو خواستم پاک کنم بهم اجازه نداد وقتی آفلاین بودم ، چون باید De active کنه که این کار نیاز به نت داره
چهارم : نیاز به نت در هر حالتی و هر ظرفیتی برای انتقال دیتا الزامی است
خب برا پاک کردن باید چیکار کرد؟شما اول وصل شدی نت و حذف کردی؟
وقتی اکانتو اکتیو کردم باید ساین اوت کنم بعد برم دی اکتیو آل رو از سایت بزنم یا ساین اوت نیازی نیست؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سوال اول جواب قطعی نداره ، 100% همون اول قفل نمیشه
دوم هم هیچ کس نمیتونه قطعا بگه برا کنسول خطری داره یا نه چون سیاست های سونی هر لحظه تغییر میکنه
سوم من خودم اکانتی رو خواستم پاک کنم بهم اجازه نداد وقتی آفلاین بودم ، چون باید De active کنه که این کار نیاز به نت داره
چهارم : نیاز به نت در هر حالتی و هر ظرفیتی برای انتقال دیتا الزامی است

وقتی میخای پاک کنی میپرسه میخای اکانت رو دی اکتیو کنی یا نه؟ بعد اگه NO بزنی میتونی اکانت رو پاک کنی بدون اینکه وصل بشی به نت با اکانت :)

• Like
Reactions: ehsas1 and NINJѦ

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
وقتی میخای پاک کنی میپرسه میخای اکانت رو دی اکتیو کنی یا نه؟ بعد اگه NO بزنی میتونی اکانت رو پاک کنی بدون اینکه وصل بشی به نت با اکانت :)
آفرین
ولی محدودیت تعداد اکانت اکتیو رو چه کنیم ؟
پاک بشه یعنی دیگه تو کنسول اکتیو نیست ؟

• Like
Reactions: ehsas1

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آفرین

اینو نمیدونم، ولی فکر میکنم توی کنسول اکتیو نمیمونه، آخه اکانتی نیست که بخاد اکتیو باشه یا نه :-??

• Like
Reactions: NINJѦ and ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

اینو نمیدونم، ولی فکر میکنم توی کنسول اکتیو نمیمونه، آخه اکانتی نیست که بخاد اکتیو باشه یا نه :-??
بعد از اینکه اکانت پاک بشه به نت وصل بشیم که مشکلی بوجود نمیاد؟
وقتی اکانتو اکتیو کردم باید ساین اوت کنم بعد برم دی اکتیو آل رو از سایت بزنم یا ساین اوت نیازی نیست؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بعد از اینکه اکانت پاک بشه به نت وصل بشیم که مشکلی بوجود نمیاد؟

نه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

در واقع اول باید از سایت دی اکتیوآل کنی، بعد اکتیو کنی اکانتو روی دستگاه، بعد بازی ها رو بزاری دانلود، بعد Sign out

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

در واقع اول باید از سایت دی اکتیوآل کنی، بعد اکتیو کنی اکانتو روی دستگاه، بعد بازی ها رو بزاری دانلود، بعد Sign out
مطمئنی باید اول دی اکتیو بزنم؟خب پس تکلیف اونی که از ظرفیت2ش بخواد استفاده بکنه چیه؟نمیتونه اکتیو کنه دیگه

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
517

دوست عزيز ايشون ظرفيت ١ ميخواد
همون چيزي خودش ميگه درسته
ايني شما ميگه واسه اكانت هاي هكي هست

مطمئنی باید اول دی اکتیو بزنم؟خب پس تکلیف اونی که از ظرفیت2ش بخواد استفاده بکنه چیه؟نمیتونه اکتیو کنه دیگه
نه دوست عزيز همون روش خودت ميگه درسته
فرقي هم نميكنه ساين اوت كني يا نه
فقط حواست باشه پس از دي اكتيو ال كردن از طريق سايت سوني اصلا كنسول رو ب نت وصل نكني

Last edited by a moderator:
  • Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
نه دوست عزيز همون روش خودت ميگه درسته
فرقي هم نميكنه ساين اوت كني يا نه
فقط حواست باشه پس از دي اكتيو ال كردن از طريق سايت سوني اصلا كنسول رو ب نت وصل نكني
ممنون.باشه
فقط کنسول رو 2-3 دقیقه به نت وصل کنم اکانته قفل میشه؟بعضی وقتا ترکیب فیفارو آپدیت میکنم برا همین میگم
دوستمون در مورد بن شدن یا نشدن کنسول جواب قطعی نداد.شما میدونی که اگه به نت وصل بشم کنسول هم بن میشه یا نه؟برا اطمینان تاکید میکنم و میپرسم

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
517
ممنون.باشه
فقط کنسول رو 2-3 دقیقه به نت وصل کنم اکانته قفل میشه؟بعضی وقتا ترکیب فیفارو آپدیت میکنم برا همین میگم
دوستمون در مورد بن شدن یا نشدن کنسول جواب قطعی نداد.شما میدونی که اگه به نت وصل بشم کنسول هم بن میشه یا نه؟برا اطمینان تاکید میکنم و میپرسم
كنسول توي اكانت ظرفيت ١ بن نميشه مگر اينكه اكانت دزدي باشه بعني صاحبش شما نباشي و شخص حقيقي خارجي باشه
اصلا و ابدا نبايد كنسول ب نت وصل شه حتي چند ثانيه

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
كنسول توي اكانت ظرفيت ١ بن نميشه مگر اينكه اكانت دزدي باشه بعني صاحبش شما نباشي و شخص حقيقي خارجي باشه
اصلا و ابدا نبايد كنسول ب نت وصل شه حتي چند ثانيه
ممنون.سوال آخرم بپرسم
فروشگاهی هنوز هست که بازی شیرینگ بفروشه؟پخ کنین بی زحمت
دمت گرم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
آفرین

اشتباه شما تو اینه که اکتیو بودن رو به اکانت ربط می‌دید :D این کنسولِ شماست که Active Primary می‌شه.
یعنی این که برای اکانت مثلاً X کنسولِ شما به عنوان PS4ـه اصلی برای سرورهای سونی معرفی شده. در نتیجه بازی‌های این اکانت و پلاس و ... روی اون PS4ـه مشخص که پرایمری شده شیر می‌شن و باقی اکانتای اون کنسول می‌تونن از محتویات استفاده کنن.
کنسول شما می‌تونه بطور همزمان برای 16 اکانت مختلف پرایمری باشه (مثلاً دو نفر تو خونه هستن و هر کس کنسول رو برای اکانت خودش پرایمری می‌کنه تا دو نفر بتونن با اکانت خودشون از محتویات اکانت دیگری استفاده کنن).
اما هر اکانت، فقط و فقط یک کنسول رو می‌تونه پرایمری کنه. شما وقتی اکانت رو از رو دستگاه پاک کنی بدونِ DeActive کردنِ کنسول از حالتِ پرایمری، اکانت پاک می‌شه ولی هنوز کنسولِ شما برای اون اکانت پرایمری هست.

اینم اضافه کنم که می‌تونید از طریق استور لاگین کنید و توی بخش Devices اون PS4ـی که الان پرایمری هست رو DeActive کنید. اگه می‌ترسید که با آنلاین شدن مشکلی پیش بیاد.

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
517
ظرفيت دو چيه عزيز
سه چيه
كلا اگر اكانتي دزدي نباشه هيچي نميشه
ولي اگر اكانت ي بنده خداي خارجي رو هك كنن بفروشن ب شما خطر داره ظرفيت ٢ اش كمتر ظرفيت ٣ خيلي بيشتر ظرفيت ١ اش هم غير قعال هست

• Like
Reactions: ahmad72ad

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اشتباه شما تو اینه که اکتیو بودن رو به اکانت ربط می‌دید :D این کنسولِ شماست که Active Primary می‌شه.
یعنی این که برای اکانت مثلاً X کنسولِ شما به عنوان PS4ـه اصلی برای سرورهای سونی معرفی شده. در نتیجه بازی‌های این اکانت و پلاس و ... روی اون PS4ـه مشخص که پرایمری شده شیر می‌شن و باقی اکانتای اون کنسول می‌تونن از محتویات استفاده کنن.
کنسول شما می‌تونه بطور همزمان برای 16 اکانت مختلف پرایمری باشه (مثلاً دو نفر تو خونه هستن و هر کس کنسول رو برای اکانت خودش پرایمری می‌کنه تا دو نفر بتونن با اکانت خودشون از محتویات اکانت دیگری استفاده کنن).
اما هر اکانت، فقط و فقط یک کنسول رو می‌تونه پرایمری کنه. شما وقتی اکانت رو از رو دستگاه پاک کنی بدونِ DeActive کردنِ کنسول از حالتِ پرایمری، اکانت پاک می‌شه ولی هنوز کنسولِ شما برای اون اکانت پرایمری هست.

اینم اضافه کنم که می‌تونید از طریق استور لاگین کنید و توی بخش Devices اون PS4ـی که الان پرایمری هست رو DeActive کنید. اگه می‌ترسید که با آنلاین شدن مشکلی پیش بیاد.
ممنون بابت توضیحات
در مورد خط آخر ،وقتی ظرفیت 1 رو استفاده میکنیم ینی یه بار اون گزینه دی اکتیو رو زدیم دیگه.پس دیگه اون گزینه فعال نیست که این کارو بکنیم.درسته؟
راه حل دیگه ای داری برای از پرایمری در آوردن کنسول؟آنلاین یه لحظه میشه رفت دلیت یوزر زد تا این قضیه رفع بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر