هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام چندتا سوال داشتم :

1. بهترین ریجن برای لایو کدومه که دردسر نداشته باشه و بازیهایی مثل بتل و حتی psn کدهاش راحت پیدا بشه (ی توضیح خوب که دقیقا متوجه بشم) طریقه ی ساخت اکانت اینا باید چی باشه ؟
2. این قضیه ظرفیت چیه ؟ (هیچ بازی شیرینگی نمیخوام بخرم اصلا ربطش به اینا چیه)؟
3.برای خرید کد دیجیتالی اگه سایتی رو سراغ دارید پیغام بفرستید و اینکه با کارت پیپال هم میشه خرید داشت ؟
4. حجم هر بازی چقدر هست و اینایی که تو بعضی سایتها دیتا فروش دارن میشه از این طریق کپی کرد ؟
5. در مورد این سری ها ی توضیح بدید بی زحمت CUH-1116A ؟ کدومش بهتره ؟
6. با باندل خوبه یا بدون باندل ؟

مرسی

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
با استفاده یه نرم افزار که اسمشو نمیشه گفت میشه میلیون ها Email و Password رو با PSN تست کرد و این اکانت های
ارزون هم به همین صورت بدست میان .اما اگه صاحب اکانت به سونی خبر بده کنسول شما بن میشه..

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
سلام چندتا سوال داشتم :

1. بهترین ریجن برای لایو کدومه که دردسر نداشته باشه و بازیهایی مثل بتل و حتی psn کدهاش راحت پیدا بشه (ی توضیح خوب که دقیقا متوجه بشم) طریقه ی ساخت اکانت اینا باید چی باشه ؟

ریجن تاثیری تو بازی نداره و سرور هاشو تفکیک نمیکنه ! PSN هم به شبکه سونی میگن و اگه منظورتون کد پلاس برای آنلاین بازی کردنه میتونین تو فروشگاهای فروش CD KEY بخرین ساخت اکانت هم کار ساده ای هست میتونین تو گوگل طریقه ساختشو سرچ کنین.

2. این قضیه ظرفیت چیه ؟ (هیچ بازی شیرینگی نمیخوام بخرم اصلا ربطش به اینا چیه)؟

برای بازیهای دیجیتالی هست نه فیزیکی که سی دی میخری..اگه سراغ بازی دیجیتالی و شیرینگ نمیرین براتون مهم نباشه.

3.برای خرید کد دیجیتالی اگه سایتی رو سراغ دارید پیغام بفرستید و اینکه با کارت پیپال هم میشه خرید داشت ؟

فک کنم بازارسنتر همین سایت داره.

4. حجم هر بازی چقدر هست و اینایی که تو بعضی سایتها دیتا فروش دارن میشه از این طریق کپی کرد ؟

فک نمیکنم مثلا GTA V زیر 30 گیگ باشه ... اره میشه کپی کرد... سی دی میفرستن شما میریزی تو هارد اکسترنال و کپی میکنی...آپدیت کنسول رو هم برام از طریق USB ریختن احتمالا اینم همینطوریه.چون خودم انجام ندادم مطمئن نیستم.

5. در مورد این سری ها ی توضیح بدید بی زحمت CUH-1116A ؟ کدومش بهتره ؟

ریجن ها فرقی باهم ندارن شما ریجن 2 و سال 2015 بگیر..حتما 2015 باشه...قیمت هم از 2130 به بالاس هر چی به این قیمت نزدیک تر باشه کمتر سرت کلاه رفته..اصلا و ابدا هم به حرفای فروشنده گوش نکن اصلااااا

6. با باندل خوبه یا بدون باندل ؟

100% بدون باندل ! اصلا باندل ها قیمتی دارن که اگه جاش کنسول رو خالی(بدون باندل) بگیری میتونی با تفاوتش یه دسته و یه DVD بازی هم بگیری !

مرسی

:) البته من خودم یک هفتس خریدم و این اطلاعات برای همین مدت محدوده

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
عالی بود مرسی لطف کردی :x

خواهش میکنم دوستان منو راهنمایی کردن با صبوری منم دارم دینم رو ادا میکنم به بقیه دوستانی که مثل من تازه وارد هستن

116b ظاهرا همین مدل a هست با تفاوت اینکه هاردش 1ترا هست..

بازی های فیزیکی خوبیش اینه که بازی که تموم شد میتونین با کمی ضرر بفروشین و یا عوض کنین و با توجه به بازی یه مبلغی رو سر بدین یا سر بگیرین..اما دیجیتالی کد هست و وارد اکانتتون میکنین و دیگه سندش پای شماست

در مورد پلاس هم اگه اکانتتون آمریکا باشه باید پلاس همونم بگیرین اگه اروپا هم باشه پلاس مربوطه :)

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من با یکی بازیامونو تعویض کردیم...

من TLU دادم و اون هم Bloodborne .... اون تمام کرد بازی رو ولی من نه...و تقریبا تا نصفه های Bloodborne رفتم.حالا میخوام اگه شد بعد چند وقت دیگه بلودبورن رو بگیرم وادامش رو بازی کنم.

بازی که میخرم باید با ریجن بازی که کرده بودم یکی باشه دیگه... آره ؟

hasankachal

کاربر سایت
Nov 10, 2009
114
سلام دوستان
کانادا و امریکا هر 2 ریجن 1 حساب میشن، آره؟
من credit card کانادا رو دارم، حالا برای انتخاب کشور امریکا رو بزنم بهتره یا کانادا؟ با credit card کانادا میشه از استور امریکا استفاده کرد؟
و برای خرید پلاس فرقی نمیکنه از کدوم کشور خریداری بشه؟
مثلا من اکانتم مال امریکا باشه ولی کد رو از یه فروشگاه کانادایی بخرم
و برای خرید بازی دیجیتال هم میتونم با gift card بخرم هم با credit card؟ با gift card باشه، حتما باید با gift card کشور اکانت باشه، اره؟
و این که دستگاه های ریجن 1 نیاز به ترانس ندارن دیگه؟ 110-240 ولت ساپورت میکنن؟
ببخشید سوالا زیاد شد
پیشاپیش ممنون از لطفتون

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
این هدست سیلور چطوره؟یه آف 20 دلاری خورده.
بعد این هدست رو گوش راحته؟و فقط برای چت کردنه یا صدا بازی رو هم پخش میکنه؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان من با یکی بازیامونو تعویض کردیم...

من TLU دادم و اون هم Bloodborne .... اون تمام کرد بازی رو ولی من نه...و تقریبا تا نصفه های Bloodborne رفتم.حالا میخوام اگه شد بعد چند وقت دیگه بلودبورن رو بگیرم وادامش رو بازی کنم.

بازی که میخرم باید با ریجن بازی که کرده بودم یکی باشه دیگه... آره ؟
سلام. آره برای این‌که بتونی از سیوهای قبلیت استفاده کنی باید ریجن بازیت با قبلی یکی باشه.

سلام دوستان
کانادا و امریکا هر 2 ریجن 1 حساب میشن، آره؟
من credit card کانادا رو دارم، حالا برای انتخاب کشور امریکا رو بزنم بهتره یا کانادا؟ با credit card کانادا میشه از استور امریکا استفاده کرد؟
و برای خرید پلاس فرقی نمیکنه از کدوم کشور خریداری بشه؟
مثلا من اکانتم مال امریکا باشه ولی کد رو از یه فروشگاه کانادایی بخرم
و برای خرید بازی دیجیتال هم میتونم با gift card بخرم هم با credit card؟ با gift card باشه، حتما باید با gift card کشور اکانت باشه، اره؟
و این که دستگاه های ریجن 1 نیاز به ترانس ندارن دیگه؟ 110-240 ولت ساپورت میکنن؟
ببخشید سوالا زیاد شد
پیشاپیش ممنون از لطفتون
سلام.
کانادا و آمریکا هر دو ریجن یک هستن. در مورد کردیت کارت هم دقیق نمیدونم. بهتره همون کانادا بسازید. در مورد پلاس هم کارت هر دو ریجن یک محسوب میشه. در مورد خرید با گیفت کارت هم بله. درسته حرفتون. دستگاه های ریجن یک نیازی به ترانس ندارن.

سلام
یک سوال آماتور:
چه جوری می‌شه تو حالت Standby دانلود کرد.
همینکه دستگاه خاموش میشه دانلودها هم قطع میشند.
سلام.
اگه تنظیمات دستکاری نشده باشه شما کنسول رو بذاری تو حالت Rest Mode. اون موقع چیزایی رو که توی لیست دانلودت هست رو اتوماتیک دانلود می‌کنه.
به هرحال باید بری توی Setting / Power Save Settings / Set Functions Available in Rest Mode و اونجا تیکِ Stay Connected To The Internet رو بزنی. اینجوری توی Rest Mode می‌تونی دانلود هم بکنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر