هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hd_asghary

کاربر سایت
Nov 10, 2007
19
نام
Hadi HitcheR
سلام خدمت همه دوستان
من تو فکرمه که یدونه xbox one یا ps4 بخرم ولی اونطور که دیدم قیمت بازیها خیلی بالاس!
میخواستم بدونم که خبری از هک و کپی خور کردن کنسول ها هست یا نه؟
بهترین راه واسه تهیه گیم با کمترین قیمت چیه؟ تو نت دیدم که مثلا شیرینگ بازی و دیتاش رو میفروشن که هزینش نسبت به دیسک کمتره، یا خود شیرینگ ولی امکان دانلودش رو ندارم
این قضیه ای که دوستمون گفتن چطوره؟ همون خرید اکانت یکی دیگه؟
تو فروشگاه های بازی (ارومیه) امکان تعویض گیم هست؟ هزینش به چه صورته؟ (تبلیغ نکنید فقط هست یا نه)
ظرفیت ۱ و ۲ چیه؟
مرسی

آخرین ویرایش:

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
سلام دوستان، من میخواستم یه کنسول از آمریگا بگم برام بیارن.
حالا بنظر شما وان بگیرم یا 4؟
من خودم نظرم رو 4 هست چون هم انحصاری های خیلی خوبی داره هم بازی هاش خیلی ارزون ترن.
ولی از کنترلر وان بشدت خوشم میاد و خیلی خوش دسته. و یه آفر داده مایکروسافت که کنسول 500 گیگ با هیلو و اساسین بلک فلگ و یه دسته اضافی همش 350 دلار.
لطفا بگین که کدومو بگیرم و چه مدلی.(منظورم باندله)

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
یغی این 200 تومن ما پرید؟؟

دوتا بازی ظرفیت یک خریدی 200تومن؟کدوم کلاهبرداری این بلا رو سرت آورده؟
تازشم اگه کل دیتا و آپدیتاشم برات ریخته باشه با هزنیه ایاب و ذهاب و آبونمان و عوارض شهرداری و مالیات ارزش افزوده و ارزش نیفزوده و کمک به زندانیان و پول آب و برق و گاز و تلفن و موبایلم اینقد نمیشه
چقد کلاهبردار دزد داریم تو ایران.آخه نامردا وجدانتون کجاست

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
متاسفانه نه اجرا نمیشه رو لودینگ گیر میکنه !

عجب آخه من xone دارم راحت اجرا ميشه!!
ميخواستم اينو بخرم اونو رد كنم ! الان بايد نهايت تلاشمو بكنم جفتشو نگه دارم !!! lol خداييش دوتا كنسول مكمل هم هستن . خوش بحال كسي كه جفتشونو داشته باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام خدمت همه دوستان
من تو فکرمه که یدونه xbox one یا ps4 بخرم ولی اونطور که دیدم قیمت بازیها خیلی بالاس!
میخواستم بدونم که خبری از هک و کپی خور کردن کنسول ها هست یا نه؟
بهترین راه واسه تهیه گیم با کمترین قیمت چیه؟ تو نت دیدم که مثلا شیرینگ بازی و دیتاش رو میفروشن که هزینش نسبت به دیسک کمتره، یا خود شیرینگ ولی امکان دانلودش رو ندارم
این قضیه ای که دوستمون گفتن چطوره؟ همون خرید اکانت یکی دیگه؟
تو فروشگاه های بازی (ارومیه) امکان تعویض گیم هست؟ هزینش به چه صورته؟ (تبلیغ نکنید فقط هست یا نه)
ظرفیت ۱ و ۲ چیه؟
مرسی
ارزون ترین راه همین اکانت هک شده هست که بالا توضیح دادن ولی خیلی ریسک هست و ممکنه کنسولت بن بشه
ولی شرینگ ظرفبت ۲و۳ قانونی هست و مشکلی نداره (البته اگر از جای درستی بخری) قیمتش هم ظرفیت ۳ ۵۰ تومن ظرفیت ۲ ۹۰ تومن راجع ب ظرفبت ها همینو بگم که ظرفیت ۳ باید حتما انلاین باشی تا بشه بازی کرد
تعویض گیم یعنی چی؟
بغیر از اون اکانت های هکی شما با هر روش دیگه ای بازی بخری میتونی پس از تمام کردنش بفروشیش چ دیسک باشه چ دیجیتالی محدودیت مکانی هم نداره هر جای ایران باشی میشه راحت خرید و فروش کرد

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
من خودم نظرم رو 4 هست چون هم انحصاری های خیلی خوبی داره هم بازی هاش خیلی ارزون ترن.
ولی از کنترلر وان بشدت خوشم میاد و خیلی خوش دسته. و یه آفر داده مایکروسافت که کنسول 500 گیگ با هیلو و اساسین بلک فلگ و یه دسته اضافی همش 350 دلار.
سلام ۴ بگیر هم از نظر بازی های انحصاری که خودت گفتی واقعا بهتره که از یه کنترلر خیلی بهتره این همه بازی انحصاری خفن
باندل نگیری بهتره چون گرونه باندل
خود پی اس فور رو همین فروشگاه بازی سنتر خیلی خوب میده آکبندشو کنسولو جدا بگیر بازی ها هم جدا

hd_asghary

کاربر سایت
Nov 10, 2007
19
نام
Hadi HitcheR
ارزون ترین راه همین اکانت هک شده هست که بالا توضیح دادن ولی خیلی ریسک هست و ممکنه کنسولت بن بشه
ولی شرینگ ظرفبت ۲و۳ قانونی هست و مشکلی نداره (البته اگر از جای درستی بخری) قیمتش هم ظرفیت ۳ ۵۰ تومن ظرفیت ۲ ۹۰ تومن راجع ب ظرفبت ها همینو بگم که ظرفیت ۳ باید حتما انلاین باشی تا بشه بازی کرد
تعویض گیم یعنی چی؟
بغیر از اون اکانت های هکی شما با هر روش دیگه ای بازی بخری میتونی پس از تمام کردنش بفروشیش چ دیسک باشه چ دیجیتالی محدودیت مکانی هم نداره هر جای ایران باشی میشه راحت خرید و فروش کرد
داداش کلا ظرفیت یعنی چی؟ به چی میگید ظرفیت؟ یکم بیشتر توضیح میدی
این ظرفیت به دیسک فیزیکی هم مربوطه؟

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
عجب آخه من xone دارم راحت اجرا ميشه!!
ميخواستم اينو بخرم اونو رد كنم ! الان بايد نهايت تلاشمو بكنم جفتشو نگه دارم !!! lol خداييش دوتا كنسول مكمل هم هستن . خوش بحال كسي كه جفتشونو داشته باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

اون بستگی به خودت داره ...

ولی کنسولی نگه دار که خوشت میاد ازش ...

من خودم نسل قبل از ps3 متنفر بودم نمیدونم چرا . اما این نسل عاشق ps4 شدم . و از one بدم میاد ....

- - -ویرایش - - -

داداش کلا ظرفیت یعنی چی؟ به چی میگید ظرفیت؟ یکم بیشتر توضیح میدی
این ظرفیت به دیسک فیزیکی هم مربوطه؟

ظرفیت 3 نوع هست .

ظرفیت 1 . فقط برای افلاین و اگه انلاین بشی لاک میشه هز بازی که هست !
ظرفیت 2 . هم برای انلاین هم افلاین . و میشه رو پروفایل خودت بازی کرد ...
ظرفیت 3.هم برای انلاین و هم افلاین . اما نمیشه رو پروفایل خودت بازی کرد . باید رو اکانت ظرفیت 3 بازی کنی.

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
ظرفیت 3 نوع هست .

ظرفیت 1 . فقط برای افلاین و اگه انلاین بشی لاک میشه هز بازی که هست !
ظرفیت 2 . هم برای انلاین هم افلاین . و میشه رو پروفایل خودت بازی کرد ...
ظرفیت 3.هم برای انلاین و هم افلاین . اما نمیشه رو پروفایل خودت بازی کرد . باید رو اکانت ظرفیت 3 بازی کنی.
طبق شنیده های بنده مثل اینکه فقط میشه در حالت آنلاین با ظرفیت 3 بازی کرد.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من خودم شخصا پشیمونم که ps4 گرفتم.....فنش کلا صدا سشوار میده و نویزش رو اعصاب ... اما مثلا رفیقم x 1 داره انصافا بی صداست حتی تو سنگین ترین بازی ها و ساعت ها بازی.... کلا هم یه چیز سلیقه ای هست اما اگه الان دوباره می خواستم انتخاب کنم میرفتم سراغ x 1.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر