هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام ببخشید من چند تا سوال داشتم
من از دسته هام صدا پخش نمیشه تو بازی فیفا هنذفری وصل میکنم هیچ تغییری نمیکنه باید چی کار کنم !!!!!؟؟؟
برای ادد کردن کسی تو فیفا باید بیرون بازیتو کنسول ادد کرد یا تو خود بازی این ابشن داره ؟؟؟
نمیدونم تو این بازی سدا داره یا نه ولی شاید از تپ تنزیمات بستی سدای دسترو

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام دوستان ميخواستم بدونم اين نسخه ها ي defentive تو استور چه تفاوتي دارند ، چون قيمتشون پايينه اگه ميشه يه توضيح مختصري بدين

سلام . معمولا بازی هایی هستن که نسل قبل عرضه شدن و الان برای کنسول های نسل هشتم هم ریمستر شدن و منتشر شدن مثل DARKSIDERS و SLEEPING DOGS و .... به همین دلیل قیمتشون پایین تره

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من تازه ps4 گرفتم چندتا سوال داشتم

1.چقدر طول میکشه دسته ها شارژ بشن و اگر همینطور به شارژ باشن مشکل پیدا میکنه؟
2.اگه همش سی دی هارو داخل دستگاه عوض کنیم مشکل پیش میاد ؟
3. قیمت بازی هارو از کجا دنبال کنم و مطلع بشم؟

1. یه فول شارژ حدودا 3-4 ساعت طول میکشه . مشکلی پیدا نمیکنن چون وقتی شارژ بشن جریان دریافتی قطع میشه توسط دسته
2. خیر مشکلی نداره .
3. قیمتش به دلار که خب توی استور هست . قیمت به بازار ایران رو اصلا نمیشه روش حساب باز کرد . هر جا قیمت متفاوته

- - -ویرایش - - -

سلام. بچه ها به نظر شما واسه ps4 چه هدستی بگیرم خوبه؟ razor keraken 7.1 یا هدست گلد خود سونی؟ انگار میکروفون گلد یکم صدای خش مانند داره درسته؟

سلام میتونید هدست GOLD ورژن 2 رو بگیرید . از نظر من هدست گلد چون کاملا بهینه هست با کنسول خریدش عاقلانه تره .

- - -ویرایش - - -

سلام ببخشید من چند تا سوال داشتم
من از دسته هام صدا پخش نمیشه تو بازی فیفا هنذفری وصل میکنم هیچ تغییری نمیکنه باید چی کار کنم !!!!!؟؟؟
برای ادد کردن کسی تو فیفا باید بیرون بازیتو کنسول ادد کرد یا تو خود بازی این ابشن داره ؟؟؟

سلام . باید تنظیماتش رو درست کنی .
برای تنظیمات برو اینجا :
SOUND AND SCREEN >AUDIO OUtPUT PORT> OUTPUT TO DEADPHONES و گزینه ALL رو انتخاب کن .

Chainsaw1994

کاربر سایت
Nov 30, 2014
174
سلام . معمولا بازی هایی هستن که نسل قبل عرضه شدن و الان برای کنسول های نسل هشتم هم ریمستر شدن و منتشر شدن مثل DARKSIDERS و SLEEPING DOGS و .... به همین دلیل قیمتشون پایین تره

- - -ویرایش - - -
پس يعني بازي كامل هست ولي چون نسل قبل بوده الان قيمت ها كاهش يافته؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستا ن این بازی Lat of us چرا تروفی نمیده...الان تقریبا نصف بازی رو انجام دادم ولی اثلا تروفی نداده بهم... :|

بازی رو یک درجه بالای نرمال دارم بازی می کنم...

mrd2per

کاربر سایت
Jun 10, 2015
3
سلام من وقتی بازی میکنم وسط بازی یهو فن دستگاه صدای خیلی بلندی میده و چن لحظه همینجوری صدا میده...میخواستم بدونم مشکلش جدی هست؟ اخه دستگاه هم تقریبا جای مناسبی داره...برای اینکه تهویه ی دستگاه خوب صورت بگیره کدوم قسمت دستگاه باید فضاش بهتر باشه؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام دوستان من تازه ps4 گرفتم چندتا سوال داشتم

1.چقدر طول میکشه دسته ها شارژ بشن و اگر همینطور به شارژ باشن مشکل پیدا میکنه؟
2.اگه همش سی دی هارو داخل دستگاه عوض کنیم مشکل پیش میاد ؟
3. قیمت بازی هارو از کجا دنبال کنم و مطلع بشم؟

1 - یک ساعت و 30 تا 50 دقیقه شارژمیشه.وقتی دسته رو بزنی شارژبشه اگه بازی کنی که باید دکمه PS رو بگیری بعد پاین صفحه سمت راست علامت پرشدن باطری میاد که اگه پر شده ود که کابلش رو میکشی.
ولی اگه دسه رو در حالت رسیت مود دستگاه بزاری نور دست زرد رنگ مشه و هی خاوش و روشن میشه که این یعنی دسته داره شارژ میشه و هنوز شارژش کامل نشده...ولی بعد از اینکه چراغش خاموش شد یعنی شارژش کامل شده.

2 - اگه منظورت اینه که دیسک بازی توی دستگاه بمونه که مشکلی نیست ولی درش بیاری زیاد زحمت نداره و وقت زیادی رو هم نمیگیره...اگرم بزاری توی دستگاه بمونه هم مشکلی نداره به حتمال زیاد..چون خودمم شده که یک هفته دسک توی کنسول بوده و درش نیاوردم.

3 - اگه آکبند میخوای توی گوگل میتونی بزنی خرید بازی ps4 و فعلا بازارچه بازیسنتر چیلتر شده سایت پرشین تولز هم هست به اونجا یه سری بزن.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,749
دوستا ن این بازی Lat of us چرا تروفی نمیده...الان تقریبا نصف بازی رو انجام دادم ولی اثلا تروفی نداده بهم... :|

بازی رو یک درجه بالای نرمال دارم بازی می کنم...
ن بازی نکردم ولی لیست تروفیارو نگاه میکنم تروفی واسه بخش داستانی نداره
http://forum.bazicenter.com/thread91538/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من وقتی بازی میکنم وسط بازی یهو فن دستگاه صدای خیلی بلندی میده و چن لحظه همینجوری صدا میده...میخواستم بدونم مشکلش جدی هست؟ اخه دستگاه هم تقریبا جای مناسبی داره...برای اینکه تهویه ی دستگاه خوب صورت بگیره کدوم قسمت دستگاه باید فضاش بهتر باشه؟
سیستم تهویه بسه به نیازش دوره فنش رو کم و زیاد میکنه

سلام. بچه ها به نظر شما واسه ps4 چه هدستی بگیرم خوبه؟ razor keraken 7.1 یا هدست گلد خود سونی؟ انگار میکروفون گلد یکم صدای خش مانند داره درسته؟
Keraken رو اصلا نگیر چون بعد از اپدیت 2 اصلا ساپورت نمیشه دیگه. صداش به شدت کم هست. ارزشه خرید و استفاده نداره

دوستان 2 سوال
1- من هندزفریم گم شده ... میتونم از هند فری های دیگه ای برای چت استفاده کنم ؟
2- یکی از دسته هام یه بار از ارتفاع حدود 1متری افتاد زمین و از اون به بعد موقع ویبره یه سمتش صدای ویژژژ ویژژژ میده ... راهی هست واسه درست کردنش ؟
1. ساپورت بشه بله مشکلی نیست
2. باید بازش کنی ببینی چرا اینطوری شده

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
632
نام
Ali
1 - یک ساعت و 30 تا 50 دقیقه شارژمیشه.وقتی دسته رو بزنی شارژبشه اگه بازی کنی که باید دکمه PS رو بگیری بعد پاین صفحه سمت راست علامت پرشدن باطری میاد که اگه پر شده ود که کابلش رو میکشی.
ولی اگه دسه رو در حالت رسیت مود دستگاه بزاری نور دست زرد رنگ مشه و هی خاوش و روشن میشه که این یعنی دسته داره شارژ میشه و هنوز شارژش کامل نشده...ولی بعد از اینکه چراغش خاموش شد یعنی شارژش کامل شده.

2 - اگه منظورت اینه که دیسک بازی توی دستگاه بمونه که مشکلی نیست ولی درش بیاری زیاد زحمت نداره و وقت زیادی رو هم نمیگیره...اگرم بزاری توی دستگاه بمونه هم مشکلی نداره به حتمال زیاد..چون خودمم شده که یک هفته دسک توی کنسول بوده و درش نیاوردم.

3 - اگه آکبند میخوای توی گوگل میتونی بزنی خرید بازی ps4 و فعلا بازارچه بازیسنتر چیلتر شده سایت پرشین تولز هم هست به اونجا یه سری بزن.

دوست من منظورم اینه که اگه سی دی رو دربیاریم یه بازی دیگه بزاریم و چند بار این کار در طول روز انجام بشه مشکل برای سی دی پیش میاد؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
از دوستان کسی هست که در ایران گیفت کارت گرفته باشه
یکی از دوستان در اینجا گفت که در ایران به دلیل تحریم نمیشه از گیفت کارت استفاده کرد
الان در سایتهای مختلف گیفت کارت 100 دلاری رو دارن میدن 350 هزار تومن
خواستم بدونم کسی این گیفت کارت رو خریده و اگر شدنی هست نحوه وارد کردن اون چطور هست؟
برای دانلود چند بازی با حجم کم به گیفت کارت نیاز دارم
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,724
با سلام به دوستان
یکی از دوستان در اینجا گفت که در ایران به دلیل تحریم نمیشه از گیفت کارت استفاده کرد
خواستم بدونم کسی این گیفت کارت رو خریده و اگر شدنی هست نحوه وارد کردن اون چطور هست؟
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

مشکلی نداره شما گیفت رو می خرید بهتون یک کد میده البته بسته به ریجین اکانتتون باید کیفت بخربن بعد در داخل استور به قسمتredeem میرید کد رو وارد می کنید اکانت شارژ میشه

Sent from my SM-G9250 using Tapatalk

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
با سلام به دوستان
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

طرف کامارو 2015 وارد میکنه هیچی نمیگن بعد به خاطر تحریم بیان جلو PSN card رو بگیرن؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر