هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان نمیدونستم این سوالو کجا بپرسم. ولی من میخوام با یه نفر بازی دستینی را تعویض کنم و بجاش درایوکلاب را بگیرم و باید 30 تومن هر سر بدم. به نظرتون پیشنهاد خوبی هستش؟

درایو کلاب نوش صد هزار تومنه. کارکرده اش رو چقدر حساب کرده؟!

تو بازی فقط دکمه share رو کنترلر رو بزن یه منو میاد،هم میتونی با مثلث اسکرین شات بگیری و هم با مربع کلیپ
حالا یه نکته(سر همین دهنم سرویس شد)
مثلا من میخام از ماموریت فلان تا فلان رو ویدیو بگیرم،ولی وقتی کلیپ میگیری از زمانی میگیره که وارد بازی شدی
حالا راهش:از جایی که میخای ویدیو رو بگیری مد نظر داشته باش،یبار دکمه share رو بزن و بیا بیرون(نه مثلث و نه مربع-هیچ کدومو نرن)
حالا از اینجا خود کنسول شروع میکنه به ذخیره تا جایی که دوباره share رو بزنی و با مربع ذخیره کنی.
چون خیلیا رو دیدم ویدیو رو از اول بازی دان میکنن و رو pc ادیت میکنن...
من شخصا تو اینفیموس 25 دیقه یادگاری برداشتم با حجم 2 گیگ.;)

1_امکان تغییر کیفیت وجود نداره؟
2_نمیشه داخل همون ps4 بخش های که نمیخوای رو حذف کنی؟

- - -ویرایش - - -

من توضیحات اون دوستمون رو متوجه نشدم

ولی خیلی سادست شما حتی میتونید دکمه Share رو جوری که دلتون میخواد دست کاری کنید برای این کار اینو انجام بدین:

دکمه Share رو فشار بدین و نگه دارین تا منوی مربوط بهش بیاد

دکمه Options رو بزنید

گزینه Share Setting رو انتخاب کنید

حالا میتونید Type مورد نظر رو انتخاب کنید که برای من Easy Screenshot هست و یعنی تو بازی هرجایی که باشم یه بار دکمه Share رو بزنم برام اسکرین میگیره و دوبار بزنم خودش بدون اینکه وارد منوش بشه شروع میکنه به ویدئو گرفتن هر وقت هم ویدئو داری کپچر میکنی و میخوای تموم بشه دکمه Share رو نگه دار و Save Video بزن

اینجوری دیگه برا اسکرین شات و کپچر وسط بازی نمیخواد بری تو منوش و دردسر نداره

یه سوال دیگه وقتی داخل بخش آنلاین یه بازی هستید اگه برید به بخش share و برگردید دوباره باید از کانکت رد بشید یا نه سریع برمیگرده به همون بخش؟

دوستان توی تنظیمات دستگاه screen روی حالت automatic هست خودم بذارمش روی Full HD 1080p ؟ واسه بازی ها مشکلی ایجاد نمی کنه؟
آخه یه کلیپ با دکمه share ضبط کردم از بازی gta v با کیفیت 720p ضبط کرده...میخوام 1080p باشه....

دوستان توی تنظیمات دستگاه screen روی حالت automatic هست خودم بذارمش روی Full HD 1080p ؟ واسه بازی ها مشکلی ایجاد نمی کنه؟
آخه یه کلیپ با دکمه share ضبط کردم از بازی gta v با کیفیت 720p ضبط کرده...میخوام 1080p باشه....
کیفیت record ها 720p/30fps هست .
اون قضیه ربطی به این مورد نداره
auto هم باشه ok هست.

1_امکان تغییر کیفیت وجود نداره؟
2_نمیشه داخل همون ps4 بخش های که نمیخوای رو حذف کنی؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه وقتی داخل بخش آنلاین یه بازی هستید اگه برید به بخش share و برگردید دوباره باید از کانکت رد بشید یا نه سریع برمیگرده به همون بخش؟

امکان تغییر کیفیت نداره (فکر کنم XO داشته باشه) البته نیازی هم نیست چون تو کپچر خودش با کیفیت داغونی میگیره :d حجمشم وحشتناک زیاده دیگه بخوای تغییر کیفیت بدی یه چیز مزخرفی میشه :d

راجع به سوال دومت نمیدونم اما فکر کنم تو خود دستگاه یا استور یه برنامه هست که این کار رو میکنه بازم نمیدونم بهش برنخوردم

تو بخش آنلاین هم نه نمیخواد دوباره کانکت بشی اصلا از بازی نمیاد بیرون که بخواد دوباره وصل بودنت رو چک کنه اون Share یه صفحه جداست که نشون میده

دوستان کنسولو تازه خریدم رجین 3
امروز پکشو باز کردم و روشنش کردم وقتی میخوای به اکانتم لوگین بشم میگه یه آپدیت 2.51 هست با حجم 245 مگابایت.حالا سوالام:
1-آپدیتش کنم خوبه یا اینکه باگ داره و آپدیت نکنم؟چون بعضی بچه ها مشکل auto reject داشتن فک کنم
2-تا آپدیت نکنم نمیتونم وارد اکانتم بشم؟چون هرچی میزنم بعدا آپدیت بشه بازم برمیگرده به پنجره sign in to psn.چطوری الآن وارد اکانتم بشم؟(حتی وارد استور هم میخوام بشم اینطوریه)
دمتون گرم

دوستان کنسولو تازه خریدم رجین 3
امروز پکشو باز کردم و روشنش کردم وقتی میخوای به اکانتم لوگین بشم میگه یه آپدیت 2.51 هست با حجم 245 مگابایت.حالا سوالام:
1-آپدیتش کنم خوبه یا اینکه باگ داره و آپدیت نکنم؟چون بعضی بچه ها مشکل auto reject داشتن فک کنم
2-تا آپدیت نکنم نمیتونم وارد اکانتم بشم؟چون هرچی میزنم بعدا آپدیت بشه بازم برمیگرده به پنجره sign in to psn.چطوری الآن وارد اکانتم بشم؟(حتی وارد استور هم میخوام بشم اینطوریه)
دمتون گرم
1. اپدیت کن
مشکل auto eject لزوما به اپدیت کردن مربوط نمیشه. یا برای دستگاه پیش میاد یا مورده سخت افزاری هست بیشتر
2. خیر . اپدیتها همیشه اجباری هستن . باید اپدیت کنی .

هیچی دیگه ما 3 تا تروفی داشتیم الان شده 2 تا نمیدونم واسه چی اینطور میشه
آقا نسل پیش تروفی گرفته آسون تر نبود یا من توهم زدم احساس میکنم سخت تر شده

بعد حدود یه ماه خواستم با PS4 بازی کنم، روشنش کردم دیدم سریع به PSN وصل شد و چندتا پیام هم برام اومده بود :-o خیلی سریع هم وارد استور شد :bighug:

سلام و خسته نباشید به دوستان ، آقا ما قصد خرید دستگاه رو داریم فقط تو این بازار ایران موندم که چطوری از سالم بودن و ریجن بدون مشکل
باخبر بشم و بدونم کدوم ریجن بهتره ، اوایل که مشکل ریجن 1 بیداد میکرد کسی میترسید بگیره ، از دوستان میخوام منو راهنمایی دقیق کنن
تا پولمون به باد نره.

سلام و خسته نباشید به دوستان ، آقا ما قصد خرید دستگاه رو داریم فقط تو این بازار ایران موندم که چطوری از سالم بودن و ریجن بدون مشکل
باخبر بشم و بدونم کدوم ریجن بهتره ، اوایل که مشکل ریجن 1 بیداد میکرد کسی میترسید بگیره ، از دوستان میخوام منو راهنمایی دقیق کنن
تا پولمون به باد نره.

ریجن که فرقی نمیکنه.
من خودم ریجن 1 سال 2014 گرفتم هنوز مشکلی نداشته.
مهلت تست حتما بگیر.

تا پولمون به باد نره.
ذوست عزیزمون mac man همه چیرو گفتن
شما برای اطمینان بیشتر به این تاپیک هم یه سر بزنید و به نکاتی که در مورد آکبند بودن دستگاه گفته دقت کنید
http://forum.bazicenter.com/thread85968/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or