هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان من از دیشب نمیتونم استور وصل بشم فقط قسمت استورم مشکل داره چکار باید بکنم؟راهی نیست یه بازی دیجیتالی گرفتم میخوام دانلودش کنم راهه حلی داره؟

کنسول رو همیشه بزارم رو REST MODE مشکلی که براش پیش نمیاد؟
چون من فقط شبا باهاش بازی میکنم دوس ندارم همیشه خاموش باشه

گزینه استندبایش همینه؟؟؟؟

کنسول رو همیشه بزارم رو REST MODE مشکلی که براش پیش نمیاد؟
چون من فقط شبا باهاش بازی میکنم دوس ندارم همیشه خاموش باشه

گزینه استندبایش همینه؟؟؟؟
بله . گزینه ی standby همینه .

اما توصیه نمیشه که طولانی مدت روی rest mode بزارید دستگاه رو ....چون ممکنه در طولانی مدت برق منطقه ی شما نوسان کنه و قطع و وصل شه و این نوسان برق باعث اسیب رسیدن به کنسول میشه .

در کل بهتره اگر فاصله ی بازیهاتون بیشتر از 5-6 ساعته کنسول رو خاموش کنید .

دوستان من از دیشب نمیتونم استور وصل بشم فقط قسمت استورم مشکل داره چکار باید بکنم؟راهی نیست یه بازی دیجیتالی گرفتم میخوام دانلودش کنم راهه حلی داره؟

سلام . میتونی با تغییر دادن DNS توی تنظیمات اینترنت و کانشکن تست کنی ببینی درست میشه یا نه .
برای دانلود هم راه های مختلفی هست . یکیش اینه که از طریق برنامه PS APP توی گوشی یا هم از طریق مرورگر PC وارد استور بشی . اگر اکانتت امریکاس برو به سایت پلی استیشن امریکا که میشه اینجا . وارد که شدی لوگین میکنی به اکانتت . بعد میری قسمت استور و اونجا برنامه مورد نظر یا بازی مورد نظر رو پیدا میکنی . در مرحله اخر هم بازی یا برنامه مورد نظر رو میخری و در اخر گزینه DOWNLOAD TO PS4 رو میزنی . وقتی با کنسول انلاین بشی به طور اتوماتیک به لیست دانلودت اضاف میشه .

- - -ویرایش - - -

سلام یک سوال چه جوری بچ مختلف بازی هارو دانلود کنیم مثلا تو gtav توی قسمت information فقط ابدیت heist هست بنده فقط title update میخواستم

سلام . درست منظورت رو نفهمیدم . معمولا پچ ها و اپدیت هایی که میاد مثل اپدیت GTA شامل اپدیت اصلی + دی ال سی میشه و نمیشه کاریش کرد . یک اپدیت هست و باید کلا دانلودش کنی . بعضی بازیا هست که اپدیت جداس و دی ال سی هم جدا .
برای دانلود اخرین اپدیت هم باید روی ایکون بازی OPTION بزنی و CHECK FOR UPDATE رو انتخاب کنی تا به لیست دانلودت اضاف شه

آخرین ویرایش:
سلام . میتونی با تغییر دادن DNS توی تنظیمات اینترنت و کانشکن تست کنی ببینی درست میشه یا نه .
برای دانلود هم راه های مختلفی هست . یکیش اینه که از طریق برنامه PS APP توی گوشی یا هم از طریق مرورگر PC وارد استور بشی . اگر اکانتت امریکاس برو اینجا . وارد که شدی لوگین میکنی به اکانتت . در مرحله اخر هم بازی یا برنامه مورد نظر رو انتخاب میکنی و میخری و در اخر گزینه DOWNLOAD TO PS4 رو میزنی . وقتی با کنسول انلاین بشی به طور اتوماتیک به لیست دانلودت اضاف میشه .

- - -ویرایش - - -

سلام . درست منظورت رو نفهمیدم . معمولا پچ ها و اپدیت هایی که میاد مثل اپدیت GTA شامل اپدیت اصلی + دی ال سی میشه و نمیشه کاریش کرد . یک اپدیت هست و باید کلا دانلودش کنی . بعضی بازیا هست که اپدیت جداس و دی ال سی هم جدا .
برای دانلود اخرین اپدیت هم باید روی ایکون بازی OPTION بزنی و CHECK FOR UPDATE رو انتخاب کنی تا به لیست دانلودت اضاف شه
اقا رضا ممنون ...بله check for updates رو میزنم فقط ابدیت heist میده حدود 4 گیگ ...ولی کاش میشد جدا جدا دانلود کرد....

برای دانلود هم راه های مختلفی هست . یکیش اینه که از طریق برنامه PS APP توی گوشی یا هم از طریق مرورگر PC وارد استور بشی . اگر اکانتت امریکاس برو اینجا . وارد که شدی لوگین میکنی به اکانتت . در مرحله اخر هم بازی یا برنامه مورد نظر رو انتخاب میکنی و میخری و در اخر گزینه DOWNLOAD TO PS4 رو میزنی . وقتی با کنسول انلاین بشی به طور اتوماتیک به لیست دانلودت اضاف میشه .

- - -ویرایش - - -

ممنون از راهنماییت دوسته عزیز فقط برایه انجام این کار همزمان باید اکانتم انلاین باشه؟هم تو ps4هم pc درسته؟تا اجازه بده دانلود کنم؟!

دوستان سلام
امروز بنده پلی را خاموش کردم.بعد اومدم روشن کنم نیومد بالا بعد هی منو میبرد ریکاوری.
تا آخر از ریکاوری تنظیمات را ریستور کردم اومد بالا.
کلا اعصابم را ریخت به هم خواستم بدونم مشکل از کجاست؟برای کسی این مشکل پیش اومده؟ ایرادی نداره؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or