هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,733
تا حالا هیچ آپدیتی بجز زمانی که دستگاه رو خریدم و یه آدیت روی بازی last of us بود نریختم روش! آپدیت های دیگه ای هم لازمه؟

اپدیت های که برای بازی ها میان لازمن حتما اپدیت کنید

- - -ویرایش - - -

ممنون
منظورتون از دیجیتالی اینه که دانلود کنم درسته؟

می تونید دیتا رو هم از همون سایت سفارش بدین یا خودتون دانلود کنید

amirvv

کاربر سایت
Sep 15, 2014
99
سلام. داداشام.ps4 من امروز گرفتم اینو نوشته chu-1116a ریجن چند هست؟وتاریخ 4c هست چه تاریخی میشه؟روی جعبه همش اس
پانیایی نوشته

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,938
اپدیت های که برای بازی ها میان لازمن حتما اپدیت کنید

- - -ویرایش - - -

می تونید دیتا رو هم از همون سایت سفارش بدین یا خودتون دانلود کنید

آقا همون سایتی که میگی دیتای یازی میفروشه (اگه خود کدش و نخوایم)؟؟؟؟؟
بچه جای سایتی چیزی هست که دیتای ریجن 1 و راحت بفروشه؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام ، دوستان راهی وجود داره که بشه دستگاه های ریفوربیش را از دستگاه های اصلی تشخیص داد؟

ps4 های ریفر رو وقتی ببینی روی جعبشون نوشته . تمامی محصولات همینطوره . روش نوشته REFRIBUSHED . همچنین 2 تا لیبل ( برچسب ) پشت کنسول هم کنده شده .
کلا ندیدم تاحالا توی بازار . اینقدر فکرتون سمت این چیزا نره

قبلا این رو توی یه سایت هم گذاشته بودم :
* روش های تشخیص کنسول ریفر :
1. اگر دقت کنید بر روی هر دستگاه الکترونیکی لیبل هایی قرار دارد که اگر بخواهید دستگاه را باز کنید باید از انها عبور کنید . به طور مثال در پشت کنسول شما یعنی PS4 لیبل هایی قرار دارد ( 2 عدد ) اگر این لیبل ها دارای خراش یا کندگی باشد امکان ریفر بودن دستگاه وجود دارد . البته کنسول هایی که در کارخانه خود به صورت ریفر بسته بندی میشوند دارای لیبلی سالم و البته کمی متفاوت هستند .

2. جعبه و پلمپ این نو کنسول ها یا دستگاه ها نیز متفاوت است . به طور مثلا هدست گلد یا پالس ریفر که جدیدا در بازار مشاهده میشود ( کالای ریفر اصل البته ) دارای جعبه ای سفید رنگ میباشد و بر روی ان کلمه ریفر هک شده است . کنسول ps4 ریفر هم یا جعبه ای متفاوت دارد یا بر روی ان کلمه REFRIBUSHED درج شده است

- - -ویرایش - - -

سلام. داداشام.ps4 من امروز گرفتم اینو نوشته chu-1116a ریجن چند هست؟وتاریخ 4c هست چه تاریخی میشه؟روی جعبه همش اس
پانیایی نوشته

ریجن کنسول زیر جعبه کنسول داخل یه کره زمین نوشته شده . 1 یا 2 یا 3 یا 4
تاریخ ساختم زیر کنسول نوشته . 4C یعنی 3 ماهه سوم 2014

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام

من کنسول رو به مانیتور نصب کردم و مانیتور خروجی صدا نداره و برای صدا مجبورم هدست وصل کنم به دسته

راهی نیست که بتونم صدا رو از طریق اسپیکر PC دریافت کنم ؟ حتما باید هدست وصل باشه به دسته برای صدا داشتن ؟

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
سلام
من تازه PS4 گرفتم میخواستم بدونم چجوری میشه دوتا دسته رو برا یه یوزر معرفی کرد آخه وقتی دسته دوم رو وصل میکنم میگه که باید یه یوزر دیگه بسازم یا اینک دسته دیفالت یوزر خودم شه در صورتی که اول دسته اولی از کار میفته و رنگش قرمز میشه که نمیخوام

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

سلام

من کنسول رو به مانیتور نصب کردم و مانیتور خروجی صدا نداره و برای صدا مجبورم هدست وصل کنم به دسته

راهی نیست که بتونم صدا رو از طریق اسپیکر PC دریافت کنم ؟ حتما باید هدست وصل باشه به دسته برای صدا داشتن ؟

چرا باید یه سیستم صوتی بگیری که ورودی اپتیکال داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر