هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام
Ps4 سفارش اسیا با بقیه چه فرقی داره
یه شرق اسیا هست یه خاورمیانه اینا هردوشون اسیا هستن ولی شرق اسیا ریجن 3 حساب میشه توی منو بجای ضربدر دایره دکمه تاییدهست ولی سفارش خاورمیانه ریجن 2 جساب میشه ضربدر توی منو دکمه تایید هست جز اینا فرقی ندارن باهم

اره
بعضیاشون باید حتما روی کنسولت پرایمری باشه تا بتونی افلاین و یا توی اکانت خودت انلاین بازی کنی اینایی که از توپخونه و مغازه دارها میگیری بوسیله شیرینگ اینا حساب و کتابی ندارنا

از رفیقم میگیرم
فک نکنم مشکل داشته باشه

طبیعیه چون روی اکانت دوستت پرایمری کردی اگه بخوای افلاینم با اکانت خودتت بزنی باید دوستت دی اکتیو کنه تو پرایمری کنی
پس اين ماجراي شيرينگ كه فروشنده هاش ميگن دومين اكانت هم ميتونه آفلاين و آنلاين بازي كنه دروغ هستش!؟

پس اين ماجراي شيرينگ كه فروشنده هاش ميگن دومين اكانت هم ميتونه آفلاين و آنلاين بازي كنه دروغ هستش!؟

نه نیستش ، از یه طریقی میشه ، اون یه باگی تو سایت سونی هست که باید دی اکتیو ال کنی و بعد دوباره میتونی پرایمری کنی ، کلا 3 نفر میتونند بازی کنند 2 نفر که کلا پروفایل رو دستگاشون لایسنس شده و یه نفر هم از خود پروفایل استفاده میکنه

قضیه ریجن 2 ژاپن چیه من از یکی دو نفر شنیدم؟چاخانای فروشنده های وطنیه یا دو مدل ژاپن داریم؟
دغل بازی و کلاه برداری فروشنده هاست
ریجن 2 ژاین فقط مخصوص کشور ژاپن ساخته شده و از نظر قفل منطقه ای بلوری کد 2 حساب میاد که اصلا مهم نیست اینش
جای دایره و ضربدر عوض شده یعنی برای تایید به جای ضربدر باید دایره بزنید تا بره توی منو که این هم اصلا به نظر من مهم نیست
فروشنده های محترم میگن این کیفیت ساختش پایینتره ولی من هر چی سرچ کردم دیدم مضحرفی بیش نیست چون همش تو چین و شرکت فاکس کان ساخته میشه و اونم اینقدر مشنگ نیست که یک خط تولید بزنه برای ژاپنی ها با کیفیت کمتر بسازه :))
ولی قیمتش تو ایران از بقیه کنسولها 200 تومان ارزونتره

منم مثل مرد رفتم ژاپن خریدم و از کرده خود خیلی خیلی راضیم
سفید ژاپن را خریدم 1550 در صورتی که ریجن 1 امریکا بود 1720

دغل بازی و کلاه برداری فروشنده هاست
ریجن 2 ژاین فقط مخصوص کشور ژاپن ساخته شده و از نظر قفل منطقه ای بلوری کد 2 حساب میاد که اصلا مهم نیست اینش
جای دایره و ضربدر عوض شده یعنی برای تایید به جای ضربدر باید دایره بزنید تا بره توی منو که این هم اصلا به نظر من مهم نیست
فروشنده های محترم میگن این کیفیت ساختش پایینتره ولی من هر چی سرچ کردم دیدم مضحرفی بیش نیست چون همش تو چین و شرکت فاکس کان ساخته میشه و اونم اینقدر مشنگ نیست که یک خط تولید بزنه برای ژاپنی ها با کیفیت کمتر بسازه :))
ولی قیمتش تو ایران از بقیه کنسولها 200 تومان ارزونتره

منم مثل مرد رفتم ژاپن خریدم و از کرده خود خیلی خیلی راضیم
سفید ژاپن را خریدم 1550 در صورتی که ریجن 1 امریکا بود 1720
البته باید اینو هم اضافه کنم خرابیها توی ریجن 2 ژاپن از بقیه ریجنها کمتر بوده:d

- - -ویرایش - - -

مصطفی قیمت این دو تا ریجن ژاپن فرقم داره؟
قیمتش نسبت به ریجن یک و دو کمتره

ما نفهمیدیم
میشه آنلاین زد با شیرینگ یا نه؟؟ :|
آقایون عزیز راحت میشه آنلاین بازی کرد...
دیجیتالی با فیزیکی هیچ فرقی ندارن.اون با دیسک اجرا میشه اون یکی با دیتایی که در هارد میریزید....
والسلام

آقایون عزیز راحت میشه آنلاین بازی کرد...
دیجیتالی با فیزیکی هیچ فرقی ندارن.اون با دیسک اجرا میشه اون یکی با دیتایی که در هارد میریزید....
والسلام

پس این فقضیه چک شدن لایسنس و پرایمری و اینا چین که همش میگن؟که یکی باید آفلاین شه تا اون یکی بتونه بازی کنه.جریان اینا چیه؟!

پس این فقضیه چک شدن لایسنس و پرایمری و اینا چین که همش میگن؟که یکی باید آفلاین شه تا اون یکی بتونه بازی کنه.جریان اینا چیه؟!

باید اون اکانت اکتیو پرایمری باشه تا هم بتونید انلاین در اکانت خودتون بزنید هم افلاین با هر اکانتی اگه اکتیو پرایمری نباشه میشه توی همون اکانتی که فروشنده ساخته انلاین بازی کرد ولی افلاینم توی همون اکانت فروشنده نمیشه زد اگه بخوای توی اکانت اصلی خودت هم افلاین هم انلاین بزنی اون اکانتی که فروشنده بازیهارو ریخته باید اکتیو پرایمری باشه وسلام

باید اون اکانت اکتیو پرایمری باشه تا هم بتونید انلاین در اکانت خودتون بزنید هم افلاین با هر اکانتی اگه اکتیو پرایمری نباشه میشه توی همون اکانتی که فروشنده ساخته انلاین بازی کرد ولی افلاینم توی همون اکانت فروشنده نمیشه زد اگه بخوای توی اکانت اصلی خودت هم افلاین هم انلاین بزنی اون اکانتی که فروشنده بازیهارو ریخته باید اکتیو پرایمری باشه وسلام

آقا واقعا ممنون
فقط یه چیز
باید برم اکانت فروشنده رو پرایمریشو فعال کنم
آره؟دیگه میتونم تو اکانت خودم هم آنلاین بزنم هم آفلاین؟

با سلام حدمت همه استادان سایت

اقایون محنرم لطفا داهنمایی
من الان ps3دارن به نظر شما ps4 بگیرم الان یه دوتا مشتری خوب دارم براش خخخخ
ps4 کپی خور شده ایا ؟؟؟ ایا به نظر شما این کارو بکنم

آقا واقعا ممنون
فقط یه چیز
باید برم اکانت فروشنده رو پرایمریشو فعال کنم
آره؟دیگه میتونم تو اکانت خودم هم آنلاین بزنم هم آفلاین؟
/:) خب هم بنده هم این بنده خدا توضیح کامل داده باز شما داری اینجوری میگی؟!!!!(:|

- - -ویرایش - - -

با سلام حدمت همه استادان سایت

اقایون محنرم لطفا داهنمایی
من الان ps3دارن به نظر شما ps4 بگیرم الان یه دوتا مشتری خوب دارم براش خخخخ
ps4 کپی خور شده ایا ؟؟؟ ایا به نظر شما این کارو بکنم
انشا الله هیچ وقت کپی خور نشه...خیر کپی خور نشده...
اگر مشکلی بر سر خریده بازی اورجینال نداری همین فردا صبح بخر...این دیگه سوال پرسیدن نداره که

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or