هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام
من فردا میخوام برم یه کنسول بگیرم اگه خدا بخواد،
یه سوال داشتم،
قضیه تاریخ کنسول ها چیه؟از تاریخ خاصی به بعد رو باید بخرم؟
و اینکه نکته خاصی هست که باید بش توجه کنم؟
ممنون

دوستان من یک بازی رو با اکانتم خریدم و اکانتم روی کنسول دوستم پرایمری هستش و با اکانت خودش بازی میکنه و هیچ مشکلی روش نداره
اما من وقتی با اکانت خودم میخوام بازی کنم باید آنلاین باشم تا لایسنس تایید بشه.وقتایی هم که ریستور لایسنس میکنم تا یک ساعت تقریبا قفل برداشته میشه و آفلاین بازی میکنم.
راهی هست برای حل مشکل؟

دوستان من یک بازی رو با اکانتم خریدم و اکانتم روی کنسول دوستم پرایمری هستش و با اکانت خودش بازی میکنه و هیچ مشکلی روش نداره
اما من وقتی با اکانت خودم میخوام بازی کنم باید آنلاین باشم تا لایسنس تایید بشه.وقتایی هم که ریستور لایسنس میکنم تا یک ساعت تقریبا قفل برداشته میشه و آفلاین بازی میکنم.
راهی هست برای حل مشکل؟
طبیعیه چون روی اکانت دوستت پرایمری کردی اگه بخوای افلاینم با اکانت خودتت بزنی باید دوستت دی اکتیو کنه تو پرایمری کنی

مگه بازی فیزیکی رو نمیشه همیشه نگه داشت؟
بازی فیزیکی یعنی بازیهای روی دیسک اونارو میتونی همیشه نگه داری کاری به دیجیتالیا نداره

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
میشه از مزایا و معایب طرح شیرینگ بگید؟
ممنون میشم

یه عیب بزرگ دیگه اینه که نمیتونی بفروشیشون

بازی فیزیکی یعنی بازیهای روی دیسک اونارو میتونی همیشه نگه داری کاری به دیجیتالیا نداره

- - -ویرایش - - -

یه عیب بزرگ دیگه اینه که نمیتونی بفروشیشون

میشه راحت آنلاین زد؟
یکی گفت نمیشه
راستی لایسنس قضیش چیه؟اذیت میکنه؟

میشه راحت آنلاین زد؟
یکی گفت نمیشه
راستی لایسنس قضیش چیه؟اذیت میکنه؟

اره
بعضیاشون باید حتما روی کنسولت پرایمری باشه تا بتونی افلاین و یا توی اکانت خودت انلاین بازی کنی اینایی که از توپخونه و مغازه دارها میگیری بوسیله شیرینگ اینا حساب و کتابی ندارنا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or