هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
سلام
عزیز یک اینکه یه وقت ۴۰ هزار پول این ندید من تبدیل گرفتم ۸ تومن دو اینکه ps4 با این تبدیلا رو مانیتور کار نمیکنه یعنی برای من که هر کاری کردم تصویر نداد.از یه بنده خدایی هم پرسیدم گفت با تبدیل ۴ تصویر نمیده ولی ps3 میده

مرسی از توضیحتون
ولی توی همون لینکی که گذاشتم یه آموزش گذاشته که به راحتی تصویر داده و مشکلی نبوده
ارزش داره بخرم؟چون واقعا نیاز دارم

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوستان من بین 3تا بازی الان گیر کردم کودومو بخرم اگرم زحمتی نیست دلیلشو بدید

Dragon Age:Inquisition , Destiny , Assassin's Creed:Unity

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
ُلام دوستان من به چند جا اکانته پی اس انمو لینک کردم متاسفانه حالا نمیتونم به اون اکانتم برم و انلینک کنم کسی میدونه جایی داخل اکانت خودم برم میشه دی اکتیوش کرد ؟
رمز اکانته خودمو دارم ها پی اس ان مثلا رفتم تو سونی ریوارد ثبت نام کردم حالا یادم نیست رمزش جایی هست از اکانت پی اس انم برم اون سونی ریواردو دی اکتیو کنم ؟

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
دوستان من بین 3تا بازی الان گیر کردم کودومو بخرم اگرم زحمتی نیست دلیلشو بدید

Dragon Age:Inquisition , Destiny , Assassin's Creed:Unity
با این بازیایی که گفتی کسی نمیتونه کمکت کنه چون تو سه سبک متفاوته این جوری هر کی هر چی بگه نظر شخصیشه اگه تو یه سبک بودن میشد مقایسه کرد ولی الان نه هر کدوم تو سبک خودشون قوین ببین کدوم سبکو دوست داری اونو بردار.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
آقا یه سوال داشتم
دسته افتاد یهو بعد فک نکنم با ضرب خورد باشه زمین ولی یه صدایی خورد به هر حال ... بعد الان تکونش میدم یه چیز خیلی کوچیک انگار توش صدا میخوره که تکون میخوره
یعنی چی شکست !؟ :|
خراب میشه دسته ؟؟
الان که فعلا مشکلی نمیبینم ....

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
آقا یه سوال داشتم
دسته افتاد یهو بعد فک نکنم با ضرب خورد باشه زمین ولی یه صدایی خورد به هر حال ... بعد الان تکونش میدم یه چیز خیلی کوچیک انگار توش صدا میخوره که تکون میخوره
خراب میشه دسته ؟؟
عزیز سوالایی میکنید کسی از کجا باید بدونه چی داخل دسته شما شکسته اگه کار هم میکنه که با خیال راحت استفاده کنید دیگه

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
دوستان اگه من به اشتباه آپدیت یه کنسول مثل ریجن 1 را به دستگاه ریجن دو بزنم چی میشه؟یعنی آپ یه دستگاه دیگه از یه ریجن را به ریجن دیگه بزنم چه اتفاقی میفته؟
اصلا تزریق میشه؟
به نظرم مشکلی پیش نمیاد ولی کار را باید از کار دون بپرسی
ممنون میشم ج بدید.
لطفا یکی اینا جواب بده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا یه سوال داشتم
خراب میشه دسته ؟؟
اگر مشکلی نیست که نیست فعلا لول

ُلام دوستان من به چند جا اکانته پی اس انمو لینک کردم متاسفانه حالا نمیتونم به اون اکانتم برم و انلینک کنم کسی میدونه جایی داخل اکانت خودم برم میشه دی اکتیوش کرد ؟
رمز اکانته خودمو دارم ها پی اس ان مثلا رفتم تو سونی ریوارد ثبت نام کردم حالا یادم نیست رمزش جایی هست از اکانت پی اس انم برم اون سونی ریواردو دی اکتیو کنم ؟
از طریقه وب امتحان کن ... شاید از اونجا بشه .

دوستان یه سوال میشه از یه اکانت psn روی دو کنسول استفاده کرد مثلا من بازی the order 1886 رو روی اکانت psn خودم pre order کردم عموم میخواد ماه دیگه ps4 بگیره اگه من یوزرنیم و پسورد اکانت psn خودمو بهش بدم اونم روی کنسولش وارد کنه بعد که the order 1886 عرضه شد دوتامون میتونیم دانلود و استفادش کنیم
بله میشه .

نفره دومی license همیشه چک میشه البته برای همین نیاز به نت هست که verify بشه هر دفعه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
اگه با دستمال کاغذی پشت دیسک بلو ری رو پاک کنیم،مشکل خاص یا خشی می افته روش ؟ 2 دونه اثر انگشت افتاده پشت دیسک بازیم خواستم خیلی نرم پاکشون کنم خواستم ببینم مشکلی پیش میاد یا نه !
با دستمال كاغذي استفاده نشده تميز كن hich خشي نميوفته هركسيم mige جك gofte ما از ps1 كارمون همينه

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال میشه از یه اکانت psn روی دو کنسول استفاده کرد مثلا من بازی the order 1886 رو روی اکانت psn خودم pre order کردم عموم میخواد ماه دیگه ps4 بگیره اگه من یوزرنیم و پسورد اکانت psn خودمو بهش بدم اونم روی کنسولش وارد کنه بعد که the order 1886 عرضه شد دوتامون میتونیم دانلود و استفادش کنیم
ميتونيد ولي تو بايد همش انلاين باشي تا بازيهاي ديجيتالي داخل اكانتتو بتوني استفاده كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر