هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان گل.آقا من میخوام gta online بزنم ولی میگه الان نمیتونی وصل شی برو بعدا بیا.1هفتس همینو میگه.پلاس دارم.تو special club هم دیروز ثبت نام کردم.سرعت نتمم خوبه.راهنمایی کنید ممنون میشم.خواهشا کسی که واقعا بلده راهنمایی کنه.بعد 7سال آنلاین زدن دیگه میدونم باید پینگم خوب باشه.
GTA انلایا مشکل زیاد داره ×_× ولی اینطوری نیست که کلا وصل نشه
وقتی رفتی توی single از اونجا امتحان کن . شخصیت رو سوییج کن روی انلاین ببین میاد یا نه
پچ اخری نصب باهش ... پلاس هم که داری دیگه ؟
DNS هم بد نیست دستی تنظیم کنی !!!!

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
دوستان من بازی فیفا رو به دلایلی میخام پاک کنم ، ولی خود کنسول رو فرمت نمیکنم ، بعدا مثلا یه هفته دیگه بازی رو دوباره نصب کنم آیا سیوها و تورنومنت ها هستند و تروفی ها برمیگردند؟
با پاک کردن بازی ، بدون فرمت کردن دستگاه ، فقط یه بازی رو پاک کنم (از تو آپشن Delete کنم ) سیو بازی هم پاک میشوند؟

ghost_writer

کاربر سایت
Dec 5, 2014
1
سلام دوستان میخواستم ببینم این شماره سریال هایcuh ps4 فرقی با هم دارن مثلا برای انگلیس بهتر از جاهای دیگه باشه و غیرهمن میخوام cuh_1115 بخرم فروشنده گفت برای چین خورد تو حالممیشه راهنمای کنید ممنونم

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
سلام
این فیفا 15 چرا اینطوریه؟ تو آلتیمیت گاها بعد از اینکه میبرم ثبت نمیکنه... حالا این مهم نیست !! امروز از دیویژن پایین تر اومدم بالا با اینکه جام و گلدش رو داد اما همچنان همون دیویژن با 0 امتیاز از اول شروع شد باز !!!!!!!!

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
دوستان من میخواستم ps4 رو به مانیتور کامپیوتر وصل کنم و از اونجایی مانیتورم ورودی hdmi نداره با یه سرچ به این برخورد کردم

مبدل HDMI به Vga-تبدیل hdmi به vga-با خروجی صدا-اتصال XOBOX به مانیتور-خرید-فروش-اینترنتی-فروشگاه-مبدل اچ دی ام ای به وی جی ای-hdmi to vga-کابل hdmi به vga-مبدل

چطوره؟؟
کیفیت رو پایین که نمیاره؟؟

ممنون

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
دوستان من میخواستم ps4 رو به مانیتور کامپیوتر وصل کنم و از اونجایی مانیتورم ورودی hdmi نداره با یه سرچ به این برخورد کردم

مبدل HDMI به Vga-تبدیل hdmi به vga-با خروجی صدا-اتصال XOBOX به مانیتور-خرید-فروش-اینترنتی-فروشگاه-مبدل اچ دی ام ای به وی جی ای-hdmi to vga-کابل hdmi به vga-مبدل

چطوره؟؟
کیفیت رو پایین که نمیاره؟؟

ممنون
سلام
عزیز یک اینکه یه وقت ۴۰ هزار پول این ندید من تبدیل گرفتم ۸ تومن دو اینکه ps4 با این تبدیلا رو مانیتور کار نمیکنه یعنی برای من که هر کاری کردم تصویر نداد.از یه بنده خدایی هم پرسیدم گفت با تبدیل ۴ تصویر نمیده ولی ps3 میده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
عزیز یک اینکه یه وقت ۴۰ هزار پول این ندید من تبدیل گرفتم ۸ تومن دو اینکه ps4 با این تبدیلا رو مانیتور کار نمیکنه یعنی برای من که هر کاری کردم تصویر نداد.از یه بنده خدایی هم پرسیدم گفت با تبدیل ۴ تصویر نمیده ولی ps3 میده
قبلا دوستان بودن تست کردن جواب داده hdmi - vga فک کنم !
باید وضوح output تصویر رو از safe mode روی 720 یا 480 بیارید ... اینطوری مثل اینکه جواب داده ...

بچها من بازی پلنت زامبی دان کردم التبه3گیگشو حالا اتوماتیک داره بقیشو دان میکنه چطوری باید استوپش کنم؟
هیچی روی download کلیک میکنی توی noti ( روی دانلوده بازی ) پاز میشه.

سلام دوستان میخواستم ببینم این شماره سریال هایcuh ps4 فرقی با هم دارن مثلا برای انگلیس بهتر از جاهای دیگه باشه و غیرهمن میخوام cuh_1115 بخرم فروشنده گفت برای چین خورد تو حالممیشه راهنمای کنید ممنونم
از نظره کیفیتی فرقی نداره . نگران نباش !

دوستان من بازی فیفا رو به دلایلی میخام پاک کنم ، ولی خود کنسول رو فرمت نمیکنم ، بعدا مثلا یه هفته دیگه بازی رو دوباره نصب کنم آیا سیوها و تورنومنت ها هستند و تروفی ها برمیگردند؟
با پاک کردن بازی ، بدون فرمت کردن دستگاه ، فقط یه بازی رو پاک کنم (از تو آپشن Delete کنم ) سیو بازی هم پاک میشوند؟
تروفی تا زمانی که با اکانت سینک شده دیگه برای همیشه میمونه ...save ها میمونن

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,494
نام
Farhad
من س گیگ گرفتم حالا میتونم بازیش کنم درواقع ت دانلودا ک میرم بازیشو کامل دان کرد ولی14 گیگ بازیش بقیشم ت بکگراند دار دان میکنه گزینه استوپ هم ندار؟

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
قبلا دوستان بودن تست کردن جواب داده hdmi - vga فک کنم !
باید وضوح output تصویر رو از safe mode روی 720 یا 480 بیارید ... اینطوری مثل اینکه جواب داده ..
از سیف مود هم رو 480p گذاشته بودم«با tv» ولی روی مانیتور تصویر نمیداد.رو خود مانیتور سیف مود هم تصویر نمیداد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من س گیگ گرفتم حالا میتونم بازیش کنم درواقع ت دانلودا ک میرم بازیشو کامل دان کرد ولی14 گیگ بازیش بقیشم ت بکگراند دار دان میکنه گزینه استوپ هم ندار؟
متوجه منظورت نمیشم . میگی 3 گیگ دانلود کردی بازی کاملا دانلود شده بعد دانلود میشه؟

3 گیگ پچه فقط

14 گیگ خودشه

نصب نهای 17.5 گیگ هست فک کنم .

دانلود هم از download list پاز میشه !

نمیدونم . بازی کلا انلاینه . هم پلاس میخواد هم باید کامل دانلود و پچ بشه تا بشه استفاده کرد از انلاینش
نمیدونم هنگام دانلود فک کنم میشه گیاها رو تست کرد فقط یا هنگام نصب
یکی دو مده تک نفره فک کنم داره .... اما کلا بازیش برای انلاین هست.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,494
نام
Farhad
بازیش14گیگ درست اما ت 3گیگ ک دانلود کنی میتونی بازیش کنی اما بازیش کامل نی ت بکگران ادامشو داره دان میکنه ک استوپ هم نمیش همیطور از حجم نتم میر مشکلم ایجاس ک چطور متوقفش کنم؟

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
491
دوستان یه سوال میشه از یه اکانت psn روی دو کنسول استفاده کرد مثلا من بازی the order 1886 رو روی اکانت psn خودم pre order کردم عموم میخواد ماه دیگه ps4 بگیره اگه من یوزرنیم و پسورد اکانت psn خودمو بهش بدم اونم روی کنسولش وارد کنه بعد که the order 1886 عرضه شد دوتامون میتونیم دانلود و استفادش کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر