هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

خیلی مهم:
همین الان بازی Plants vs. Zombies: Garden Warfare رو EA برای PS4 مجانی کرده. فکر کنم فقط 24 ساعت وقت دارید
تا برید بخریدش. پس عجله کنید. حجم بازیشم 13 گیگه که همچین خفن نیست. پس همین الان برید استور و این بازی را
بخرید، لازم نیست دانلودش کنید، فقط بیاد تو لیست دانلودتون. من خودم الان از استور آمریکا گرفتم.
در ضمن بازیهای mirror edge برا ps3 و NFS:most wanted رو برا vita هم مجانی کرده، اونا رو هم میتونید بخرید.
آقا تقریبا فقط 24 ساعت وقت دارید این بازیها رو بگیرید، پس عجله کنید.

خیلی مهم:
همین الان بازی Plants vs. Zombies: Garden Warfare رو EA برای PS4 مجانی کرده. فکر کنم فقط 24 ساعت وقت دارید
تا برید بخریدش. پس عجله کنید. حجم بازیشم 13 گیگه که همچین خفن نیست. پس همین الان برید استور و این بازی را
بخرید، لازم نیست دانلودش کنید، فقط بیاد تو لیست دانلودتون. من خودم الان از استور آمریکا گرفتم.
در ضمن بازیهای mirror edge برا ps3 و NFS:most wanted رو برا vita هم مجانی کرده، اونا رو هم میتونید بخرید.
تایید میشه
فقط تا پایانه PS Experience در دسترس هست فک کنم !

سلام بچه ها .

مثلا ميگيم كنسول من ريجن 3 هستش حالا براي انلاين بازي كردن چه سروري رو بايد بگيم من و از كجا ميتونم پلاس بگيرم
ریجن کنسول ربطی به اینکه چه سروری وصل بشید نداره
کارت پلاس باید ریجنش با اکانتت یکی باشه.
سرور بسته به نته خودت میگرده و بهترین و نزدیکترین رو وصل میکنه.

سلام بچه ها من به یه مشکل عجیب برخوردم!!
من سرعت نتم یه چند روزه یه مقداری کم شده ولی توی ps4 دیگه شدیدا این کمبود سرعت خودش رو نشون میده! منظورم اینه که اگه سرعتم 50kb/s بوده برا دانلود الان شده 45 مثلا ولی توی کنسول که میخوام دانلود کنم به شکل فاجع باری کمه!!! یعنی تقریبا در حد دایال آپ!!! به نظرتون مشکل از کجاست؟
DNS عوض کنی
یا از PSXDownloader استفاده کن

نه تو قسمت whats newاومد كه subcrib كردي ولي!
عجیبه ×_×
باید با سونی تماس بگیری در این صورت D:

دوستان من 2 تا پلی 4 دارم میخام هارد هاشون تعویض کنم ولی وقتی هارد هاشون تعویض میکنم اصلان فرمت نمیکنه و ارور میده چطور یه هارد جدید معرفی کنم به کنسول که بیاد بیالا

دوستان من 2 تا پلی 4 دارم میخام هارد هاشون تعویض کنم ولی وقتی هارد هاشون تعویض میکنم اصلان فرمت نمیکنه و ارور میده چطور یه هارد جدید معرفی کنم به کنسول که بیاد بیالا
نمیدونم مشکل از چی هست
ولی این مشکل اصولا زمانی پیش میاد که بنا به دلایلی هارد رو نمیپذیره
از توی pc بردار FAT32 کامل درست فرمتش کنن احتمالا درست بشه !

توصیه خوده سونی:

Step 1: Verify that the USB device supports USB 2.0 or 3.0.

Step 2: Ensure the device is properly inserted in the PS4, and then wait one minute before trying to access the device again.

Step 3: Make sure there are not multiple partitions on the device.

Step 4: Initialize the device on a PC if possible.

خیلی مهم:

انگار Plants vs. Zombies: Garden Warfare خیلی بازی چرتی هست ، تو یوتوب دیدم و فکر کنم در حد سن 10 الی 12 سال باشه ، درسته ؟؟؟

سلام دوستان
اگه با دستمال کاغذی پشت دیسک بلو ری رو پاک کنیم،مشکل خاص یا خشی می افته روش ؟ 2 دونه اثر انگشت افتاده پشت دیسک بازیم خواستم خیلی نرم پاکشون کنم خواستم ببینم مشکلی پیش میاد یا نه !

سلام دوستان
اگه با دستمال کاغذی پشت دیسک بلو ری رو پاک کنیم،مشکل خاص یا خشی می افته روش ؟ 2 دونه اثر انگشت افتاده پشت دیسک بازیم خواستم خیلی نرم پاکشون کنم خواستم ببینم مشکلی پیش میاد یا نه !

دستمال کاغذی یکم سخت هست و ممکنه خش بندازه. بهتره با دستمال عینک یا تلویزیون های LCD پاک کنید. روی قسمت هایی که کثیف هست ها کنید ( نفس گرم :d ) و از وسط دیسک به سمت بیرون بکشید. ( یعنی دستمال رو از وسط دیسک که سوراخ داره، به بخش بیرونی دیسک بکشید تا خش نیفته )

انگار Plants vs. Zombies: Garden Warfare خیلی بازی چرتی هست ، تو یوتوب دیدم و فکر کنم در حد سن 10 الی 12 سال باشه ، درسته ؟؟؟

بازیش فقط مولتی پلیر داره و کمپین نداره. همش هم بکش بکشه که این زامبی ها و گیاهها همدیگرو می کشن. بنظر من بیشتر طنزه
تا بچه گانه. البته سلیقه ای دیگه، من که مشکلی با این بازی ندارم. بنظرم بازی ای که ده ماهه عرضه شده، ارزش امتحان کردن رو داره.

دستمال کاغذی یکم سخت هست و ممکنه خش بندازه. بهتره با دستمال عینک یا تلویزیون های LCD پاک کنید. روی قسمت هایی که کثیف هست ها کنید ( نفس گرم :d ) و از وسط دیسک به سمت بیرون بکشید. ( یعنی دستمال رو از وسط دیسک که سوراخ داره، به بخش بیرونی دیسک بکشید تا خش نیفته )
خدا خیرت بده لکه های چربیش ده برابر شده که!:d من با این وسواسم خود کشی نکنم الان خوبه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or