هرسوالی درمورد Ps2

سوالت یه کم نا مفهومه ولی دو تا روش داره:
اگر منظورت برای بازی های آنلاینه،که باید ADSL داشته باشی و از طریقه کابل به مودمت وصل و بازی میکنی.(البته در بعضی از گیم ها از دیال-آپ هم میشه استفاده کرد.)
اگر هم بخوای که دستگاه رو مستقیم و بدونه مودم به اینترنت وصل کنی،یک سری مودم برای ps2 در بازار هستش که دو تا سوکت داره که یکش ماله خط تلفنه و با این مودم میتونی بدوه کامپیوتر به اینترنت وصل بشی.(البته یه کم تنظیمات هم داره...)
اگه عکسی ازش دستم اومد برات میگذارم.

سوالت یه کم نا مفهومه ولی دو تا روش داره:
اگر منظورت برای بازی های آنلاینه،که باید ADSL داشته باشی و از طریقه کابل به مودمت وصل و بازی میکنی.(البته در بعضی از گیم ها از دیال-آپ هم میشه استفاده کرد.)
اگر هم بخوای که دستگاه رو مستقیم و بدونه مودم به اینترنت وصل کنی،یک سری مودم برای ps2 در بازار هستش که دو تا سوکت داره که یکش ماله خط تلفنه و با این مودم میتونی بدوه کامپیوتر به اینترنت وصل بشی.(البته یه کم تنظیمات هم داره...)
دوست من
میبخشید :blushing:
بله ... منظور من همان دومی .
میخواهم مستقیما" از کنسول به اینترنت وصل شوم مانند Dreamcast و PS1 و بتوانم سیو و ... بازیها را راحت دانلود کنم .
اگر امکانش هست بفرمائید کجا و به چه قیمت میتوانم این دستگاه مودم را تهیه کنم .
ممنون :love:

با سلام
میشه بگید قیمتش چنده
چطوری میشه با lan بازی کرد

ایا با این سیستم میشه بیشتر از دو تا دستگاه رو هم بهم وصل کرد

با تشکر

سلام من شندیدم که یه جور هارد مخصوص هست که روی این کوچیکا نصب میشه راست میگن ؟ (آخه تو این دهکوره ای که من هستم کوفت هم گیر نمیاد :cool: :cheesygri )

من که تا حالا نشنیدم ps2 کوچک هارد داشته باشه ولی اگه فرض کنیم که داشته باشه میخای باهاش چیکار کنی؟
D:\Received\CAPCOM-BROTHERS.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or