هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

سلام دوستان من یه هارد seagate free agent goflex 500gb خریدم و فرمتش کردم به fat32 ولی وقتی به ps3 وصل می کنم چراغ هارد روشن میشه ولی چیزی تو مولتی من نمیاد ؟
چکار کنم راستی این هارد usb3 هست

بازی ریختم داخل هارد تو هر دوتا پوشه GAMEZوGAMES وکنسولم فت هست

معمولا مشکل هارد های USB 3.0 با PS3 های اسلیم هست که در اکثر موارد با استفاده ازهاب
USB 2.0 این مشکل بر طرف میشه .
ولی در مورد کنسول های فت معمولا این مشکل وجود نداره, نمیدونم چرا چنین مشکلی برای شما پیش اومده!(شاید با استفاده از هاب USB 2.0 مشکلتون بر طرف بشه)

ممنون مرسی پس اینجوری باشه همون 2 ترا میگیرم شرمنده ها
شما گفتید از رو nts هم بازی میخونه اما تاپیکی پیدا نکردم ونوع پارتیشن ها که میفهمه باید چی باشه ؟

اون تاپیک این

برای این سرعت 7200و 5400 پرسیدم چون با usb به ps3 وسل میشه و سرعت هم 480mb هست پس زیاد فرقی نباید بکنه نه؟
ممنون از جواب های کاملتون و سریع جواب دادنت :)

در کل فکر کنم یه ذره تاثیر داشته باشه :d
قربونت:x:d

• Like
Reactions: Mehrdad092000
من یک هارد اکسترنال Adata خریدم.این هارد رو چندتا کامپیوتر امتحان کردم کار میکنه غیراز کامپیوترخودم.درایور یو اس بی هامم سالمه چون وقتی فلش میزنم توش کار میکنه.
حتی چراغ هارد روشن میشه ولی کار نمیکنه.
مشکل از کجاست؟لطفا کمک کنید.

من یک هارد اکسترنال Adata خریدم.این هارد رو چندتا کامپیوتر امتحان کردم کار میکنه غیراز کامپیوترخودم.درایور یو اس بی هامم سالمه چون وقتی فلش میزنم توش کار میکنه.
حتی چراغ هارد روشن میشه ولی کار نمیکنه.
مشکل از کجاست؟لطفا کمک کنید.
دوست عزیز شاید هاردت usb3 باشه که ps3 نمیشناسه
الان مشکلتون اینه تو pc نمیشناسه یا ps3 یا هر دو؟

سلام دوستان من یه سوال داشتم. من شنیدم وقتی هارد اکسترنالی برای ps3 میگیری دیگه نمیشه باش کاری کرد جز ریختن بازی و فقط مخصوص ps3 میشه! این درسته یا شایعست؟

سلام دوستان من یه سوال داشتم. من شنیدم وقتی هارد اکسترنالی برای ps3 میگیری دیگه نمیشه باش کاری کرد جز ریختن بازی و فقط مخصوص ps3 میشه! این درسته یا شایعست؟

سلام
نه بابا فقط فرمت میشه fat32 که ویندوز و خیلی چیزا میشناسنش
تازه نهایت نخواستی فرمته ها

دوست عزیز شاید هاردت usb3 باشه که ps3 نمیشناسه
الان مشکلتون اینه تو pc نمیشناسه یا ps3 یا هر دو؟
ممنون که جواب دادید.
نه usb2هست.
حتی ویندوز رو هم عوض کردم ولی باز هم همون آش و همون کاسه.
فک کنم تنها راهم اینه که برم یه یو اس بی جدا رو مادربورد نصب کنم.نه؟

قاعدتا باید بخوره، اما یه پرس و جویی کردیم میگفتین نمیخوره. کلا هر مغازه داری به نفع خودش کار میکنه، معمولا اگر این هاردو داشته باشه میگه میخوره، اگر نداشته باشه میگه نمیخوره.
بهتره ریسک نکنی.
حالا که 320g داری به نظرم یه هارد بین 500 تا 750 گیگ بگیر، 1 ترا به سختی پر میشه

یه مورد هم بالا داشتیم که usb3 رو خوند /:)
بنده دارم و مشکلی هم باهاش ندارم ب راحتی میشناسه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or