هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

آقا ما هارد و گرفتیم الان 2تا پارتیشن می خوام درست کنم اولی FAT32 و دومی NTFS
یه فایل بسازم Games بازیارو بریزم توش ؟ همین ؟

آره ، داداش همین :d
ولی اشتباه کردی WD رو پس دادی
راحت میتونستی با یه HUB وصلش کنی به PS ، هیچی WD نمیشه ;):d

سلام
من تازه عضو شدم.
من یک هارد اکسترنال Adata خریدم.این هارد رو چندتا کامپیوتر امتحان کردم کار میکنه غیراز کامپیوترخودم.درایور یو اس بی هامم سالمه چون وقتی فلش میزنم توش کار میکنه.
حتی چراغ هارد روشن میشه ولی کار نمیکنه.
مشکل از کجاست؟لطفا کمک کنید.

بــچه ها من الان اگه بخوام یه هارد بخرم بای 500 گیگ زیر 100 تومن چی پیشنهاد میکنید؟
زیر 100 مدل زیاده می تونی حتی 640 GB Toshiba بگیری که از نظر کیفیت فرقی نداره چون هارد که چیزه خاصی نیست و تکنولوژی پیچیده ای نداره مارکهای معروف هارد اینان :
Western Digital , Seagate , Toshiba , A-Data
اگه دستگاهتم اسلیم حتما باید USB2 بگیری نه USB3

خب من میخوام به مدل خاص اسمشو بدونم که رفتم مغازه منتظر یارو نشم تا بهم هارد پیشنهاد کنه.
برو یه seagate USB2 اگه واسه PS3 می خوای و اسلیم دستگاهت.فک کنم 75 تا 82 اینا باشه 500 گیگش.
اگه ام که واسه PS3 نمی خوای یا دستگاهت فت هست Western Digital Passporti بگیر خوبه . 500 گیگش 85 تومن .
کیفیتشونم فرقه زیادی نداره بر می گرده به سلیقه و ظاهر انتخاب

سلام
دوستان یه سوالی یعنی چی میگن یه سری بازی ها روی هرد اکسترنال نمیاد یک سری توی اینترنال نمیاد:-s
و یه چی دیگه هارد اکسترنال توی سرعت نسبت به اینترنال کم نمیاره که ؟اخه اون با usb هستش اونکی با Sata

و در اخر اگه من یه هارد اداپتوری 2ترا بگیرم بخوام پارتیشن بندی کنم هم ntfsو fat میشناسه پارتشنو یا نه؟
ممنون

درود
دوستان یه سوال :
میشه از هارد اکسترنال برای نصب بازیها و save ها استفاده کرد ؟
یا باید خود هارد PS3 رو ارتقا بدم .... ؟
با هارد اکسترنالم راحت میشه....بهترین راهکارم همینه یه هارد اکسترنال بگیری قیمتی هم نداره و روش به تعداد زیادی بازی بریزی:d

سلام
دوستان یه سوالی یعنی چی میگن یه سری بازی ها روی هرد اکسترنال نمیاد یک سری توی اینترنال نمیاد:-s
و یه چی دیگه هارد اکسترنال توی سرعت نسبت به اینترنال کم نمیاره که ؟اخه اون با usb هستش اونکی با Sata

و در اخر اگه من یه هارد اداپتوری 2ترا بگیرم بخوام پارتیشن بندی کنم هم ntfsو fat میشناسه پارتشنو یا نه؟
ممنون

همه ی بازی ها توی اینترنال میاد ، به جز چند تا استثنا مثه Prince of Persia
فقط توی بعضی بازی های سنگین ممکنه کم بیاره ، مثلا ممکنه وقتی L.A.Noir رو از رو اکسترنال میاری صدا و تصویرت هماهنگ نباشه

میتونی پارتیشن بندی کنی و مثله ای نداره

همه ی بازی ها توی اینترنال میاد ، به جز چند تا استثنا مثه Prince of Persia
فقط توی بعضی بازی های سنگین ممکنه کم بیاره ، مثلا ممکنه وقتی L.A.Noir رو از رو اکسترنال میاری صدا و تصویرت هماهنگ نباشه

میتونی پارتیشن بندی کنی و مثله ای نداره

پس اینجوری که بدرد نمیخوره که :(
ممنون پس با پارتیشن بندی حله
راستی راهی نیومده ntfsf بخونه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or