نگاه سونی نسبت به این نسل از دید من !!!!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان الان باید اعتراف کنم ک این 3ماهی ک ps3 خریدم تازه فهمیدم کل لذت بازی رو تو این نسل تو این 3ماه تجربه کردم.
من فن نیستم ب همه هم گفتم الانم میگم نسل بعدم مثه این نسل هم ps4 میخرم هم X one ولی بنظر من سونی بیشتر ب
مشتریاش احترام میزاره.بازیای انحصاریش واقعا شاهکاره چون بشخصه از وقتی tlou رو بازی کردم ب غیر از انحصاریای سونی
دیگه هیچ بازی برام لذت بخش نبوده.و در اخر خوش بحال شما ک از همون اول ps3 داشتید چون من گول اینکه ps3 کپیخور نمیشه و
بازیاش گرونن و خوردم و 360 خریدم و تازه الان فهمیدم بازیاش حتی ارزش 400 تومنم دارن.ولی الان نه زیاد وقت بازی دارم و هنوز خیلی از انحصاریا
موندن ک باید تمومشون کنم :(

و این است قدرت سونی

• Like
Reactions: nimaazmayesh

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
درود بر خانواده بزرگ سونی
تازه هنوز یه بازی شاهکار دیگه هم برای این کنسول میاد
عنوان بزرگ از استودیوی ژاپن سونی و اونم بازی >>>>>>>>>>>>>>>>>> Last Guardian هستش

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
یه نکته کوچیک Resistance: Fall of man اولین عنوان انحصاری سونی برای PS3 بود و Motor Storm چند ماه بعد عرضه شد از Release....

- - -ویرایش - - -

بعد یه سوال برای من پیش اومده آقا مهدی جان؟
شمایی که همون روز اول نشستی موتوراستروم رو بازی کردی و واقعا فکر نمی کردی که دیگه بازیی به گرد پاش برسه! آیا اون روزا اصلا خبر داشتی که بازیه Resistance: Fall of Man هم به همراه همین موتوراستروم در روز 11 نوامبر 2006 به عنوان launch title کنسول Ps3 عرضه شده که که اومدی زدی Resistance سال 2007 عرضه شده!؟ ( یحتمل اینقدر تو جو موتوراستروم بودی که تاره سال بعد یادت اومد بازیی به اسم Resistance هم وجود داره!)

.:))

Motor Storm اگر اشتباه نکنم توی مارچ اومد نه توی نوامبر! قرار بود Launch title باشه ولی نبود....در مورد Resistence درست میگی.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تمامی اون انحصاری ها رو بازی کردم . چیزی جز سر تعظیم به عظمت اون بازی نمیشه فرود آورد . دمت گرم سونی که یه تنه یه نسل رو برام شاد کردی . اسم تک تک این بازی ها رو دیدم مو به تنم سیخ شد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر