نگاه سونی نسبت به این نسل از دید من !!!!

ahtkol

کاربر سایت
Mar 31, 2012
117
نام
امیر حسین
عالی بود واقعا ممنون>:d<

راستی سال 2008 little big planet :xرو یادت رفت . بازیش پر از خلاقیت بود و چون یه ip جدید بود خیلی مورد توجه قرار گرفت.;)

نمرهاش هم از متال گیر هم بهتر شد و با اینکه هیشکی فکر نمب کرد بهترین بازی ps3هم شد:-o

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
تو رو خدا دلت به چي ايكس باكس خوشه؟!!!! لابد به انحصاري هاش!!كم مونده سالي 2 تا هيلو و فورزا بده دست ملت!!!يه گيرزم داره كه....
عزیز ربطی به دل خوشی نداره هر کسی سلیقه خودش رو داره با اجازه شما بنده هم ایکس باکس رو بیشتر دوست دارم البته شاید من بد سلیقه ام;;)
به جز اونهایی که شما گفتین باز هم انحصاری داره
fabe
viva pinata
alan wake
dc
kameo
و فراموش نکنیم بازیهای مثل مس افکت و اسپلینتر سل هم انحصاری بودن همراه پی سی
و باز هم میگم بیشتر ربط به بد سلیقه گی من داره
به نظرم هر دو کنسول فوق العاده بودن البته هنوزم هستن
پ.ن:
احتمالا به خاطر tlou و bts بند هم یک عدد پی اس تهیه کنم

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
تو رو خدا دلت به چي ايكس باكس خوشه؟!!!! لابد به انحصاري هاش!!كم مونده سالي 2 تا هيلو و فورزا بده دست ملت!!!يه گيرزم داره كه....

عزیز ایشون سلیقه اش هست و این دستگاه رو دوست داره . خواهش میکنم مثل اون دسته دوستانی که معلوم هستند پست ندید تا جو متشنج بشه .

XBOX هم برای خودش کارایی هایی داره که PS3 هیچوقت نداشته و اون دیگه سلیقه هاست که مشخص میکنه !! شما بدت میاد سالی 20 تا Uncharted با کیفیت داشته باشی ؟ :dحتما ایشونم دوست داره سری Halo و Geow رو که این دستگاه رو خریده و 10 تا شماره اش هم تو سال بیاد ایشون خریداری میکنه چون علاقه داره به دو سری بازی :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عزیز ایشون سلیقه اش هست و این دستگاه رو دوست داره . خواهش میکنم مثل اون دسته دوستانی که معلوم هستند پست ندید تا جو متشنج بشه .

XBOX هم برای خودش کارایی هایی داره که PS3 هیچوقت نداشته و اون دیگه سلیقه هاست که مشخص میکنه !! شما بدت میاد سالی 20 تا Uncharted با کیفیت داشته باشی ؟ :dحتما ایشونم دوست داره سری Halo و Geow رو که این دستگاه رو خریده و 10 تا شماره اش هم تو سال بیاد ایشون خریداری میکنه چون علاقه داره به دو سری بازی :d

استاد ميشه اون قابليتهايي كه ميشه در اين مملكت اسلامي هم استفاده كرد رو نام ببريد؟;;)

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
ببینید میتونید یه کاری بکنید تاپیک این عزیز قفل شه!
یکی از قابلیت های خوبی X360 که میگید چیه. پشتیبانی از زیر نویس فارسی هست. واقعا هم دوستمون راست میگه خرید کنسول سلیقه ایی هست.
به نظرات دیگر کاربران هم احترام بزارید.!
ولی اینو یادم رفت بگم از این جور مقالات که عظمت یه شرکت رو بیان میکنه خیلی خوشم میآد.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
استاد ميشه اون قابليتهايي كه ميشه در اين مملكت اسلامي هم استفاده كرد رو نام ببريد؟;;)

بازی های مولتی با کیفیت تر ، قابلیت های Voice Chat و دسته ای که خیلی ها دوستش دارند و راحت میدوننش :d این موارد بهتر از PS3 وگرنه بقیه اش بچه بازی هست :d حالا سلیقه ایشون اینها رو بیشتر قبول داره و مطمئنا شرایط دیگه هم وجود داره .

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ممنون مهدي جان.

اين مطلب نسبت به كار قبليت و نسبت به بقيه كارها متفاوته و حدالامكان درش سعي شده بود تا مطلبي روون و عامه پسند رو ارائه بده كه خوب از اين لحاظ عالي بود اما يه چيزي كه من الان اينجا رويت كردم و كمي مايوسم كرد دعواي الكي بين اعضا هستش.
اگر هر شخصي كوچك ترين توجهي به عنوان تاپيك بكنه ميبينه كه نوشته شده: نگاه سونی نسبت به این نسل از دید من !!!! . تو اينجا به وضوح بيان شده كه اين ديدگاه شخصي نويسنده هست يعني شخص نويسنده پيش خودش نشسته و حاصل تلاش سوني رو تو اين چد سال اخير برآورد كرده و اين مطلب رو نوشته. اين ديدگاه براي هر شخصي متفاوت و محترمه يكي سوني رو ضعيف ميدونه و يكي ديگه بيش از اندازه بزرگ و قوي ميدونش. حالا اين وسط يه عده از دوستان هستن كه از سوني و كاراش مايوس شدن كه خوب نظرشون محترمه اما حق ندارن بيان اينجا و نظر شخصي نويسنده رو ببرن زير سوال. يكي از مطلبي خوشش مياد تاييدش ميكنه و يكي هم علاقه اي نشون نميده و بي تفاوت از كنارش رد ميشه.

الان از ديدگاه من مطلب با وجود سادگيش، بسيار جالب و سرگرم كننده هستش و روايتي خوب و مطلوب داره و از مهدي عزيز هم تشكر ميكنم اما اون دسته از عزيزان دلم كه مطلب مورد پسندشون واقع نشده سعي كنن تا به نظر نويسنده احترام بزارن و جبهه گيري نكنن.
ممنون از همتون.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
حال میکنم ، وقتی سونی میگه انحصاری هست فلان بازی ، به معنای واقعی انحصاری کنسولی اونم رور PS هست !

و عمرا فردا مثلا برا PC عرضه بشه ! عمرا یعنی ها ! :> اصلا پلت حساب نمیکنه ...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
حال میکنم ، وقتی سونی میگه انحصاری هست فلان بازی ، به معنای واقعی انحصاری کنسولی اونم رور PS هست !

و عمرا فردا مثلا برا PC عرضه بشه ! عمرا یعنی ها ! :> اصلا پلت حساب نمیکنه ...

ابوالفضل , از بد جایی وارد شدیا ! :D :D

عالی بود دیگه xbox باید جیم بشه:|

یعنی چی مجتبی ?! :D :D

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر