نگاهی به باطری Dobe مخصوص کنترلر سریز ایکس

درود بر دوستان
در مقاله پیوستن به Team XBOX . برای بار سوم نگاهی کردم به راه اندازی سریز ایکس در بخش کنترلر دوستان سوالاتی داشتند از جمله بحث باطری بود ، گفتم خدمت دوستان در همون تاپیک عکس باطری های شارژی سایکلون هم گذاشته بودم من سالهاست چون مرتب روی Pc هم سرکارم با کنترلر ایکس باکس بود حتی از زمان 360 ، راه حل رو در باطری های قابل شارژ پیدا کردم. بهترین راه همین ها هستند مخصوص اون پکی که گذاشتم اخر تاپیک سایکلون فوق العاده قوی است البته میزان ساعتی که باطری جواب بده به کلی پارامتر بستگی داره مثل چقدر بازی میکنید چی بازی میکنید و آیا از هدست متصل به کنترلر به استفاده میکنید و ....

امروز این باطری رسید دستم تست کردم گفتم معرفی بشه برای کسانی که قصد استفاده دارن و نمیخوان از باطری استفاده کنن چیز جالبی است "

محصول مارک dobe است :

IMG_20210419_222151.jpg

محصول یک جعبه کوچک داره باطری مخصوص کنترلر سریز ایکس و اس است ظرفیت اش 1200mah است باهاش یک کابل تایپ c است با تایپ C شارژ میشه از طریق هر درگاه dc 5v1a شارژ میشه ومیشه همزمان بازی کرد و شارژ کرد . بین 3 تا 3.5 ساعت شارژ میشه .من 3 ساعته شارژ شد و چراغ قرمز خاموش شد و سبز شد.خودش اورلود پروتکشن هم داره که اگر به پورت بدی متصل شد شارژ نشه .

IMG_20210419_222121.jpg

خود باطری باز شده کیفیت خوبی داره کابل بلندی هم همراهش است .

IMG_20210419_222436.jpg

کیفیت کابلش در مقایسه با کابل تایپ c نینتندو پرو کنترلر وسط و کابل شارژ انکر مخصوص پاور بانک انکر -کیفیت انکر و کابل نینتندو بالاتر است .

IMG_20210419_222608.jpg
باطری خیلی خوب نصب میشه روی کنترلر انگار یک بخش فابریک است . براحتی جا می افته و وزن خیلی خوبی به دسته میده.

IMG_20210419_222736.jpg

همانطور که میبنید باطری بزرگی است.

IMG_20210419_222740.jpg

شیب پشت باطری خوبه و مزاحم دست نمیشه برخلاف بزرگ بودن توی عکس میشه راحت کار کرد .

IMG_20210419_223118.jpg

من به پاور بانک انکر اتصال دادم اولین بار -چراغ قرمز نشان دهنده شارژ باطری است . به درگاه فست شارژ کوالکام 3.0 متصل اش کردم البته پشتیبانی نمیکنه

IMG_20210419_223237.jpg

من قدیم از مارک spark fox هم برای کنترلر ایکس وان خرید کرده بودم باطری خیلی خوبی است زیاد بازی میکنم باهاش به علاوه اتصال هدست گیمینگ به کنترلر های ایکس باکس وان مصرف شون رو بشدت بالا میبره چون انتقال وایر لس Audio هم اضاف میشه به داستان -

IMG_20210419_223442.jpg

عکس بالادسته ایکس وان البته طرح گیرز است با باطری زیر . من مدتهاست از این کنترلر با این باطری استفاده میکنم اصلا شما دیگه متوجه باطری خور بودن یا نبودن دسته نخواهید بود ! بندرت متوجه موضوع خواهید شد .

w60x191_1.jpg

اینباطری به دسته سریز ایکس و اس نمیخوره و اون سه زائده ورودیش با کنترلر جدید سازگاری ندارن .این رو من روی ایکس باکس وان استفاده کردم و همچنان جواب میده البته کانکشن میکرو USB است .

IMG_20210419_223536.jpg

هردو کنترلر وصل به پاور بانک در حال شارژ یکی میکرو یکی تایپ C - من کنترلر رو بندرت به کنسول ها وصل میکنم حتی وقتی شارژ تمام میخواد بشه پاور بانک میزارم کنارم با کابل کوتاه راحت هم بازی میکنیم هم شارژ میشه بعد هم تمام . در کل من با این محصولات مدت هاست متوجه باطری خور بودن این دسته ها نیستم و میبینیم برخی از دوستان گلایه دارن اگر زیاد بازی میکنید این راه حل عالی است . حالا پاور بانک هم البته جز راه حل نیست منتهی میتونید راحت به خود Usb کنسول ها وصل کنید تا شارژ بشوند چون که کابل های بلندی هم دارند حدود 3 متر.

IMG_20210419_223558.jpg

اما حالا که صحبت از باطری شد هنوز باطری به قدرت pro controller نینتندو ندیدم . شارژ یک هفته هر روز بازی واقعا قابل دسترسی است روی این دسته عالی وبا کیفیت . من بوده زلدا بازی کرده ام هر روز ساعت های طولانی گیم سشن های زیاد بعد از چند روز تازه دسته پیغام میده که باطری تازه نارنجی شده است . اینقدر دیر به دیر پیغام شارژ میده که یادتون میره دسته شارژی است و من چند با غافل گیر شدم که باطری رو باید شارژ میکردم -البته جک audio و هدفون روی دسته نینتندو پرو نیست پس شاید همین دلیلی باشه بر کم مصرف بودنش ولی هرچی هست بهترین کنترلر از لحاظ طول عمر باطری در مقایسه با بقیه، ضمنا خود کنترلر پرو نینتندو هم یکی از بهترین دسته هاست از لحاظ ارگونومی و وزن و باطری و کیفیت ساخت و خلاصه همه چی تمامه .

IMG_20210419_223612.jpg
در کل فعلا نمیشه در مورد عمر باطریdobe و میزان زمانی که برای سه ساعت شارژ تا پر شدن شارژ میده نظر داد چون گفتم پارامتر ها زیاده یکی هدست گیمینگ وصل میکنه وایرلس مثل من یکی هدست هندزفری متصل میکنه یکی استفاده نمیکنه که اینا همش تاثیر مستقیم داره در عمر باطری، یک بازی شوک های زیادی داره یک بازی شوک خفیف اما میخوام ساعت های بازی کردن روی این باطری رو با استاپ واچ گوشی اندازه بگیرم برای یک دور کامل تا خالی شدن با هدست ببینم دقیقا چقدر کار میده از لحظه شروع تا خروج و بلافاصله خاموش کردن کنترلر و نگاه داشتن زمان و بعد ادامه اش . بعد نتیجه این تست رو همین جا اعلام میکنم .

این هم یک انباکسینگ ساده ای بود خدمت علاقه مندان اگر کسی قصد داشت بخره محصول مناسبی است خوب شارژ شد و فعلا هم داره جواب میده با توجه به اینکه 1200 هم هست فکر میکنم زمان مناسبی خروجی بدهد.

موفق باشید .

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
درود دوستان این تاپیک‌‌رو‌فراموش‌کرده بودم .هنوز‌دارم از این باطری استفاده میکنم روزانه کوچکترین مشکلی نداشته شارژ دهی عالی سه‌چهار روزی یک بار یک‌ساعت میزنم شارژ بشه ولی ساعت ها میشه باهاش بازی کرد بندرت پیغام‌شارژ دسته‌کمه داده میشه .درکل محصول خوبی بود با گذشت زمان میشه بهتر تصمیم گرفت و با توجه به قیمتش عالی بوده تا الان.

• Like
Reactions: aha2012

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,275
نام
محمدرضا
آقا من سر One S خدا بیامرزم از این باطری شارژی های سونی خریدم همراه با شارژرش که 4تا باتری اصل همراهش بود .
قشنگ هر سری 50 ساعت دووم داشت برام . (ویبره خاموش میکنم همیشه).
باطری که خالی می شد یه جفت فول همیشه آماده خدمت رسانی بود ! :D
65 خریدم با گارانتی الان از قیمتش مطلع نیستم ولی خیلی عالی بود و شدیدا پیشنهاد میکنم.

1627927641433.png

• Like
Reactions: Amir-Splinter

karikator

کاربر سایت
Nov 28, 2019
3
درود بر دوستان
در مقاله پیوستن به Team XBOX . برای بار سوم نگاهی کردم به راه اندازی سریز ایکس در بخش کنترلر دوستان سوالاتی داشتند از جمله بحث باطری بود ، گفتم خدمت دوستان در همون تاپیک عکس باطری های شارژی سایکلون هم گذاشته بودم من سالهاست چون مرتب روی Pc هم سرکارم با کنترلر ایکس باکس بود حتی از زمان 360 ، راه حل رو در باطری های قابل شارژ پیدا کردم. بهترین راه همین ها هستند مخصوص اون پکی که گذاشتم اخر تاپیک سایکلون فوق العاده قوی است البته میزان ساعتی که باطری جواب بده به کلی پارامتر بستگی داره مثل چقدر بازی میکنید چی بازی میکنید و آیا از هدست متصل به کنترلر به استفاده میکنید و ....

امروز این باطری رسید دستم تست کردم گفتم معرفی بشه برای کسانی که قصد استفاده دارن و نمیخوان از باطری استفاده کنن چیز جالبی است "

محصول مارک dobe است :

View attachment 202420

محصول یک جعبه کوچک داره باطری مخصوص کنترلر سریز ایکس است ظرفیت اش 1200mah است باهاش یک کابل تایپ c است با تایپ C شارژ میشه از طریق هر درگاه dc 5v1a شارژ میشه ومیشه همزمان بازی کرد و شارژ کرد . بین 3 تا 3.5 ساعت شارژ میشه .من 3 ساعته شارژ شد و چراغ قرمز خاموش شد و سبز شد.خودش اورلود پروتکشن هم داره که اگر به پورت بدی متصل شد شارژ نشه .

View attachment 202421

خود باطری باز شده کیفیت خوبی داره کابل بلندی هم همراهش است .

View attachment 202422

کیفیت کابلش در مقایسه با کابل تایپ c نینتندو پرو کنترلر وسط و کابل شارژ انکر مخصوص پاور بانک انکر -کیفیت انکر و کابل نینتندو بالاتر است البته باید هم باشه کابل انکر قیمتش از کل این باطری بیشتر است

View attachment 202423
باطری خیلی خوب نصب میشه روی کنترلر انگار یک بخش فابریک است . براحتی جا می افته و وزن خیلی خوبی به دسته میده

View attachment 202424

همانطور که میبنید باطری بزرگی است.

View attachment 202425

شیب پشت باطری خوبه و مزاحم دست نمیشه برخلاف بزرگ بودن توی عکس میشه راحت کار کرد .

View attachment 202426

من به پاور بانک انکر اتصال دادم اولین بار -چراغ قرمز نشان دهنده شارژ باطری است . به درگاه فست شارژ کوالکام 3.0 متصل اش کردم البته پشتیبانی نمیکنه

View attachment 202427

من قدیم از مارک spark fox هم برای کنترلر ایکس وان خرید کرده بودم اینم باطری خیلی خوبی است زیاد بازی میکنم باهاش به علاوه هدست گیمینگ به کنترلر های ایکس باکس وان ومصرف شون رو بشدت بالا میبره چون انتقال وایر لس Audio هم اضاف میشه به داستان -

View attachment 202429

عکس بالادسته ایکس وان البته طرح گیرز است با باطری زیر اینم من مدتهاست استفاده میکنم بسیار خوب اصلا شما دیگه متوجه باطری خور بودن یا نبودن دسته نخواهید بود بندرت .

View attachment 202430

این البته به دسته سریز ایکس نمیخوره اون سه زائده ورودیش با کنترلر جدید سازگاری ندارن .این رو من روی ایکس باکس وان استفاده کردم و همچنان جواب میده این باطری l البته میکروUsb است کانکشنش.

View attachment 202431

هردو کنترلر وصل به پاور بانک در حال شارژ یکی میکرو یکی تایپ C - من کنترلر رو بندرت به کنسول ها وصل میکنم حتی وقتی شارژ تمام میخواد بشه پاور بانک میزارم کنارم با کابل کوتاه راحت هم بازی میکنیم هم شارژ میشه بعد هم تمام . در کل من با این محصولات مدت هاست متوجه باطری خور بودن این دسته ها نیستم و میبینیم برخی از دوستان گلایه دارن اگر زیاد بازی میکنید این راه حل عالی است . حالا پاور بانک هم البته جز راه حل نیست من استفاده میکنم منتهی میتونید راحت به خود Usb کنسول ها وصل کنید تا شارژ بشن اینا که کابل های بلندی هم دارن حدود 3 متر.

View attachment 202432

اما حالا که صحبت از باطری شد هنوز باطری به قدرت pro controller نینتندو ندیدم . شارژ یک هفته هر روز بازی واقعا قابل دسترسی است روی این دسته عالی وبا کیفیت . من بوده زلدا بازی کرده ام هر روز ساعت های طولانی گیم سشن های زیاد بعد از چند روز تازه دسته پیغام میده که باطری تازه نارنجی شده است . اینقدر دیر به دیر پیغام شارژ میده که یادتون میره دسته شارژی است و من چند با غافل گیر شدم که باطری رو باید شارژ میکردم -البته جک audio و هدفون روی دسته نینتندو پرو نیست پس شاید همین دلیلی باشه بر کم مصرف بودنش ولی هرچی هست بهترین کنترلر از لحاظ طول عمر باطری در مقایسه با بقیه، ضمنا خود کنترلر پرو نینتندو هم یکی از بهترین دسته هاست از لحاظ ارگونومی و وزن و باطری و کیفیت ساخت و خلاصه همه چی تمامه .

View attachment 202433
در کل فعلا نمیشه در مورد عمر باطریdobe و میزان زمانی که برای سه ساعت شارژ تا پر شدن شارژ میده نظر داد چون گفتم پارامتر ها زیاده یکی هدست گیمینگ وصل میکنه وایرلس مثل من یکی هدست هندزفری متصل میکنه یکی استفاده نمیکنه که اینا همش تاثیر مستقیم داره در عمر باطری، یک بازی شوک های زیادی داره یک بازی شوک خفیف اما میخوام ساعت های بازی کردن روی این باطری رو با استاپ واچ گوشی اندازه بگیرم برای یک دور کامل تا خالی شدن با هدست ببینم دقیقا چقدر کار میده از لحظه شروع تا خروج و بلافاصله خاموش کردن کنترلر و نگاه داشتن زمان و بعد ادامه اش . بعد نتیجه این تست رو همین جا اعلام میکنم .

این هم یک انباکسینگ ساده ای بود خدمت علاقه مندان اگر کسی قصد داشت بخره محصول مناسبی است خوب شارژ شد و فعلا هم داره جواب میده با توجه به اینکه 1200 هم هست فکر میکنم زمان مناسبی خروجی بده.
موفق باشید .
( کیفیت عکس ها رو بشدت کاهش دادم هم رزولوشن هم کیفیت چون روی رزولوشن بالا متوجه نبودم عکس گرفتم هر عکسی شد 20 ~30 مگ !کمشون کردن تا 720 که برای لود صفحه مشکلی نباشه .)
میشه بگین از کجا تهیه کردین ؟ و چه قیمتی؟ چون هیچ سایتی ندیدم اینو

• Like
Reactions: darksider666

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
میشه بگین از کجا تهیه کردین ؟ و چه قیمتی؟ چون هیچ سایتی ندیدم اینو
سلام دریم کالا و مت استور و pspro و دیجی همه تمام کردن چرا اگر سرچ کنید میاد منتهی تمام شد :
باطری dobe مخصوص کنترلر سریز ایکس سرچ کنید فروشگاه ها داشتن الان دیگه موجود نیست . باز بگردید من فکر کنم از pspro گرفتم . موفق باشید . اگر خواستید بگیرید حواستون باشه اکثر مدل هایی که زدن مال ایکس وان فرق داره با سریز ایکس ها .

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دو
دوستان بهترین گزینه چی شد؟ از این یونیت های dobe یا استند طوری بگیرم یا باتری قلمی ۲۵۰۰؟

اگر قلمی اوکی هست چه مارکی بهتر هست که شارژر هم داشته باشه؟
گرامی من دیر دیدم پیغامت رو ببخشید با عرض معذرت - نه دوست من همین dobe بگیر این مال همین دسته است تایپ سی است راحت شارژ میشه هم زمان شارژ میشه بازی میکنید سریع شارژ میشه 3ساعت نای میکل خیلی قویه ولی با شارژ مخصوص خودش خیلی زمان میبره فست شارژ هاش هم خیلی گرونن - من نای میکل 2500 سونی با کیت خودش 15 ساعت زمان میبره دسته هم تعطیل -این dobe خیلی راحت تره اصلا متوجه نمیشید کنترلر میشه عین گوشی همراه راحت .

• Like
Reactions: -Poormaz-

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,007
نام
روزبه
من یه باطری سونی خریدم طرفیت 4200میلی امپر به قیمت 80تومن باطری که فیک در اومد نهایتا میتونست 6ساعت شارژ نگه داره بعد از 14روز هم شارژش میکنم نهایتا نیم ساعت شارژ نگه میداره 😁

فروشنده زیر‌ بار نمیره‌ میگه که جنسش فیک هست

الان دارم به پدر مهندسین مایکرو فحش میدم که یه باطری قابل شارژ نزاشتن

دوستان راهنمایی کنید من چه باطری بخرم‌ چه مدلی

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
من یه باطری سونی خریدم طرفیت 4200میلی امپر به قیمت 80تومن باطری که فیک در اومد نهایتا میتونست 6ساعت شارژ نگه داره بعد از 14روز هم شارژش میکنم نهایتا نیم ساعت شارژ نگه میداره 😁

فروشنده زیر‌ بار نمیره‌ میگه که جنسش فیک هست

الان دارم به پدر مهندسین مایکرو فحش میدم که یه باطری قابل شارژ نزاشتن

دوستان راهنمایی کنید من چه باطری بخرم‌ چه مدلی
یک‌ نسل کامل ایکس باکس داشتم با پک اورجینال خود مایکروسافت که ۱۵۰ تومن خریده بودم
الان فکر کنم ۱ میلیون شده
بهترین باطری همونه

• Like
Reactions: Tatsumaru

mahdihogog

کاربر سایت
Feb 4, 2020
41
سلام دوستان
وقتتون بخیر
یک سوال داشتم از خدمت عزیزان
من چند روزه یه کنسول سریس اس خریدم ولی نکته ی که توجه من رو جلب کرده اینکه باتری دسته من کمتر از یک ساعت خالی میشه،من از باتری قلمی شارژی استفاده میکنم و یک دسته سریس شاک بلو هم دارم که یک ساله با این باتری ها بدون مشکل چندین و چند ساعت بازی میکنم،نکته جالب اینکه من وقتی باتری شارژ کامل شده رو میندازم داخل دسته و کنسول رو فول شات داون هم میکنم موقع روشن کردن دستگاه باتری ها خالی شدن و دسته روشن نمیشه،مثل اینکه دسته رو دستگاهی در حالت خاموش هم باتری مصرف می‌کنه ولی اون یکی دسته ام اصلا این مشکل رو نداره،میخواستم بدونم دوستان نظری، راهنمایی نسبت به این موضوع ندارید؟تشکر از پاسختون

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان
وقتتون بخیر
یک سوال داشتم از خدمت عزیزان
من چند روزه یه کنسول سریس اس خریدم ولی نکته ی که توجه من رو جلب کرده اینکه باتری دسته من کمتر از یک ساعت خالی میشه،من از باتری قلمی شارژی استفاده میکنم و یک دسته سریس شاک بلو هم دارم که یک ساله با این باتری ها بدون مشکل چندین و چند ساعت بازی میکنم،نکته جالب اینکه من وقتی باتری شارژ کامل شده رو میندازم داخل دسته و کنسول رو فول شات داون هم میکنم موقع روشن کردن دستگاه باتری ها خالی شدن و دسته روشن نمیشه،مثل اینکه دسته رو دستگاهی در حالت خاموش هم باتری مصرف می‌کنه ولی اون یکی دسته ام اصلا این مشکل رو نداره،میخواستم بدونم دوستان نظری، راهنمایی نسبت به این موضوع ندارید؟تشکر از پاسختون
سلام عیدتون مبارک.
باتری-تون زیر 1300 mah ه؟
کنترلر ها مصرفشون زیاده هم وایرلسه هم بلوتوث دارند، اگرم از هدست با جک 3.5 استفاده کنی مصرفش بیشتر هم میشه.
من خودم دو جفت باتری 1300mah duracell که استفاده میکنم زیر یک ساعت خالی میشن ولی دو جفت باتری 2500mah میذارم چند روزی (بسته به مصرف- تقریبا یک هفته ) میشه ازشون استفاده کرد.

mahdihogog

کاربر سایت
Feb 4, 2020
41
سلام عیدتون مبارک.
باتری-تون زیر 1300 mah ه؟
کنترلر ها مصرفشون زیاده هم وایرلسه هم بلوتوث دارند، اگرم از هدست با جک 3.5 استفاده کنی مصرفش بیشتر هم میشه.
من خودم دو جفت باتری 1300mah duracell که استفاده میکنم زیر یک ساعت خالی میشن ولی دو جفت باتری 2500mah میذارم چند روزی (بسته به مصرف- تقریبا یک هفته ) میشه ازشون استفاده کرد.
سلام،تشکر،ان شا لله سال پر خیر و برکتی داشته باشید،ممنون از پاسختون،۲۱۰۰ وارتا،۲۰۰۰ سونی،۲۵۰۰ پاناسونیک و ۴۵۰۰ سی اف ال دارم که فک کنم بغیر وارتا همگی فیک باشن،ولی کلهم رنج یک ساعت تا یک ساعت نیم خاموش میشه دسته

• Like
Reactions: aha2012

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
دوستان باتری شارژی چه برندی خوبه بگیرم. همینطور شارژر.
شارژر رو نمیدونم ولی خود باطری من وارتا دارم عالیه 1 هفته راحت شارژ نگه میداره با ویبره کنترلر روشن و استفاده از هدفون

• Like
Reactions: hamdi113540

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
با سلام تاپیک رو بروز رسانی میکنم :
امروز اقدام به خرید کنترلر سوم سریز خودم کردم رنگ پالس قرمز.بسیار زیبا و خوشرنگه و ترکیب رنگ های سفید و قرمز و مشکی در کنار هم برای من بسیار جذاب شده :
IMG_20220609_141958.jpg
محصول دومی که خریداری کردم براش باطری پک شارژی خود مایکروسافت است .این باطری پک با چهارساعت شارژ اینجور که اعلام کرده حدود سی ساعت تایم بازی میده .من نسخه قدیم این باطری رو سالها پیش برای کنترلر وان ورژن یک (نسخه ای که روی کابل شارژ میکرو USB چراغ شارژ داشت ) سالهای زیادی استفاده کردم شبانه روزی . باطری بسیار با کیفیتی بود و بهترین باطری کنترلری بود که در دیدم تا زمانی که پرو کنترلر سوییچ رو گرفتم اون باز قوی تره ‌.

IMG_20220609_142227.jpg
امروز نسخه جدید سریز رو تهیه کردم که با تایپ سی شارژ میشه و مخصوص کنترلر سریز است البته این باطری در کنترلر وان هم قرار میگیره ولی باید با کابل شارژ میکرو یو اس بی شارژ بشه چون این باطری برتریش با باطری های ترد پارتی اینه که از طریق درگاه خود کنترلر شارژ میگیره و خودش داخل کنترلر قرار میگیره و بیرون بدنه نیست و درگاه پورت دوم نداره .

IMG_20220609_142428.jpg
کابل بلند تایپ سی هم با محصول است بسیار کاربردی است .

IMG_20220609_142334.jpg
IMG_20220609_142701.jpg
باطری ها داخل بدنه قرار میگیره و کامل پوشیده میشه .
IMG_20220609_142740.jpg
IMG_20220609_142937.jpg
تست کنترلر رو مثل تاپیک اصلی تایم خواهم گرفت تمام زمان بازی ها رو .چهار ساعت هم برای شارژ زمان میبره البته چراغ روی باطری یا کابل دیگه نیست بنابراین تنها راه دونستن مقدار باطری روشن بودن کنسول است گوشه سمت راست میزان باطری رو نشون میده و اعلام میکنه که چقدر باطری شارژ داره و دقتش هم بالاست چون باطری خود مایکروسافت است ریدینگش دقیقه .موقع شارژ هم نشون میده که باطری در حال شارژ است . من چهار ساعت شارژ کردم هنوز تست نگرفتم.
(ضمنا حتما کنترلر نو رو بروزرسانی کنید اگر اتو اپدیت روشنه خودکار اپدیت میشه کنترلر فقط شارژ داشته باشه چون داره فریم ور آپدیت میکنه در بایوس .اگر خاموش بشه قاطی میکنه )
IMG_20220609_142628.jpg
اون باطری سمت راست dobe تاپیک اصلی است که اتفاقا یک سال هم بخوبی جواب داد بخوبی هنوز داره مثل روز اول شارژ میده و دفعات زیادی هم شارژ شده و خالی شده .
IMG_20220609_142830.jpg
باطری مایکرو تو خود کنترلر است و با همون درگاه کنترلر شارژ میشه ولی dobeبیرون بدنه درگاه داره و البته چراغ هم داره :
IMG_20220609_143002.jpg
اینم استند کنترلر مارک dobe است برای تمیز موندن کنترلر مناسبه و فقط استند است :
کیفیت بدنه اش بد نیست و dobeهم محصولات اش خوب هستن.
IMG_20220609_143406.jpg
تست باطری رو و مدت زمان بازی رو تایم میگیرم همینجا اپلود میکنم مشابه تاپیک اصلی .
اینم یک یک معرفی ساده و کوچک برای دوستانی که قصد خرید این محصولات رو دارند .
IMG_20220609_142044.jpg
کنترلر های سریز ها در رنگ های خیلی جذابی عرضه میشن چند تا رنگ های دیگه هم مثل بلو نایت و کنترلر فورزا ۵رو هم قصد تهیه دارم واقعا رنگهاشون زیبا و متنوع کار شده است .​

Attachments

• IMG_20220609_143240.jpg
    IMG_20220609_143240.jpg
    463 KB · مشاهده: 6
آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
با سلام تاپیک رو بروز رسانی میکنم :
امروز اقدام به خرید کنترلر سوم سریز خودم کردم رنگ پالس قرمز.بسیار زیبا و خوشرنگه و ترکیب رنگ های سفید و قرمز و مشکی در کنار هم برای من بسیار جذاب شده :
View attachment 258500
محصول دومی که خریداری کردم براش باطری پک شارژی خود مایکروسافت است .این باطری پک با چهارساعت شارژ اینجور که اعلام کرده حدود سی ساعت تایم بازی میده .من نسخه قدیم این باطری رو سالها پیش برای کنترلر وان ورژن یک (نسخه ای که روی کابل شارژ میکرو USB چراغ شارژ داشت ) سالهای زیادی استفاده کردم شبانه روزی . باطری بسیار با کیفیتی بود و بهترین باطری کنترلری بود که در دیدم تا زمانی که پرو کنترلر سوییچ رو گرفتم اون باز قوی تره ‌.

View attachment 258501
امروز نسخه جدید سریز رو تهیه کردم که با تایپ سی شارژ میشه و مخصوص کنترلر سریز است البته این باطری در کنترلر وان هم قرار میگیره ولی باید با کابل شارژ میکرو یو اس بی شارژ بشه چون این باطری برتریش با باطری های ترد پارتی اینه که از طریق درگاه خود کنترلر شارژ میگیره و خودش داخل کنترلر قرار میگیره و بیرون بدنه نیست و درگاه پورت دوم نداره .

View attachment 258502
کابل بلند تایپ سی هم با محصول است بسیار کاربردی است .

View attachment 258503
View attachment 258505
باطری ها داخل بدنه قرار میگیره و کامل پوشیده میشه .
View attachment 258504
View attachment 258506
تست کنترلر رو مثل تاپیک اصلی تایم خواهم گرفت تمام زمان بازی ها رو .چهار ساعت هم برای شارژ زمان میبره البته چراغ روی باطری یا کابل دیگه نیست بنابراین تنها راه دونستن مقدار باطری روشن بودن کنسول است گوشه سمت راست میزان باطری رو نشون میده و اعلام میکنه که چقدر باطری شارژ داره و دقتش هم بالاست چون باطری خود مایکروسافت است ریدینگش دقیقه .موقع شارژ هم نشون میده که باطری در حال شارژ است . من چهار ساعت شارژ کردم هنوز تست نگرفتم.
(ضمنا حتما کنترلر نو رو بروزرسانی کنید اگر اتو اپدیت روشنه خودکار اپدیت میشه کنترلر فقط شارژ داشته باشه چون داره فریم ور آپدیت میکنه در بایوس .اگر خاموش بشه قاطی میکنه )
View attachment 258509
اون باطری سمت راست dobe تاپیک اصلی است که اتفاقا یک سال هم بخوبی جواب داد بخوبی هنوز داره مثل روز اول شارژ میده و دفعات زیادی هم شارژ شده و خالی شده .
View attachment 258508
باطری مایکرو تو خود کنترلر است و با همون درگاه کنترلر شارژ میشه ولی dobeبیرون بدنه درگاه داره و البته چراغ هم داره :
View attachment 258507
اینم استند کنترلر مارک dobe است برای تمیز موندن کنترلر مناسبه و فقط استند است :
کیفیت بدنه اش بد نیست و dobeهم محصولات اش خوب هستن.
View attachment 258511
تست باطری رو و مدت زمان بازی رو تایم میگیرم همینجا اپلود میکنم مشابه تاپیک اصلی .
اینم یک یک معرفی ساده و کوچک برای دوستانی که قصد خرید این محصولات رو دارند .
View attachment 258515
کنترلر های سریز ها در رنگ های خیلی جذابی عرضه میشن چند تا رنگ های دیگه هم مثل بلو نایت و کنترلر فورزا ۵رو هم قصد تهیه دارم واقعا رنگهاشون زیبا و متنوع کار شده است .​
عالی بود بررسیتون
دکمه هوم مثل نسخه سیاه نیست و باید مقداری بیشتر فشار داده بشه درسته؟من خیلی تست کردم و همه دسته ها اینطوری بودن نظر شما چیه؟

• Like
Reactions: darksider666

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
عالی بود بررسیتون
دکمه هوم مثل نسخه سیاه نیست و باید مقداری بیشتر فشار داده بشه درسته؟من خیلی تست کردم و همه دسته ها اینطوری بودن نظر شما چیه؟
سپاس دکمه رو‌دقت نکردم حالا تست میکنم خبرتون میکنم .

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر