نگاهی به باطری Dobe مخصوص کنترلر سریز ایکس

درود بر دوستان
در مقاله پیوستن به Team XBOX . برای بار سوم نگاهی کردم به راه اندازی سریز ایکس در بخش کنترلر دوستان سوالاتی داشتند از جمله بحث باطری بود ، گفتم خدمت دوستان در همون تاپیک عکس باطری های شارژی سایکلون هم گذاشته بودم من سالهاست چون مرتب روی Pc هم سرکارم با کنترلر ایکس باکس بود حتی از زمان 360 ، راه حل رو در باطری های قابل شارژ پیدا کردم. بهترین راه همین ها هستند مخصوص اون پکی که گذاشتم اخر تاپیک سایکلون فوق العاده قوی است البته میزان ساعتی که باطری جواب بده به کلی پارامتر بستگی داره مثل چقدر بازی میکنید چی بازی میکنید و آیا از هدست متصل به کنترلر به استفاده میکنید و ....

امروز این باطری رسید دستم تست کردم گفتم معرفی بشه برای کسانی که قصد استفاده دارن و نمیخوان از باطری استفاده کنن چیز جالبی است "

محصول مارک dobe است :

IMG_20210419_222151.jpg

محصول یک جعبه کوچک داره باطری مخصوص کنترلر سریز ایکس و اس است ظرفیت اش 1200mah است باهاش یک کابل تایپ c است با تایپ C شارژ میشه از طریق هر درگاه dc 5v1a شارژ میشه ومیشه همزمان بازی کرد و شارژ کرد . بین 3 تا 3.5 ساعت شارژ میشه .من 3 ساعته شارژ شد و چراغ قرمز خاموش شد و سبز شد.خودش اورلود پروتکشن هم داره که اگر به پورت بدی متصل شد شارژ نشه .

IMG_20210419_222121.jpg

خود باطری باز شده کیفیت خوبی داره کابل بلندی هم همراهش است .

IMG_20210419_222436.jpg

کیفیت کابلش در مقایسه با کابل تایپ c نینتندو پرو کنترلر وسط و کابل شارژ انکر مخصوص پاور بانک انکر -کیفیت انکر و کابل نینتندو بالاتر است .

IMG_20210419_222608.jpg
باطری خیلی خوب نصب میشه روی کنترلر انگار یک بخش فابریک است . براحتی جا می افته و وزن خیلی خوبی به دسته میده.

IMG_20210419_222736.jpg

همانطور که میبنید باطری بزرگی است.

IMG_20210419_222740.jpg

شیب پشت باطری خوبه و مزاحم دست نمیشه برخلاف بزرگ بودن توی عکس میشه راحت کار کرد .

IMG_20210419_223118.jpg

من به پاور بانک انکر اتصال دادم اولین بار -چراغ قرمز نشان دهنده شارژ باطری است . به درگاه فست شارژ کوالکام 3.0 متصل اش کردم البته پشتیبانی نمیکنه

IMG_20210419_223237.jpg

من قدیم از مارک spark fox هم برای کنترلر ایکس وان خرید کرده بودم باطری خیلی خوبی است زیاد بازی میکنم باهاش به علاوه اتصال هدست گیمینگ به کنترلر های ایکس باکس وان مصرف شون رو بشدت بالا میبره چون انتقال وایر لس Audio هم اضاف میشه به داستان -

IMG_20210419_223442.jpg

عکس بالادسته ایکس وان البته طرح گیرز است با باطری زیر . من مدتهاست از این کنترلر با این باطری استفاده میکنم اصلا شما دیگه متوجه باطری خور بودن یا نبودن دسته نخواهید بود ! بندرت متوجه موضوع خواهید شد .

w60x191_1.jpg

اینباطری به دسته سریز ایکس و اس نمیخوره و اون سه زائده ورودیش با کنترلر جدید سازگاری ندارن .این رو من روی ایکس باکس وان استفاده کردم و همچنان جواب میده البته کانکشن میکرو USB است .

IMG_20210419_223536.jpg

هردو کنترلر وصل به پاور بانک در حال شارژ یکی میکرو یکی تایپ C - من کنترلر رو بندرت به کنسول ها وصل میکنم حتی وقتی شارژ تمام میخواد بشه پاور بانک میزارم کنارم با کابل کوتاه راحت هم بازی میکنیم هم شارژ میشه بعد هم تمام . در کل من با این محصولات مدت هاست متوجه باطری خور بودن این دسته ها نیستم و میبینیم برخی از دوستان گلایه دارن اگر زیاد بازی میکنید این راه حل عالی است . حالا پاور بانک هم البته جز راه حل نیست منتهی میتونید راحت به خود Usb کنسول ها وصل کنید تا شارژ بشوند چون که کابل های بلندی هم دارند حدود 3 متر.

IMG_20210419_223558.jpg

اما حالا که صحبت از باطری شد هنوز باطری به قدرت pro controller نینتندو ندیدم . شارژ یک هفته هر روز بازی واقعا قابل دسترسی است روی این دسته عالی وبا کیفیت . من بوده زلدا بازی کرده ام هر روز ساعت های طولانی گیم سشن های زیاد بعد از چند روز تازه دسته پیغام میده که باطری تازه نارنجی شده است . اینقدر دیر به دیر پیغام شارژ میده که یادتون میره دسته شارژی است و من چند با غافل گیر شدم که باطری رو باید شارژ میکردم -البته جک audio و هدفون روی دسته نینتندو پرو نیست پس شاید همین دلیلی باشه بر کم مصرف بودنش ولی هرچی هست بهترین کنترلر از لحاظ طول عمر باطری در مقایسه با بقیه، ضمنا خود کنترلر پرو نینتندو هم یکی از بهترین دسته هاست از لحاظ ارگونومی و وزن و باطری و کیفیت ساخت و خلاصه همه چی تمامه .

IMG_20210419_223612.jpg
در کل فعلا نمیشه در مورد عمر باطریdobe و میزان زمانی که برای سه ساعت شارژ تا پر شدن شارژ میده نظر داد چون گفتم پارامتر ها زیاده یکی هدست گیمینگ وصل میکنه وایرلس مثل من یکی هدست هندزفری متصل میکنه یکی استفاده نمیکنه که اینا همش تاثیر مستقیم داره در عمر باطری، یک بازی شوک های زیادی داره یک بازی شوک خفیف اما میخوام ساعت های بازی کردن روی این باطری رو با استاپ واچ گوشی اندازه بگیرم برای یک دور کامل تا خالی شدن با هدست ببینم دقیقا چقدر کار میده از لحظه شروع تا خروج و بلافاصله خاموش کردن کنترلر و نگاه داشتن زمان و بعد ادامه اش . بعد نتیجه این تست رو همین جا اعلام میکنم .

این هم یک انباکسینگ ساده ای بود خدمت علاقه مندان اگر کسی قصد داشت بخره محصول مناسبی است خوب شارژ شد و فعلا هم داره جواب میده با توجه به اینکه 1200 هم هست فکر میکنم زمان مناسبی خروجی بدهد.

موفق باشید .

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
5 برابر چطوری حساب کردید؟ دابی 13 دلاره ماکرو حدود 25 دلار یعنی 2 برابره که دقیقا 2 برابرم شارژ می ده

البته بحث طول عمرشم هست بحث طول عمر خرابیشم هست یعنی اینکه بعد از 1 سال چند درصد اون ضعیف می شه چند درصد این بعد از چند سال این خراب می شه بعد از چند سال اون
تجربه ی خودم بعد از یک سال چینیه نصف شد ایکس باکس بعد از 8 سال 20 درصد چینیه بعد از 2 سال خراب شد ایکس باکس اصلیه هنوز داره کار می کنه
چون ایرانم شبیه اصحاب کف می مونه خرابی قطعات خیلی فشار بیشتریم به ادم میاره
درود شما قیمت دلاری حساب میکنید؟ قیمت داخلی رو مد نظر داشته باشید - این باطری dobe رو 250 گرفتیم اون کمترین قیمت فروشش 1300 است -من حتی 1500 هم دیدم / 5برابرش است دیگه - دلار رو شما بیخیال بشید 3090 هم 1200 دلاره اینجا اندازه یک اپارتمان کوچیک قیمت میزنن.کیفیت هم صد در صد بالاتر ه مایکرو ولی من یک اسپارک فاکس روی کنترلر وان خریدم دو سال بیشتره نزدیک به 3 ساله همون موقع اون از این dobe هم خیلی ارزون تر بود باز og مایکرو خیلی گرون تر بود این اسپارک فاکس الان در مقاله است داره دقیقا مشابه روز یک کار میده . نزدیکه به سه سال - اگر خراب هم بشه دیگه اهمیتی نداره چون جواب پس داد .

خرید باتری قابل شارژ کنترلر ایکس باکس + کابل USB-C برای کنترلر جدید ایکس باکس
این الان 6 برابر است -

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
درود شما قیمت دلاری حساب میکنید؟ قیمت داخلی رو مد نظر داشته باشید - این باطری dobe رو 250 گرفتیم اون کمترین قیمت فروشش 1300 است -من حتی 1500 هم دیدم / 5برابرش است دیگه - دلار رو شما بیخیال بشید 3090 هم 1200 دلاره اینجا اندازه یک اپارتمان کوچیک قیمت میزنن.کیفیت هم صد در صد بالاتر ه مایکرو ولی من یک اسپارک فاکس روی کنترلر وان خریدم دو سال بیشتره نزدیک به 3 ساله همون موقع اون از این dobe هم خیلی ارزون تر بود باز og مایکرو خیلی گرون تر بود این اسپارک فاکس الان در مقاله است داره دقیقا مشابه روز یک کار میده . نزدیکه به سه سال - اگر خراب هم بشه دیگه اهمیتی نداره چون جواب پس داد .

خرید باتری قابل شارژ کنترلر ایکس باکس + کابل USB-C برای کنترلر جدید ایکس باکس
این الان 6 برابر است -
عزیزی شما من با دلال های بی انصاف ایرانی کاری ندارم البته 3090 همین الانشم توی امازون 3200 تا برای فاندرزش هست اما در کل چند ساله که توی ایران بی خودی یه سری چیزا می ره بالا یه سری چیزا میاد پایین بی دلیل
بر فرض می خواید tv بخرید یه سری مدل ها گرون شدن یه سری ها تغییر نکردن یه سری ها حتی ارزون تر شدن اینا همش در حالی هست که قیمت جهانی همشون ثابت مونده بعد ماه بعد می بینی اونا که ارزون شدن گرون شدن می شن گرونه ارزون
خلاصه من سر از این سیستم اشفته ایران در نمی یارم که حتی زمانی که دلار ثابته جنس زیاده قیمت جهانیشم ثابته باز همه چیز باید هی بالا و پایین بشه خیلی هم به این مسئله اعتراض دارم
اما در نهایت احتمالا چند ماه دیگه قیمت باتری اصل هم باید درست بشه اگه نه کسی رو دارید بدید براتون دلاری بخره نه جاگیره نه گرونه که نیاره
البته من پیشنهاد اصلیم همون 2500 میلی امپرها هست با یک فست شارژ تازه باتری اونا به همه جور دستگاه دیگه ای هم می خوره یعنی یک تیر و چند نشونه
الان کملیونش 140 تومنه با ارسال رایگان که می تونید حتی 2 تا بخرید یک جفتش زاپاس باشه
فست شارژ هم اگر دارید که هیچی که اگر نه مدل های مختلفش باز هست از سونی یا کملیون یا پاناسونیک که من باز کملیونش پیشنهاد می کنم چون جنس المانیه و قیمتشم در ایران منصفانه تره

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
درود بر دوستان
در مقاله پیوستن به Team XBOX . برای بار سوم نگاهی کردم به راه اندازی سریز ایکس در بخش کنترلر دوستان سوالاتی داشتند از جمله بحث باطری بود ، گفتم خدمت دوستان در همون تاپیک عکس باطری های شارژی سایکلون هم گذاشته بودم من سالهاست چون مرتب روی Pc هم سرکارم با کنترلر ایکس باکس بود حتی از زمان 360 ، راه حل رو در باطری های قابل شارژ پیدا کردم. بهترین راه همین ها هستند مخصوص اون پکی که گذاشتم اخر تاپیک سایکلون فوق العاده قوی است البته میزان ساعتی که باطری جواب بده به کلی پارامتر بستگی داره مثل چقدر بازی میکنید چی بازی میکنید و آیا از هدست متصل به کنترلر به استفاده میکنید و ....

امروز این باطری رسید دستم تست کردم گفتم معرفی بشه برای کسانی که قصد استفاده دارن و نمیخوان از باطری استفاده کنن چیز جالبی است "

محصول مارک dobe است :

View attachment 202420

محصول یک جعبه کوچک داره باطری مخصوص کنترلر سریز ایکس است ظرفیت اش 1200mah است باهاش یک کابل تایپ c است با تایپ C شارژ میشه از طریق هر درگاه dc 5v1a شارژ میشه ومیشه همزمان بازی کرد و شارژ کرد . بین 3 تا 3.5 ساعت شارژ میشه .من 3 ساعته شارژ شد و چراغ قرمز خاموش شد و سبز شد.خودش اورلود پروتکشن هم داره که اگر به پورت بدی متصل شد شارژ نشه .

View attachment 202421

خود باطری باز شده کیفیت خوبی داره کابل بلندی هم همراهش است .

View attachment 202422

کیفیت کابلش در مقایسه با کابل تایپ c نینتندو پرو کنترلر وسط و کابل شارژ انکر مخصوص پاور بانک انکر -کیفیت انکر و کابل نینتندو بالاتر است البته باید هم باشه کابل انکر قیمتش از کل این باطری بیشتر است

View attachment 202423
باطری خیلی خوب نصب میشه روی کنترلر انگار یک بخش فابریک است . براحتی جا می افته و وزن خیلی خوبی به دسته میده

View attachment 202424

همانطور که میبنید باطری بزرگی است.

View attachment 202425

شیب پشت باطری خوبه و مزاحم دست نمیشه برخلاف بزرگ بودن توی عکس میشه راحت کار کرد .

View attachment 202426

من به پاور بانک انکر اتصال دادم اولین بار -چراغ قرمز نشان دهنده شارژ باطری است . به درگاه فست شارژ کوالکام 3.0 متصل اش کردم البته پشتیبانی نمیکنه

View attachment 202427

من قدیم از مارک spark fox هم برای کنترلر ایکس وان خرید کرده بودم اینم باطری خیلی خوبی است زیاد بازی میکنم باهاش به علاوه هدست گیمینگ به کنترلر های ایکس باکس وان ومصرف شون رو بشدت بالا میبره چون انتقال وایر لس Audio هم اضاف میشه به داستان -

View attachment 202429

عکس بالادسته ایکس وان البته طرح گیرز است با باطری زیر اینم من مدتهاست استفاده میکنم بسیار خوب اصلا شما دیگه متوجه باطری خور بودن یا نبودن دسته نخواهید بود بندرت .

View attachment 202430

این البته به دسته سریز ایکس نمیخوره اون سه زائده ورودیش با کنترلر جدید سازگاری ندارن .این رو من روی ایکس باکس وان استفاده کردم و همچنان جواب میده این باطری l البته میکروUsb است کانکشنش.

View attachment 202431

هردو کنترلر وصل به پاور بانک در حال شارژ یکی میکرو یکی تایپ C - من کنترلر رو بندرت به کنسول ها وصل میکنم حتی وقتی شارژ تمام میخواد بشه پاور بانک میزارم کنارم با کابل کوتاه راحت هم بازی میکنیم هم شارژ میشه بعد هم تمام . در کل من با این محصولات مدت هاست متوجه باطری خور بودن این دسته ها نیستم و میبینیم برخی از دوستان گلایه دارن اگر زیاد بازی میکنید این راه حل عالی است . حالا پاور بانک هم البته جز راه حل نیست من استفاده میکنم منتهی میتونید راحت به خود Usb کنسول ها وصل کنید تا شارژ بشن اینا که کابل های بلندی هم دارن حدود 3 متر.

View attachment 202432

اما حالا که صحبت از باطری شد هنوز باطری به قدرت pro controller نینتندو ندیدم . شارژ یک هفته هر روز بازی واقعا قابل دسترسی است روی این دسته عالی وبا کیفیت . من بوده زلدا بازی کرده ام هر روز ساعت های طولانی گیم سشن های زیاد بعد از چند روز تازه دسته پیغام میده که باطری تازه نارنجی شده است . اینقدر دیر به دیر پیغام شارژ میده که یادتون میره دسته شارژی است و من چند با غافل گیر شدم که باطری رو باید شارژ میکردم -البته جک audio و هدفون روی دسته نینتندو پرو نیست پس شاید همین دلیلی باشه بر کم مصرف بودنش ولی هرچی هست بهترین کنترلر از لحاظ طول عمر باطری در مقایسه با بقیه، ضمنا خود کنترلر پرو نینتندو هم یکی از بهترین دسته هاست از لحاظ ارگونومی و وزن و باطری و کیفیت ساخت و خلاصه همه چی تمامه .

View attachment 202433
در کل فعلا نمیشه در مورد عمر باطریdobe و میزان زمانی که برای سه ساعت شارژ تا پر شدن شارژ میده نظر داد چون گفتم پارامتر ها زیاده یکی هدست گیمینگ وصل میکنه وایرلس مثل من یکی هدست هندزفری متصل میکنه یکی استفاده نمیکنه که اینا همش تاثیر مستقیم داره در عمر باطری، یک بازی شوک های زیادی داره یک بازی شوک خفیف اما میخوام ساعت های بازی کردن روی این باطری رو با استاپ واچ گوشی اندازه بگیرم برای یک دور کامل تا خالی شدن با هدست ببینم دقیقا چقدر کار میده از لحظه شروع تا خروج و بلافاصله خاموش کردن کنترلر و نگاه داشتن زمان و بعد ادامه اش . بعد نتیجه این تست رو همین جا اعلام میکنم .

این هم یک انباکسینگ ساده ای بود خدمت علاقه مندان اگر کسی قصد داشت بخره محصول مناسبی است خوب شارژ شد و فعلا هم داره جواب میده با توجه به اینکه 1200 هم هست فکر میکنم زمان مناسبی خروجی بده.
موفق باشید .
( کیفیت عکس ها رو بشدت کاهش دادم هم رزولوشن هم کیفیت چون روی رزولوشن بالا متوجه نبودم عکس گرفتم هر عکسی شد 20 ~30 مگ !کمشون کردن تا 720 که برای لود صفحه مشکلی نباشه .)
خسته نباشید. نقد و بررسی خیلی مفید بود. بنده هم یکی سفارش دادم، باطری شارژی دارم ولی متاسفانه بسیار دیر شارژ میشه. قصد خرید کابل داشتم که با وجود یه تایپ سی 3 متری توی پک بسیار ارزشش رو بالا میبره. در مورد پرو کنترلر سوییچ هم کاملا موافقم عمر باطری خیره کننده و کیفیت ساخت خود محصول هم واقعا بالاست.
بدترین باطری رو هم دسته های ps4 دارن مخصوصا سری اسلیم.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
عزیزی شما من با دلال های بی انصاف ایرانی کاری ندارم البته 3090 همین الانشم توی امازون 3200 تا برای فاندرزش هست اما در کل چند ساله که توی ایران بی خودی یه سری چیزا می ره بالا یه سری چیزا میاد پایین بی دلیل
بر فرض می خواید tv بخرید یه سری مدل ها گرون شدن یه سری ها تغییر نکردن یه سری ها حتی ارزون تر شدن اینا همش در حالی هست که قیمت جهانی همشون ثابت مونده بعد ماه بعد می بینی اونا که ارزون شدن گرون شدن می شن گرونه ارزون
خلاصه من سر از این سیستم اشفته ایران در نمی یارم که حتی زمانی که دلار ثابته جنس زیاده قیمت جهانیشم ثابته باز همه چیز باید هی بالا و پایین بشه خیلی هم به این مسئله اعتراض دارم
اما در نهایت احتمالا چند ماه دیگه قیمت باتری اصل هم باید درست بشه اگه نه کسی رو دارید بدید براتون دلاری بخره نه جاگیره نه گرونه که نیاره
البته من پیشنهاد اصلیم همون 2500 میلی امپرها هست با یک فست شارژ تازه باتری اونا به همه جور دستگاه دیگه ای هم می خوره یعنی یک تیر و چند نشونه
الان کملیونش 140 تومنه با ارسال رایگان که می تونید حتی 2 تا بخرید یک جفتش زاپاس باشه
فست شارژ هم اگر دارید که هیچی که اگر نه مدل های مختلفش باز هست از سونی یا کملیون یا پاناسونیک که من باز کملیونش پیشنهاد می کنم چون جنس المانیه و قیمتشم در ایران منصفانه تره
خوب ما زندگیمون با همین دلال هاست دیگه کاری نمیشه کرد .گفتم خدمتتون باطری خیلی قوی تر هم دارم منتهی مزیت این ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌dobeقیمت مناسب زمان شارژ کم و ۱۳ساعت کاره همزمان هم میشه بازی کرد با تایپ سی وصل بود به پاور بانک یا هر اوتلت یو اس بی یا خود کنسول ‌. اون باطری اصلی هم بله خیلی خوبه منتهی دیگه خیلی گرونه برای یک اکسسوری باطری.
IMG_20210414_142307.jpg
اینا مد نظر شما هستن سونی سایکلون ۲۴۰۰ با شارژر مخصوص خودشون با میکروusbشارژ میشن ۱۵ ساعت طول میکشه ولی میزان باژری دهیشون خیلی بالاست البته من از این dobe و اسپارک‌فاکس استفاده میکنم .فکر‌میکنم راحت تر هستن و مشکل کلی باطری ها رو‌ برای همیشه حل میکنند.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
خسته نباشید. نقد و بررسی خیلی مفید بود. بنده هم یکی سفارش دادم، باطری شارژی دارم ولی متاسفانه بسیار دیر شارژ میشه. قصد خرید کابل داشتم که با وجود یه تایپ سی 3 متری توی پک بسیار ارزشش رو بالا میبره. در مورد پرو کنترلر سوییچ هم کاملا موافقم عمر باطری خیره کننده و کیفیت ساخت خود محصول هم واقعا بالاست.
بدترین باطری رو هم دسته های ps4 دارن مخصوصا سری اسلیم.
کار خوبی کردید من از اون روزی که تاپیک زدم چه موقع بود؟ دوبار شارژ و دیسشارژ کردم . خوب جواب میده با قیمت ۲۵۰ من راضی هستم فکر نمیکنم بشه چیز مناسب تری یا حداقل راحتری جست هست شارژی نایمیکل منتهی شارژ طولانی دارن فست شارژی هاشون هم خیلی گرون تر از اینه . این تایپ سی عالیه قشنگ جواب میده .مبارک باشه خوشحالم که به کارتون اومد نوشته.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
خوب ما زندگیمون با همین دلال هاست دیگه کاری نمیشه کرد .گفتم خدمتتون باطری خیلی قوی تر هم دارم منتهی مزیت این ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌dobeقیمت مناسب زمان شارژ کم و ۱۳ساعت کاره همزمان هم میشه بازی کرد با تایپ سی وصل بود به پاور بانک یا هر اوتلت یو اس بی یا خود کنسول ‌. اون باطری اصلی هم بله خیلی خوبه منتهی دیگه خیلی گرونه برای یک اکسسوری باطری.
View attachment 203308
اینا مد نظر شما هستن سونی سایکلون ۲۴۰۰ با شارژر مخصوص خودشون با میکروusbشارژ میشن ۱۵ ساعت طول میکشه ولی میزان باژری دهیشون خیلی بالاست البته من از این dobe و اسپارک‌فاکس استفاده میکنم .فکر‌میکنم راحت تر هستن و مشکل کلی باطری ها رو‌ برای همیشه حل میکنند.
بله من 2500 همین مدل رو دارم اما فست شارژ من 1 ساعته شارژش می کنه 3 سال پیش 100 بود الان فکر کنم اگر پیدا بشه 500 اینا باشه اما خوب می گم برای خیلی چیزهای دیگه هم دارم ازش استفاده می کنم
قیمت فست شارژ گفتم

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
بله من 2500 همین مدل رو دارم اما فست شارژ من 1 ساعته شارژش می کنه 3 سال پیش 100 بود الان فکر کنم اگر پیدا بشه 500 اینا باشه اما خوب می گم برای خیلی چیزهای دیگه هم دارم ازش استفاده می کنم
نه اینا عادی هستن خیلی زمان میدن ولی ۱۵ ساعت شارژ میشن .

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
این مقایسه تخصصی رو ببینید خالی از لطف نیست

متاسفانه خیلی از برند های داخل ویدیو تو ایران پیدا نمیشن ولی خبر خوب اینه که یکی از بهترین باتری ها یعنی Duracell Rechargeable Turbo گیر میاد:D رو جعبه زده بالای ۲۵ ساعت برای کنترلر جواب میده، کسی اگر تجربه استفاده با کنترل XBOX رو داره به اشتراک بگذاره

• Like
Reactions: darksider666

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
این مقایسه تخصصی رو ببینید خالی از لطف نیست

متاسفانه خیلی از برند های داخل ویدیو تو ایران پیدا نمیشن ولی خبر خوب اینه که یکی از بهترین باتری ها یعنی Duracell Rechargeable Turbo گیر میاد:D رو جعبه زده بالای ۲۵ ساعت برای کنترلر جواب میده، کسی اگر تجربه استفاده با کنترل XBOX رو داره به اشتراک بگذاره
اینا همشون یک تکنولوژی دارن 2500 لا سلف که اسم تجاریشون فرق داره برای هر برند هر کدوم که اصله و ارزون تره بخرید الان کملیون فکر کنم در ایران از همه ارزون تره
سونی 2500 اصل من دارم وزنش باید 27 گرم حدودا باشه توی دسته الیت در بدترین حالت 40 ساعت شارژ می ده
من توی ریش تراش نیم قلم 900 هم گذاشتم به جای شارژ هر دو هفته ای هر 3 ماه شارژش می کنم دیگه تلفن بی سیم هم انداختم به جای هر روز 7 روز یکی خالی می کنه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اینا همشون یک تکنولوژی دارن 2500 لا سلف که اسم تجاریشون فرق داره برای هر برند هر کدوم که اصله و ارزون تره بخرید الان کملیون فکر کنم در ایران از همه ارزون تره
سونی 2500 اصل من دارم وزنش باید 27 گرم حدودا باشه توی دسته الیت در بدترین حالت 40 ساعت شارژ می ده
من توی ریش تراش نیم قلم 900 هم گذاشتم به جای شارژ هر دو هفته ای هر 3 ماه شارژش می کنم دیگه تلفن بی سیم هم انداختم به جای هر روز 7 روز یکی خالی می کنه
سلام عکس و قیمت مدلهاییکه گفتیو لطفا اینجا قرار بده.

• Like
Reactions: Persia Tech

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
سلام عکس و قیمت مدلهاییکه گفتیو لطفا اینجا قرار بده.
sony 2500mah cycle
e96c4823-750e-43a2-93fa-9e9b630addb1._SR300,300_.jpg

• Like
Reactions: aha2012

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
درود دوستان چند هفته است دارم از این باطری استفاده میکنم و کلی باهاش ب ای انجام دادم با سه بار تمام کردن رزیدنت 8 یکبار شارژ نیاز پیدا کرد ا نم 15 درصد شد باز شارژ زدم زمان کمی و باز چند روزی استفاده شد. کلا باطری خیلی خوبی است من رو راضی کرد اصلا دیگه به باطری فکردنخواهید کرد من فقط وقتی بعد از کلی استفاده پیغام میده کنسول متوجه میشم که باطری شارژی است. کارایی بسیار خوبی تا الان نشون داده میمونه عمر کلی که چقدر به قول معروف جواب بده که اونم با گذر زمان بدست میآد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان بهترین گزینه چی شد؟ از این یونیت های dobe یا استند طوری بگیرم یا باتری قلمی ۲۵۰۰؟

اگر قلمی اوکی هست چه مارکی بهتر هست که شارژر هم داشته باشه؟

• Like
Reactions: darksider666

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر