نگاهی بر معایب Apple iPhone 5S

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
لومیا 1020 رو جا انداختی:D
خیلی زشته که بخوایم لومیا 1020 رو با 5 اس مقایسه کنیم ...
به نظر من ارزش واقعی ـه 5اس با توجه به چیزایی که داره و رقبایی که وجود دارن یه تومن بیشتر نباید باشه ... الان با یه تومن میشه یه لومیا 920 خرید یا میشه یه کی از سونی های خوب رو خرید یا سامسونگ ...

باور کن علیرضا اونجا هم 600 دلار پول کمی نیست !! الان فکر کنم تک تک این گوشی هایی که نام بردم خیلی کمتر از 600 دلار iPhone هستند ! با سخت افزاری فوق العاده هیولا تر و سیستم عامل بسیار نرم تر و راحت تر !

پ.ن : اون کسی هم که میگه 3 میلیون دیگه پول نیست خدا هیچوقت سایه پدرش رو ازش کم نکنه ! خیلی ها با 3 میلیون میتونند زندگیشون رو عوض کنند !

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
fا سخت افزاری فوق العاده هیولا تر و سیستم عامل بسیار نرم تر و راحت تر !
خداییش این یه مورد رو داری برعکس میگیا :d ... من خودم یه مدت کوتاه 4s داشتم که البته نتونستم تحملش کنم و پس دادم به صاحبش :d ولی خب تو همون مدتی هم که باهاش کار کردم عاشق سرعت و نرمی سیستم عاملش شدم . ینی گوشی ای که تا خرخره پر شده بود از انواع و اقسام برنامه و ویدئو و اینا بازم انگار نه انگار ، با همون سرعت عالی و فوق العاده Smooth کار میکرد :d در حدی که مثلن S4 الان من که 8 هسته ای هم هست و 3 گیگ هنوز جای خالی داره حافظه ـش باس بره جلوش لنگ بندازه از بس کند شده نسبت به قبل :d .

ولی خب دوتا مشکل باهاش داشتم . صفحه ـش که بنظرم خیلی کوچیکه ، دیگه حداقل 4.5 باس باشه . و همچنین دهن بنده به عنوان فردی که با iOS زیاد آشنا نبودم سرویس شد ، هیچ غلطی نمیتونستم بکنم باهاش رسما :d همش باس میبردم پیش مغازه دار فلان برنامه رو بریزه و فلان کارو بکنه ... در کل اگه آندروید یه گوشی بزنه در آینده که تا اون حد نرم باشه دیگه از دنیای موبایل چیزی نمیخوام :d .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
محصولات اپل برای جهان سومیا ساخته نشده که گفتی رادیو fm نداره:| اصلا هم کوچیک نیست گوشی باید خوش دست باشه. این باتریشم واقعا چیزه عجیبیه به هیچ عنوان مشکل پیدا نمیکنه پس نیازی به تعویض نیست. تکنولوژی ای که اپل توی محصولاتش به کار میبره خیلی فراتر از رقباش هست اصلا مقایسه ی اپل با سامسونگو مخصوصا اچ تی سی مسخرس!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
محصولات اپل برای جهان سومیا ساخته نشده که گفتی رادیو fm نداره:| اصلا هم کوچیک نیست گوشی باید خوش دست باشه. این باتریشم واقعا چیزه عجیبیه به هیچ عنوان مشکل پیدا نمیکنه پس نیازی به تعویض نیست. تکنولوژی ای که اپل توی محصولاتش به کار میبره خیلی فراتر از رقباش هست اصلا مقایسه ی اپل با سامسونگو مخصوصا اچ تی سی مسخرس!
شما تو کره مریخ زندگی میکنی آقای جهانی اولی؟
رادیو نداره ... اینجا ایرانه ولی تو دنیا رادیو ملت گوش میدن مدام آهنگ های فوق العاده پخش میکنه ... متوجه هستی که رادیو فقط به رادیو پیام نمیگن
عاشق سرعت و نرمی سیستم عاملش شدم
برو با سری لومیا یکم کار کن سرعت رو درک میکنی:D
من یه لومیا 520 دارم ... 512 رم ـشه پدازنده ـش هم 1 گیگ دو هسته ای و 320 هم شتاب دهنده گرافیکی ـش ـه میتونم به جرات بگم هیچی از گوشی های خفن 2 میلیونی کم نداره:D
سرعت نرم بودن و ... عالی فقط موزیک پلیر ـش چرته یکم

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
شما تو کره مریخ زندگی میکنی آقای جهانی اولی؟
رادیو نداره ... اینجا ایرانه ولی تو دنیا رادیو ملت گوش میدن مدام آهنگ های فوق العاده پخش میکنه ... متوجه هستی که رادیو فقط به رادیو پیام نمیگن

برو با سری لومیا یکم کار کن سرعت رو درک میکنی:D
من یه لومیا 520 دارم ... 512 رم ـشه پدازنده ـش هم 1 گیگ دو هسته ای و 320 هم شتاب دهنده گرافیکی ـش ـه میتونم به جرات بگم هیچی از گوشی های خفن 2 میلیونی کم نداره:D
سرعت نرم بودن و ... عالی فقط موزیک پلیر ـش چرته یکم
منم منظورم اینه که اپل برا بدبخت بیچاره هایی مثل ما نزده. کلا تو ایران کارایی نداره.:| به همون مقایسه های خنده دارتون با گوشی های تکنولوژی کره و تایوان ادامه بدین ما یکمی بخندیم:lol:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
منم منظورم اینه که اپل برا بدبخت بیچاره هایی مثل ما نزده. کلا تو ایران کارایی نداره.:| به همون مقایسه های خنده دارتون با گوشی های تکنولوژی کره و تایوان ادامه بدین ما یکمی بخندیم:lol:
ویندوز فون تکنولوژی کره تایوانه ؟
با آیفون شما آپلو هوا میکنه تو خونه یا اتم میشکافی که تو ایران کاربرد نداره ؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
ویندوز فون تکنولوژی کره تایوانه ؟
با آیفون شما آپلو هوا میکنه تو خونه یا اتم میشکافی که تو ایران کاربرد نداره ؟
تکنولوژی کره تایوان منظورم سامسونگ اچ تی سی بود! آره همین کارارو که میگی میکنه واسه همین کارایی نداره:|!
یه چیزی رو نفهمیدم شما الان اپل فنی یا نوکیا فن یا هردو:|؟

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
یه گوشی اشغال که متاسفانه یا خوشبختانه فقط حمایت Developer ها رو داره ! وگرنه با این هزینه ای که چه تو ایران و چه اونور اب میخواید برای این گشی نابود بکنید خیلی راحت میتونید یه گوشی با سخت افزاری هیولاتر و تکنولوژی خیلی بالاتر خریداری کنید .

از S4 , NOTE3 , Z1 و Butterfly بگیر تا انواع و اقسام برند ها !!

واقعا دیگه اپل به هیچ وجه خوب نیست !
فانتزي هاي جالبي داري ادامه بده ! قضيه گربه اس !
بحث قيمت هم وقتي يه كارمند ساده ماهي ٣ هزار دلار در امد داره ٦٠٠ دلار واقعا زياده ؟
ميگم تا حالا با اي او اس كار كردي ؟ وجدانا ؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
تکنولوژی کره تایوان منظورم سامسونگ اچ تی سی بود! آره همین کارارو که میگی میکنه واسه همین کارایی نداره:|!

اصولا در چنین بحث‌هایی شرکت نمی‌کنم ولی لازم دونستم که بگم چیپست A7 موجود در iPhone 5S تماما توسط سامسونگ ساخته شده + پنل‌ها و سایر قطعات در محصولات گذشته‌ی اپل

منبع:http://www.phonearena.com/news/Samsung-built-A7-processor-rocks-the-new-Apple-iPhone-5s_id47633

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
فن چیه دیگه؟مگه تیم فوتبال یا بسکتباله آخه ؟
من خودم نوکیا دارم و کیفیت گوشی های اپل هم قبول داره بحث من اینکه 3 میلیون ارزش نداره این کالا

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
بحث قيمت هم وقتي يه كارمند ساده ماهي ٣ هزار دلار در امد داره ٦٠٠ دلار واقعا زياده ؟

اقا من شرمنده !! من الان نابود شدم !!

میشه لطف کنی و بهم بگی Apple چی هست ؟ شاخ داره یا دم ؟

حالا اگه شد میرم امروز مخ پاپا رو میزنم ببینم از اون پول خرد هاش یکم بهم میده برم بخرم امتحان کنم .

من تا حالا iOS ندیدم ! :((

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g

پروفسور،اول کمتر کسی حاضره بره ۶۰۰تا برا گوشی بده.میره گوشی رو قراردادی بگیره.دوما،اون سه هزار دلار خرج هزار تا چیز میشه.اب بخوری باید ۷ تا۱۲ درصدشو مالیات بدی.سیستم نرم میخوای وینفون هست که عالیهه.اوناییم که میگن اندروید هنگ یه بار سونی زی الترا یا اچ تی سی وان کار کنن ببینم چی میگن.5s هم که فقط سخت افزارشو داشت میگفت.کسی که دوربین براش مهمه یا دوربین حرفه ای میگیره یا لومیا۱۰۲۰ نه فایو اس!!!!سخت افزار که همون چیپ قدیمی a6 هم همه کار میکنه.درکل فقط یه اثرانگشت اضافه شده با رنگ جدید که شرکتی هست ۲۰۰تا میگیره ایفونتو هر رنگی بخوای برات میزنه

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
اصولا در چنین بحث‌هایی شرکت نمی‌کنم ولی لازم دونستم که بگم چیپست A7 موجود در iPhone 5S تماما توسط سامسونگ ساخته شده + پنل‌ها و سایر قطعات در محصولات گذشته‌ی اپل

منبع:Samsung built A7 processor rocks the new Apple iPhone 5s

مثل اينكه اين قضيه بايد هزار بار ديگه مطرح بشه !
دوست عزيز سامسونگ فقط تامين كننده قطعات ايفون هستش و طراح اصلي خود اپله ، اپل طراحي ميكنه سامسونگ توليد انبوهش رو انجام ميده ، از اين ساده تر فكر نكنم بشه اين قضيه رو توضيح داد . اگر غير از اين بود سامسونگ بايد اول پردازنده ٦٤ بيتي ميزد !

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^ من حرف مخالف شما زدم، دوست عزیز؟
تماما تولید شده. نگفتم که طراحی شده. البته متذکر نشم که پردازنده‌ی "64 بیتی" در عمل تاثیری بر سرعت نمی‌گذاره

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
در اینکه قیمت 5s و 5c در حال حاضر نسبت به رقباشون خیلی بالاتره که شکی نیست ولی موضوعی که در مورد اپل وجود داره حمایت خارق العادش از محصولاتشه. ۲ ساله پیش من ایپد ۲ خریدم. اون زمان گرون تر از گلکسی تب و موتورولا زوم بود. از نظر امکانات هم همین حرفهایی که الان زده میشد اون موقع هم گفته میشد. ولی بعد ۲ سال من الان با اپدیت کردن به ios 7 انگار یه محصول جدید خریدم اما اونی که گلکسی تب داشت بدون شک الان تبلتشو انداخته یه گوشه خاک بخوره.
همین قضیه در مورد بقیه محصولات اپل هم هست. یه زمانی گفته میشد گلکسی اس وان بهتر از ایفون ۴ ئه. ولی الان چی؟ ایفون ۴ هنوز داره ساپورت میشه. همین قضیه در مور 4s و اس ۲ بود.
اون چه که مشخصه اینه که شاید محصولات اپل تو زمان خودشون گرون تر از رقباشون باشن ولی بدون شک با گذشت زمان ارزش خودشون رو حفظ میکنن و اون اختلاف قیمت رو توجیه میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر