نگاهي به بازي GRID 2 در خيابانهاي California

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

grid-2-logo.jpg

چندي پيش از دومين شماره از سري بازي محبوب GRID ساخته شركت Codemasters پرده برداري شد.از آن زمان تا به حال اطلاعات كمي از اين بازي داده شده است اما نمايشگاه Eurogamer Expo كمي ديد مارا بازتر كرد و اطلاعاتي از اين بازي در دست سايت ها قرار گرفت.

نسخه اول اين سري يعني بازي GRID عنوان بزرگ و يك بازي سرشار از هيجان و جذابيت با گرافيك زيبا و چشم نواز بود بازي كه در همان ابتداي عرضه طرفداران زيادي پيدا كرد و به جايگاه بالايي در اين سبك رسيد اما اگر همه اينهارا در نظر نگيريم نسخه دوم اين سري يعني GRID 2 چيزي فراتر از يك گرافيك چشم نواز است و انتظار ميرود كه اين بازي بتواند مانند نسخه قبلي خود و حتي بهتر از آن ظاهر شود و در دل مردم جاي بگيرد.

شركت بزرگ Codemasters طي تريلري دو قسمت متفاوت و متمايز از يك ديگر را نشان داد.اولين تريلر مربوط به جاده هاي كوهستاني و پرفراز و نشيب California بود كه با محيط زيباي خود همگان را متحير كرد.

اما قسمت دوم مربوط به خيابان هاي داخل شهر و مسابقات خياباني بود كه با توجه به محيط هاي تنگ و كوچك داخل شهري كار را دشوارتر مي كند.

بازي GRID 2 در تاريخ نامشخصي از سال 2013 براي PC، PS3 و Xbox 360 عرضه مي شود.

منبع

نكته:تصاويري در منبع اصلي وجود دارد كه به خاطر فيل تر بودن تو اينجا قرار ندادم براي ديدن عكس ها به منبع اصلي رجوع كنيد.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
فیزیک عالی و حس طبیعی که در این بازی وجود داره در هیچ بازی دیگه ای ندیدم ، سنگینی و قدرت ماشین ها رو راحت حس می کنی.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
عجب بازی های خری این آخر نسلی داره میاد!!!!:d

Grid 2
NFS Most Wanted
Forza Horizion

یه ریسینگ فوق العاده دیگه......>:d<

مرسی Codemasters

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009

TVVTTVVT

کاربر سایت
Sep 15, 2012
165
دید داشبرد وقتی نداره یعنی مفت گرونه
اگه قراره دید داشبرد نداشته باشه که میریم gta iv بازی میکنیم فیزیکش هم طبیعی تره

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دید داشبرد وقتی نداره یعنی مفت گرونه
اگه قراره دید داشبرد نداشته باشه که میریم gta iv بازی میکنیم فیزیکش هم طبیعی تره

:| واقعا یعنی تنها چیز مهم برای شما دید داشبرد ه ؟! اگه اینجوریه که باید بیشتر بازی های سبک Racing رو کنار گذاشت ! آخه منکه تا حالا روی دید داشبورد بازی نکردم ( بازی اصلا دید داشبورد نداشته ) به نظرم Grid 2 حالا شاید این ضعفش باشه ( به نظر من که اصلا هم نیست ) اما در کنارش خیلی نکات مثبت دیگه ای هست که نمیشه نادیده گرفت مثلا گرافیک خیلی خوب بازی و یا اینکه حداقل سعی شده از جدیدترین اتومبیل ها استفاده بشه و... . در کل من شدیدا منتظرم تا بیاد به خصوص بعد از اینکه most wanted 2012 زد تو حالم حالا منتظر یک Racing جدید هستم تا حالمو جا بیاره !

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
خب بالاخره تونستم یک سری جزئیات درباره ی ماشین ها و مسابقات بازی پیدا کنم که با استفاده از تریلر ها و interview ها به دست آمده .
درباره مسابقات باید بگم که در طول شب و روز و در سه قاره آمریکا ، اروپا و آسیا برگزار میشه اما چیزی که بیشتر نظرمو جلب کرد ماشین هاش بودن . متاسفانه تا حالا خبری از ماشین های لامبورگینی ، پورشه و فراری نشده که البته احتمال آمدن فراری هم زیاد نیست اما به هر حال ماشین هایی در این بازی می بینیم که تا حالا کمتر در سری های NFS دیدیم . پایین اسم ماشین هایی رو نوشتم که به نظرم از بقیه بهتر بودن و تا حالا خیلی در بازی ها نبودن البته شاید در Forza Horizon که مخصوص Xbox هست باشن به هر حال با توجه به بازی های PC این ماشین ها بهترن:
http://www.forzacentral.com/forum/threads/grid-2-confirmed-car-track-list.38270/
1.Alfa Romeo 4C & 8C & Giulietta
2.Subaru BR-Z
3.Aston martin One 77 & V12 Zagato & Vanquish
4.BMW M1 & M3 & 320
5.Bugatti Veyron Super Sport
6.Chevorlet Camaro & Corvette & Cruze
7.Hyundai Genesis Coupe
8.McLaren MP4-12C GT3

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خب بالاخره تونستم یک سری جزئیات درباره ی ماشین ها و مسابقات بازی پیدا کنم که با استفاده از تریلر ها و interview ها به دست آمده .
درباره مسابقات باید بگم که در طول شب و روز و در سه قاره آمریکا ، اروپا و آسیا برگزار میشه اما چیزی که بیشتر نظرمو جلب کرد ماشین هاش بودن . متاسفانه تا حالا خبری از ماشین های لامبورگینی ، پورشه و فراری نشده که البته احتمال آمدن فراری هم زیاد نیست اما به هر حال ماشین هایی در این بازی می بینیم که تا حالا کمتر در سری های NFS دیدیم . پایین اسم ماشین هایی رو نوشتم که به نظرم از بقیه بهتر بودن و تا حالا خیلی در بازی ها نبودن البته شاید در Forza Horizon که مخصوص Xbox هست باشن به هر حال با توجه به بازی های PC این ماشین ها بهترن:
http://www.forzacentral.com/forum/threads/grid-2-confirmed-car-track-list.38270/
1.Alfa Romeo 4C & 8C & Giulietta
2.Subaru BR-Z
3.Aston martin One 77 & V12 Zagato & Vanquish
4.BMW M1 & M3 & 320
5.Bugatti Veyron Super Sport
6.Chevorlet Camaro & Corvette & Cruze
7.Hyundai Genesis Coupe
8.McLaren MP4-12C GT3

Chevy باشه برای من کافیه دیگه هیچی نمیخوام :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر