نگاهي به بازي GRID 2 در خيابانهاي California

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

grid-2-logo.jpg

چندي پيش از دومين شماره از سري بازي محبوب GRID ساخته شركت Codemasters پرده برداري شد.از آن زمان تا به حال اطلاعات كمي از اين بازي داده شده است اما نمايشگاه Eurogamer Expo كمي ديد مارا بازتر كرد و اطلاعاتي از اين بازي در دست سايت ها قرار گرفت.

نسخه اول اين سري يعني بازي GRID عنوان بزرگ و يك بازي سرشار از هيجان و جذابيت با گرافيك زيبا و چشم نواز بود بازي كه در همان ابتداي عرضه طرفداران زيادي پيدا كرد و به جايگاه بالايي در اين سبك رسيد اما اگر همه اينهارا در نظر نگيريم نسخه دوم اين سري يعني GRID 2 چيزي فراتر از يك گرافيك چشم نواز است و انتظار ميرود كه اين بازي بتواند مانند نسخه قبلي خود و حتي بهتر از آن ظاهر شود و در دل مردم جاي بگيرد.

شركت بزرگ Codemasters طي تريلري دو قسمت متفاوت و متمايز از يك ديگر را نشان داد.اولين تريلر مربوط به جاده هاي كوهستاني و پرفراز و نشيب California بود كه با محيط زيباي خود همگان را متحير كرد.

اما قسمت دوم مربوط به خيابان هاي داخل شهر و مسابقات خياباني بود كه با توجه به محيط هاي تنگ و كوچك داخل شهري كار را دشوارتر مي كند.

بازي GRID 2 در تاريخ نامشخصي از سال 2013 براي PC، PS3 و Xbox 360 عرضه مي شود.

منبع

نكته:تصاويري در منبع اصلي وجود دارد كه به خاطر فيل تر بودن تو اينجا قرار ندادم براي ديدن عكس ها به منبع اصلي رجوع كنيد.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
دید داشبرد وقتی نداره یعنی مفت گرونه
اگه قراره دید داشبرد نداشته باشه که میریم gta iv بازی میکنیم فیزیکش هم طبیعی تره
اتفاقا اگه نداره بهتر که نداره .. دید داشبورد برای یه مانیتور یا tv اصلا مناسب نیست و بیخوده ... همون دید رو کاپوت باشه بهتره .. حتی از نظر سیمیولیت رانندگی هم طبیعیتره چون واقعا روی داشبورد بازی قابل بازی کردن نیست مگه اینکه مولتی دیسپلی اونم با پشتیبانی خفن ارائه کنه که اونم باز بیخوده

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بازي GRID 2 در تاريخ نامشخصي از سال 2013 براي PC، PS3 و Xbox 360 عرضه مي شود.
Grid 2 will be released in North America and Europe on 28 May 2013 and 31 May 2013 respectively.
-----------
با اینکه از لحاظ بصری گرافیکش ، فیزیک و چیزای دیگه خیلی بهتر شده ولی بدون دید کاکپیت علاقه زیادی بخریدش ندارم.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
نمی دونم چه جوریه همه دوستان به Camera خیلی اهمیت میدن . شاید این بازی یک جوری هست که باید با دید کابین یا دید کاپوت بازی کرد چون که من نسخه اول رو خیلی بازی نکردم اما دید بیرون برای مسابقات Drift باید خیلی بهتر باشه . باز هم تا حالا که فقط من سه نوع از Camera رو در بازی دیدم (با توجه به عکس ها) یکی دید بیرون و دومی دید کاملا چسبیده به زمین که این دومی زیاد جالب نیست و من که ازش خوشم نمیاد . نوع سوم هم دید کاپوت که از دومی بهتره و همین دوربین ها هم کافیه و دید کابین برای PC لازم نیست.
-------------------------------------------
82461970474165377134.jpg
---------------------------------
Grid-2-online-multiplayer-screenshots-1.jpg
GRID-2-3.jpg
---------------------------------------

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
-------------------------------------------
82461970474165377134.jpg
23795876274731580331.jpg
GRID-2-3.jpg
---------------------------------------
از این حالت های دوربین که گفتید و تصویر گذاشتید دوربین دوم، اصلا چنین دوربینی در بازی وجود نداره اشتباه متوجه شدید تصویری هم که گذاشتید یه آرت هست بازی سه دوربین داره که بجای دوی که باید دید کل ماشین از پشت رو بذارید.
-------------
دید کاکپیت یکی از بهترین حالت های دوربین در یه بازی اتومبیل رانی می تونه باشه که هیجان بازی رو چند برابر می کنه و همچنین کدمستر نشون داده بود که می تونه به بهترین شکل از پس این نما عم از اتمسفر ،صدا گذاری عالی و طراحی کم نظیر بر بیاد، از سری اصلی Dirt تا Grid حالا چطور به این نتیجه رسیدن چون بیشتر گیمر های این سبک از این نما گاهی یا اصلا استفاده نمی کنن و تنها نمای کاپوت رو مناسب دیدن پس بهتر نباشه رسما به فت های هاردکور توهین کردن !
و اولین چیزی که من و خیلی های دیگه رو به بازی های ریسینگ کدمستر جذب کرد این دید و نما بوده.

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
کلا وقتی GRID 1 بازی می کردم دو تا مشکل با بازی داشتم بد ، اول اینکه تخریب پذیری نچسب بازی که واقعا حالمو بهم می زد ، دوم همین سیستم نمای داشبورد بود که دوست داشتم یا نابود بشه یا اصلاح بشه مثل اینکه نابود شده!

تخریب نمی دونم ولی اینکه نمای داشبورد توی 2 برداشتن به نظرم بد نیس ، واقعا نمی شد G 1 بازی کرد و از نمای کابینش لذت برد ، علاوه بر گیر کردن بازی بین دو حالت شبیه سا و ارکید ( تمایل به دومی با سرعت 200 کیلومتر پیچ رو خوردن!) که باعث می شد کلا نفهمی داری داخل کابین چیکار می کنی، به اضافه طراحی عجیب کابین ها ( نمی دونم چطور دوستان می گن طراحی خوب در حالی واقعا خوب نبود ، فقط یک کابین و داشبوردی وجود داشت جهت اطلاع ، خوب نبود ) و سیستم حساسیت فرمان ها باعث می شد واقعا فکر کنم به جای لامبورگینی با 2 تن وزن سوار یک فرغون هستم! دقیقا وقتی از نمای کابین خارج می شدی GRID خودشو نشون می داد ، دقیقا بلایی که سر DIRT هم اومد، همه چی عوض می شد ، جاده ، ماشین ، لذت ، سرعت ، کلا بازی ! حالا G2 اگر این نما حذف کرده حرکت مثبتی هست ، هم خودشو از وضعیت نکبت گذشته نجات داده هم به پیشرفت های دیگه فکر کرده با خیال راحت ، چون می دونه دیگه کسی نمی ره نمای کابین که حالش گرفته بشه !

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
شماره 1ش خیلی قشنگ بود تم زیبایی داشت گیم پلی هم بی نقص بود ولی ظاهرا شماره 2 قراره کولاک کنه بیصبرانه منتظرش میمونم!!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,331
نام
مــاکــان
طبق معمول No Cockpit=No buy !!؟ فقط کافی تو گوگل سرچش کنین.واقعا مسخرست نظرات یه سری.
آخه چرا؟ چند درصد با این نما بازی میکنن؟

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
طبق معمول No Cockpit=No buy !!؟ فقط کافی تو گوگل سرچش کنین.واقعا مسخرست نظرات یه سری.
آخه چرا؟ چند درصد با این نما بازی میکنن؟

این cockpit برای بعضی ها که تا حالا تجربه نکردنش شاید خوب باشه اما به احتمال زیاد بعد از یک بار تجربه اشتیاقشون کم میشه . یکی از مهمترین اشکالاتی که تا حالا من با cockpit داشتم این بوده که کاپوت ماشین اصلا دیده نمیشه در صورتی که برای کنترل بهتر حداقل باید کمی از کاپوت معلوم باشه و دیگه اینکه دید اطراف به شدت کاهش پیدا می کنه و انگار در یک گودی فرو رفتی . به هر حال دوربین هایی که قراره برای Grid 2 بذارن خوبه و نیازی به اضافه کردن یک نوع دیگه نداره .
@مهرداد
شرمنده بابت اون اشتباه . مثل اینکه نباید وقتی عجله دارم پست بدم . وقتی نوشتم خیلی عجله داشتم یک کوچولو هم بی حال بودم! باز هم ببخشید. درست شد .

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
تاپیک چرا اینقدر خاکی شده ؟!!!!! :|
----------------------------------------
سیستم مورد نیاز بازی هم تونستم پیدا کنم که امیدوارم همین ها باشه !
-------------------------------------------------------------------------------
Minimum Requirements
Intel CPU :Celeron 3200 Dual-Core 2.4GHz
AMD CPU : Athlon 64 x2 Dual-Core5400
----
Nvidia GPU : GeForce GT 420
AMD GPU : Radeon HD 6450 Gigabyte OC Edition
----
Ram : 2GB
----
----
HDD Space : 15GB