نویسنده FARCRY3 از اهمیت داستان در بازی ها می گوید

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی

اقای Jeffrey Yohalem نویسنده بازی FARCRY3 در مصاحبه ای که با Penny Arcade Report داشت از نحوه برخورد ناشران با وجود مفاهیم عمیق داستانی و فلسفی در بازی ها گله کرد و در مورد وجود همین عناصر در FARCRY3 نیز سخن گفت .

او درمورد برخورد ناشران با وجود داشتن مفاهیم عمیق در داستان بازی ها گفت : «ناشران می گویند گیمر ها همچین چیزی نمی خواهند پس ما هم جلوی این چیزها را می گیریم» او در ادامه افزود «پس گیمر ها هم از این گونه بازی ها خوششان نمی آید و اینگونه ناشران ضرر می بینند»
«من احساس میکنم منتقدین هم به معانی ای که در داستان بازی ها نهفته است توجه نمی کنند»
او در مورد FARCRY3 گفت : « بازی درباره حمله به یک جزیره در جنوب اقیانوس ارام است پس چیزی که در اولین فرصت به ذهنمان خطور میکند سفید پوستان استعمار گر است... این همان چیزی است که در فرهنگ عامه به سفر کردن به یک مکان جدید می گویند و نکته جالب اینجاست که این چیزی است که در بسیاری از بازی ها به صورت اغراق امیز وجود دارد فقط انها سعی می کنند انرا بصورت اشکارا بروز ندهند »
« برای مثال بازی GTA یک بازی درمورد استعمارگری است شما به نیویورک میایید و انرا مورد استعمار قرار می دهید . Ezio به رم میاید و انجا را مورد استعمار قرار می دهد در واقع اکثر بازی های open world اینگونه هستند »

شما در مورد مفاهیم نهفته در FARCRY3 چه فکر می کنید؟

http://www.vg247.com/2012/12/18/far-cry-3-writer-believes-weve-missed-the-point-of-the-games-plot/

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دوست عزیز مگه بد بود؟؟

داستان GTA چه حسنی داره نسبت به این بازی؟؟
فکر کنم GTA IV سالی که اومد جایزه بهترین داستان رو برد.داستان های بازی راکستار همیشه در سطح عالی بودن خصوصا شخصیت پردازی ها

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
فکر کنم GTA IV سالی که اومد جایزه بهترین داستان رو برد.داستان های بازی راکستار همیشه در سطح عالی بودن خصوصا شخصیت پردازی ها

خب الان یعنی چی ؟ farcry 3 به نظرم یکی از بهترین داستان و شخصیت پردازی سال رو داشت .

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
شخصیت‌پردازی خوبی داشت ولی داستانش چیز خاصی نداشت.

دوست عزیز ، داستان یه بازی هست که باعث میشه شما از کاراکترا خوشتون بیاد مثل:

Solid Snake - Max Payne - Master Chief - Mario - Vaas - John Shepard و ...

همه بازی های بالا داستان فوق العاده داشتن که در چشم گیمرا کارکترای بزرگی دارن.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
این که داستان، یکی از ارکان اصلی بازی های کامپیوتری می باشد، هیچ شکی درش نیست. داستان FarCry 3 هم به نظرم خیلی جالب بود. قابل توجه دوستانی که از داستان این بازی گلایه می کنند باید بگم که شخصیت پردازی ای که این بازی داشت، هیچ بازی ای در سال 2012 نداشت.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
far cry 3 تو داستانش فقط یه چیز داشت VAAS !!!!
یعنی این شخصیت %90 جذابیت بازی برای من بود
Have I ever told you about the meaning of Insanity ؟ :d اون 90 درصد رو 10 درصد دیگه بهش اضافه کن , این جمله همون قدر برای من جذابیت داشت :x .

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
بابا داستانی که FARCRY3 داشت خیلی از بازی های امسال حتی نزدیک هم نمی تونستن بهش بشن. بعد بهتره حواستون باشه بازی FPS هست. یه داستان فلسفی یا با عمق زیاد کلا بازی رو خراب میکنه. بازی FPS یه داستان نیاز داره که با ضرب آهنگ بازی های FPS هماهنگ باشه و بازی رو خواب آور نکنه. میگین فقط Vaas بود که خوب از کار در اومده بود. یعنی Hoyt و قبلیه ی Rakyat و داستان جیسون و دوستانش و ... مسخره بودن؟!
بابا توقع معقول از یه بازی داشته باشین. نکنه میخواستیت داستان Heavy Rain رو براتون تو یه بازی FPS بزارن.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بابا داستانی که FARCRY3 داشت خیلی از بازی های امسال حتی نزدیک هم نمی تونستن بهش بشن. بعد بهتره حواستون باشه بازی FPS هست. یه داستان فلسفی یا با عمق زیاد کلا بازی رو خراب میکنه. بازی FPS یه داستان نیاز داره که با ضرب آهنگ بازی های FPS هماهنگ باشه و بازی رو خواب آور نکنه. میگین فقط Vaas بود که خوب از کار در اومده بود. یعنی Hoyt و قبلیه ی Rakyat و داستان جیسون و دوستانش و ... مسخره بودن؟!
بابا توقع معقول از یه بازی داشته باشین. نکنه میخواستیت داستان Heavy Rain رو براتون تو یه بازی FPS بزارن.
واقعا راست میگی افرینننننننننننننن بانظرت موافقمممممممممممم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر