نویسنده Dishonored: شخصیت Corvo برتر از Gordon Freeman است

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نویسنده بازی Dishonored خشم همگان در اینترنت را با مورد انتقاد قرار دادن Gordon Freeman، یکی از بهترین کاراکترهای بی حرف و ساکت دنیای بازی، بر انگیخت.

Dishonored%20PC%20%281%29.jpg

قهرمان بازی Dishonored (و یا شاید ضد قهرمان) یعنی Corvo فردی بی حرف و ساکت است اما آقای Austin Grossman از استودیوی Arkane ضمن گفتگو با Kotaku گفت که شخصا از طرفداران دیگر شخصیت های محبوب و ساکت نیست:
من از کاری که Valve با این شخصیت ساکت کرده است متنفرم. من این مورد را فوق العاده ناشی و چندش آور می بینم. من Gordon Freeman را چندش آورترین می بینم.
این مردم هستند که با او، در مورد او و بعضا به جای او حرف می زنند. او فقط به صورت اتفاقی در میانه این موارد ظاهر شده است.
و اما در مقابل، آقای Grossman به شخصیتی که خود خلق کرده یعنی Corvo که به صورت قاطع و محکم در روایت داستان شرکت دارد، امیدوار است:
نقطه تفاوت Dishonored با آن چیزی که پیشتر در Half-Life 2 دیده ایم، این است که Dishonored بیشتر خصوصی تر و شخصی تر است. من فکر می کنم شما درگیر بازی شوید زیرا این کاراکتر از همان ابتدا با مردم روابط شخصی دارد.
البته من تعصب دارم اما من فکر می کنم که Dishonored شما را از لحاظ عاطفی و احساسی بیشتر درگیر می کند.
Grossman همچنین اظهار داشت که حرکات Corvo - همانند کشتن با چاقو - نوعی گفتگو به حساب می آید. و این اصلا چندش آور نیست، نه؟

Dishonored هم اکنون در آمریکا عرضه شده و این هفته نیز در اروپا و استرالیا عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینجوری که کاره خودشون سختر شد
یارو 1 % کمتر از دُکی باشه که به شخصه فحش کششون میکنم که
من از کاری که Valve با این شخصیت ساکت کرده است متنفرم. من این مورد را فوق العاده ناشی و چندش آور می بینم. من Gordon Freeman را چندش آورترین می بینم.
هرچقدر به مغزم فشار آوردم که در جوابِ این نوشته چی بینویسم که بن نشم،به نتیجه ای نرسیدم:|

---------- نوشته در 01:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:53 PM ارسال شده بود ----------

این روزها همه اظهارات عجیب میکنن شما چطور؟!

پ.ن: مشروبات الکلی اونور ارزون شده ؟!

این ها تاثیرات شیشس:D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اقا رزومه خیلی پر باری داره طرف وگرنه همین الان به روح عمه اش سلام میرسوندم :d یعنی خیلی خیلی کلفت هست سابقه اش و خداییش جای فحش نداره :d ولی خب ما این رو میزاریم پای نظر شخصی و جوگیری مفرط .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر