نویسنده Dishonored: شخصیت Corvo برتر از Gordon Freeman است

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نویسنده بازی Dishonored خشم همگان در اینترنت را با مورد انتقاد قرار دادن Gordon Freeman، یکی از بهترین کاراکترهای بی حرف و ساکت دنیای بازی، بر انگیخت.

Dishonored%20PC%20%281%29.jpg

قهرمان بازی Dishonored (و یا شاید ضد قهرمان) یعنی Corvo فردی بی حرف و ساکت است اما آقای Austin Grossman از استودیوی Arkane ضمن گفتگو با Kotaku گفت که شخصا از طرفداران دیگر شخصیت های محبوب و ساکت نیست:
من از کاری که Valve با این شخصیت ساکت کرده است متنفرم. من این مورد را فوق العاده ناشی و چندش آور می بینم. من Gordon Freeman را چندش آورترین می بینم.
این مردم هستند که با او، در مورد او و بعضا به جای او حرف می زنند. او فقط به صورت اتفاقی در میانه این موارد ظاهر شده است.
و اما در مقابل، آقای Grossman به شخصیتی که خود خلق کرده یعنی Corvo که به صورت قاطع و محکم در روایت داستان شرکت دارد، امیدوار است:
نقطه تفاوت Dishonored با آن چیزی که پیشتر در Half-Life 2 دیده ایم، این است که Dishonored بیشتر خصوصی تر و شخصی تر است. من فکر می کنم شما درگیر بازی شوید زیرا این کاراکتر از همان ابتدا با مردم روابط شخصی دارد.
البته من تعصب دارم اما من فکر می کنم که Dishonored شما را از لحاظ عاطفی و احساسی بیشتر درگیر می کند.
Grossman همچنین اظهار داشت که حرکات Corvo - همانند کشتن با چاقو - نوعی گفتگو به حساب می آید. و این اصلا چندش آور نیست، نه؟

Dishonored هم اکنون در آمریکا عرضه شده و این هفته نیز در اروپا و استرالیا عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
یعنی خاک تو سر چنین نویسنده ای که انقدر جوگیر هست این جوگیری سر bf3 هم ea رو گرفته بودش این حرف رو اگه بعد از امدن نمرات زده باشه که خیلی جوگیر هست این بابا.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
ایشون نویسنده بازی های بزرگی بودن که توی ویکی پدیا به این صورت لیست شده :

ولی باز هم نمیشه انکار کرد که بعد از موفقیت بالای Dishonored پیش منتقدها ، جوگیر شده ! کمتر کسی میاد یکی از محبوب ترین کاراکترهای دنیای گیم رو این طوری میکوبونه ، اونم دقیقآ بعد از عرضه بازی خودش !

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
حالا خوبه بازیش شاهکار شده والا بعضی ها طرف رو با خاک یکسان میکردن :D
البته من با حرفش موافق نیستم. کلا میگم :D

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
نه دیگه، اینجوری دیگه نه !
اینجارو دیگه زیاده روی کردی :d
دیگه پررو نشو :d

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170
اگه Freeman محبوب نبود که 2-3 سال پیش تو نظرسنجی Gamespot راجع به Greatest of hero all time اول نمیشد، ایشون با اینکه نویسنده بزرگی بوده ولی احتمالا داستان HL را درک نکرده

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
یعنی Freemanاین قدر از یادها رفته که این آقا این قدر راحت میاد به ایشون این حرف رومیزنه
کاشhalf life 3زودتر بیاد تاببینم این یارو دیگه چی میگه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
این مردم هستند که با او، در مورد او و بعضا به جای او حرف می زنند. او فقط به صورت اتفاقی در میانه این موارد ظاهر شده است.
چه حرف مزحکی !!!!
خاصیت تمام بازی ها همینه که هر بازیبازی خودش شخصیت سازی کنه !!!!
سوالی که اینجا باید از ایشون پرسید اینه که . . .
چرا این شخصیتی که شما اینقدر داری میکوبیش باید این همه محبوب بشه! ;)

من از کاری که Valve با این شخصیت ساکت کرده است متنفرم. من این مورد را فوق العاده ناشی و چندش آور می بینم. من Gordon Freeman را چندش آورترین می بینم.
چندش آورترین آقا جان خدا بیامورزت بود ، درست صحبت کن . . . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر