نوید برهانی قهرمان جام‌جهانی فرانسه در رشته FiFA 2015 شد!

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
نوید برهانی قهرمان مسابقات فیفا ۱۵ جهان شد. مسابقات جام‌جهانی ورزش‌های الکترونیک که به میزبانی کشور فرانسه همه ساله در آبان ماه برگزار می‌شود امروز یکشنبه ۱۱ آبان با قهرمانی نماینده ایران به پایان رسید.
به گزارش بانک ورزش، برهانی که حدود یک ماه پیش توسط نماینده مسابقات ESWC ٬ مجموعه مکعب در ایران به عنوان نفر اول انتخاب شده بود امروز توانست در یک بازی که با موقعیت‌های فراوانی هم برایش همراه بود برنده شود. این بازی در آخر با نتیجه ۱-۰ به سود AdamanT به پایان رسید. نماینده ایران در این بازی با تیم من‌سیتی به مصاف رقیبش از کشور انگلیس رفت که بارسلونا را انتخاب کرده بود.
این اولین مدال نمایندگان ایران در تاریخ بیش از ۱۰ سال این بازی‌هاست که توسط این جوان اهل شهر اصفهان کسب شد. مسابقات جام‌جهانی فرانسه یکی از شناخته‌ شده‌ترین مسابقات بازی‌های کامپیوتری است که در بالاترین سطح برگزار می‌شود.

- - -ویرایش - - -

10710501_924287857599096_3849220041001172033_o.jpg

- - -ویرایش - - -

983821_924287820932433_3194150182695979240_n.jpg
10615378_924226550938560_7136426500756884387_n.jpg

- - -ویرایش - - -

jame%20navid.jpg

- - -ویرایش - - -

10556462_923898190971396_3214319185016552278_n.jpg

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,765
نام
مارشال
از کسیکه تو المپیاد مقام آورده بپرسی تو چی اولی، جوابش مشخصه.
ولی از این بابا بپرسی تو چی مقام آوردی ، من یکی موندم.
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

“One of the very worst uses of time is to do something very well that need not to be done at all.”
حالا بماند که این حرف شما تو یه فروم تخصصی گیم مثل جوک میمونه ولی:
اولا برای این مسابقات اسم هست و اسمش ورزش های الکترونیکی ـه.
دوما لازم هم نیست بخواد جواب پس بده، کسی بهش گفت وقتتو تلف کردی اون جایزه ی 4000 دلاری رو میزنه تو دهن طرف که نشون بده تلف نشده.

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
اگه حرفه ای باشی و تمرکزت رو گیم بزاری (digital sport) مثل دوتا ،کانتر و فیفا ... میتونی خیلی بیشتر از یه دکتر و مهندس پول دربیاری
البته تو ایران سخته این کار چون اکثر مسابقات خارجه و باید سفر کنی

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

“One of the very worst uses of time is to do something very well that need not to be done at all.”

تو بازیسنتر چی کار میکنی ؟ داشتن تو کمبریج دنبالت میگشتن :bighug:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,989
نام
احمد
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

تو همه اینایی که گفتی خودت اولی این بنده خدا واسه دومی باید کار کنه :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خوشم میاد ایشون خوب همتون رو به کار گرفت ! به اون هدفی که میخواست رسید حالا هر چقدر میخوای مسخره کنید و جواب بدید !

بیست هزار بار گفته شده :

Don't feed troll

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آقا دمش گرم سرود ملی مون رو طنین انداز کرد اونجا :d ولی این چرا نفسش در نمیومد به ایرانیم باباش سوالو ترجمه میکرد جواب درست نمیداد نگرانش شدم :d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
الان کامل نشستم فینال بازیو دیدم . خداشاهده به دور از احساسات ، توی همین فروم کسایی هستن که هم از نظر سیستم گردش توپ ، هم از نظر سازمان دفاعی و هم از نظر موقعیت سازی چیزی از این دو دوستی که به فینال رسیدن کم ندارن . باز نوید برهانی در زمینه گردش توپ خیلی خوب کار می کرد اما حریفش به طرز عجیبی معمولی و قابل پیشبینی بازی می کرد . البته مطمئنا استرس بالا و جو سنگین باعث شده عملکرد کیفی هر دوتاشون پایین بیاد . از نظر من نکته مثبت بازی هر دوتاشون این بود که چاشنی منطق در بازیشون رعایت می کردن و تمرکزشون روی باگ ها و شگردهای منفی بازی نبود . خیلی هم جالب بود که نوید 3-5-2 بازی می کرد اما اگر دقت کنید تاکتیکش طوری تنظیم کرده بود که بازیکن ها خیلی باز و پراکنده باشن چون حالت دیفالت تاکتیکی سیتی اصلا اینطور نیست . در کل اون کسایی که با فیفا زندگی می کنن حتما برن بازی فینال دانلود کنن ببینن ، مطمئنا براشون جالبه

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
الان کامل نشستم فینال بازیو دیدم . خداشاهده به دور از احساسات ، توی همین فروم کسایی هستن که هم از نظر سیستم گردش توپ ، هم از نظر سازمان دفاعی و هم از نظر موقعیت سازی چیزی از این دو دوستی که به فینال رسیدن کم ندارن . باز نوید برهانی در زمینه گردش توپ خیلی خوب کار می کرد اما حریفش به طرز عجیبی معمولی و قابل پیشبینی بازی می کرد . البته مطمئنا استرس بالا و جو سنگین باعث شده عملکرد کیفی هر دوتاشون پایین بیاد . از نظر من نکته مثبت بازی هر دوتاشون این بود که چاشنی منطق در بازیشون رعایت می کردن و تمرکزشون روی باگ ها و شگردهای منفی بازی نبود . خیلی هم جالب بود که نوید 3-5-2 بازی می کرد اما اگر دقت کنید تاکتیکش طوری تنظیم کرده بود که بازیکن ها خیلی باز و پراکنده باشن چون حالت دیفالت تاکتیکی سیتی اصلا اینطور نیست . در کل اون کسایی که با فیفا زندگی می کنن حتما برن بازی فینال دانلود کنن ببینن ، مطمئنا براشون جالبه
دقیقا. حالا من کاری به نوید ندارم چون عالی بود و با فکرش بازی می کرد. ولی به خدا من و سایر دوستان دست کمی نداریم از این حریف آقا نوید. باور کنین من تو بازی هام صد شرف این یارو انگلیسیه بهتر بازی می کنم. حالا شاید استرس اذیتش کرده

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,052
دوستان با هزینه خودشون رفتن . شما هم میتونستید برید :d اگه پولشو با یک لیدر مثل بابای ایشون داشتید که حمایت بشید
قبول! باشه! شما بازیکن خیلی خوبی هستید و دارید در این مملکت حروم می شید!
دوست عزیز و گرامی من، آدم همیشه باید برای چیزی که می خواد تلاش کنه! شما پولدای یا نَدار فرقی نمی کنه! اگر فکر می کنید می تونید تو یک زمینه ای موفق باشید، باید براش سختی بکشید!
با نشستن اینجا و ناله کردن کاری از پیش نمی ره! اگر قبول کنید که می تونید، همه چی به خودی خود فراهم می شه!
من کاری به این ندارم این آقا وضع مالی خوبی داشت یا نه! برای من این مهمه که ایشون تونست به چیزی که می خواد برسه!

اگر کسی رو ندارید که رو شما سرمایه گذاری کنه، حداقل شما قَدر خودتون رو بدونید و رو خودتون سرمایه گذاری کنید! همه چی پول نیست! اولش خواستن و حرکته! شعار هم نمی دم!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
من ی رفیق دارم الان بالای 10 سال هست که فیفا می زنه بیاد باهاش بازی کنه دوستم سوراخش می کنه :dماهی 1 بار جمع می شیم بازی می کنم 8تا به من می زنه حالا من همه را سوراخ می کنم :-o

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
حرف دوستان متین که تلاش خود طرف مهمه ، اما حالا که میبینیم تو زمینه های گیم هم استعداد هست چرا خب زمینه سازی صورت نمی گیره ؟ طرف بخواد یه مسابقه شرکت کنه اشکشو در میارن نه فقط در این زمینه Robo و ... زمینه های دیگه ، البته تو ایران هنوز به گیم به عنوان یه شغل که نیازه مثل خیلی از شغل های مهندسی و ... هوش و فکر و مهارت و حتی چشم های طرف درگیر باشه و اون فشار و استرسی هست رو طرف ، نگاه نمیشه و صرفا مسخره بازی قلمداد میشه ! کلا تو ایران شغلی که واسش درس نخونی جزو شغل حساب نمیشه ! در کل وقتی روی صنعت گیم تو ایران حساب باز بشه که فرهنگ سازیش به عنوان یه کار آکادمیک صورت بگیره چه بازیسازی چه گیمر

الان دور بر رو نگاه کنید توی ۱۰۰ تای اول اکثر گیم های ایرانی هست ! وضعیت اینترنت و پینگ ایران رو در نظر بگیرین !

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
نوید برهانی تو مسابقات کیوب که بهترین های ایران اومدن همرو درو کرد ! فینال کیوب هم 433 برداشته بود . لیاقت قهرمانی رو 200 درصد داشته ! فیفا 15 هم سیستم 352 مثل
13 ، OP شده اون هم تو همه بازی هاش به صورت Defensive , Counter attack بازی میکرد و work rate همه بازیکناش عالی بودن . پلن B ش هم 433 بود که تاکتیک تهاجمی
ترش بود . سخترین بازیش با Vinch بود که قهرمان پارسال بود واقعا استرس داشت . با Ovvy مساوی کرد تو گروهی که خیلی معروفه و فقط نماینده به ژاپن باخت . حریف انگلیسش هم خیلی بازیکن محکمی بود به قول خارجی ها Solid بود . من بازی اونم با Ovvy دیدم درصد اشتباهش کمتر از 10 بود !

کلا اونجوری که من دیدم همه بازیکنا اسکیلر هستن اما خیلی کم اسکیل میزنن تو بازی و فقط در شرایط خاص و بیشتر به کار ترکیبی اهمیت میدن خلاف من که همش قضیه Fun داستان و جدی میگیرم . واسه همین تو مسابقات کیوب تا 40 نفر برتر بیشتر نتونستم برم بالا .

این پسر انقد Unique هست که من به خودم افتخار میکنم از اینکه ایشون رو تو مسابقات کیوب از نزدیک دیدم ! در همون حدی که اگر کریس رونالدو رو از نزدیک ببینم !b-)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر