نوید برهانی قهرمان جام‌جهانی فرانسه در رشته FiFA 2015 شد!

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
نوید برهانی قهرمان مسابقات فیفا ۱۵ جهان شد. مسابقات جام‌جهانی ورزش‌های الکترونیک که به میزبانی کشور فرانسه همه ساله در آبان ماه برگزار می‌شود امروز یکشنبه ۱۱ آبان با قهرمانی نماینده ایران به پایان رسید.
به گزارش بانک ورزش، برهانی که حدود یک ماه پیش توسط نماینده مسابقات ESWC ٬ مجموعه مکعب در ایران به عنوان نفر اول انتخاب شده بود امروز توانست در یک بازی که با موقعیت‌های فراوانی هم برایش همراه بود برنده شود. این بازی در آخر با نتیجه ۱-۰ به سود AdamanT به پایان رسید. نماینده ایران در این بازی با تیم من‌سیتی به مصاف رقیبش از کشور انگلیس رفت که بارسلونا را انتخاب کرده بود.
این اولین مدال نمایندگان ایران در تاریخ بیش از ۱۰ سال این بازی‌هاست که توسط این جوان اهل شهر اصفهان کسب شد. مسابقات جام‌جهانی فرانسه یکی از شناخته‌ شده‌ترین مسابقات بازی‌های کامپیوتری است که در بالاترین سطح برگزار می‌شود.

- - -ویرایش - - -

10710501_924287857599096_3849220041001172033_o.jpg

- - -ویرایش - - -

983821_924287820932433_3194150182695979240_n.jpg
10615378_924226550938560_7136426500756884387_n.jpg

- - -ویرایش - - -

jame%20navid.jpg

- - -ویرایش - - -

10556462_923898190971396_3214319185016552278_n.jpg

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,533
10556462_923898190971396_3214319185016552278_n.jpg

دمه مسئولین برگزار کننده خارجی گرم مانیتور بزرگتر از این نداشتین؟ یا حداقل 2 مانیتورش میکردین بابا این 17 هم به زور میزنه

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
از کسیکه تو المپیاد مقام آورده بپرسی تو چی اولی، جوابش مشخصه.
ولی از این بابا بپرسی تو چی مقام آوردی ، من یکی موندم.
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

“One of the very worst uses of time is to do something very well that need not to be done at all.”

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,550
نام
حسین
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

“One of the very worst uses of time is to do something very well that need not to be done at all.”
کلا معنی و مفهوم تفریح ،خوش گذرونی و سرگرمی برای خیلی از ما بیگانست هنوز .

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

شما تو فروم تخصصی گیم چیکار میکنی پس؟:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,991
نام
آریا
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

میتونه بگه توی چیزی که بهش علاقه دارم و هر سال میلیون ها آدم میرن سراغش و توی همون بازی های معمولی آنلاین هم کلی بابت برد و باخت کل کل میکنن، قهرمان جهان شدم! :D
این همه ملت وقتشون صرف بازی کردن، فیلم دیدن، توی فیـس بوک چرخیدن و ... میشه، حالا یه نفر همون وقت رو صرف علاقه ـش به FIFA کرده و به قهرمانی این مسابقات رسیده، یعنی از وقت و زمان خودش استفاده بدی کرده؟!
برایان تریسی هم بعیده منظورش از اون جمله ربطی به این تاپیک داشته باشه. :D چون بشر نیاز داره که در کنار کار کردن و سختی های زندگی، تفریحاتی هم داشته باشه. حالا یکی میره با ماشین توی خیابون چرخ میزنه و لذتش در این هست، یکی کلکسیون سوسک جمع میکنه، یکی هم از علاقه خودش به دنیای بازی میرسه به قهرمانی. نمیشه گفت این چیزی هست که نیازی به انجامش نبوده و طرف اشتباه کرده و باید به جاش میرفت المپیاد فیزیک مدال میگرفت! :D

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

هر کسی بالاخره یه علاقه و آرزویی داره.
یکی مثل رضا زاده دوست داره بشه قهرمان وزنه برداری، میره برای اون کلی زحمت میکشه میشه بهترین وزنه بردار جهان.
یکی دوست داره بشه عالِم ترین آدم دنیا، مثل استفن هاوکینگ میره عمرشو میزاره رو مسائل علمی و فیزیک.
یکی دوست داره همه ی زمین رو برای خودش بگیره، مثل هیتلر میره جون میکَّنه و میشه یه ابرقدرت و به همه جهان حمله میکنه. ( هرچند موفق نشد شکر خدا، وگرنه الان فکر کنم ما هم باید آلمانی صحبت میکردیم :d صَدّام هم همین بود البته )

ایشونم یه آرزوی پاکی مثل قهرمان فوتبال ویدیویی شدن داشت که به آرزوشون رسید. چه ایرادی داره؟ از قهرمان فوتبال واقعی ( Real Football ) شدن هم خیلی بهتره تازه، اون کلی دغل بازی داره :d

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

استاد تمام در جوگیر شدن

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
دو روز دیگه همین رشته ها سر از المپیک در میارن.:D شایدم همچین مسابقاتی از المپیکم مهم تر شد!200 سال پیش به ملت از المپیک و جام جهانی میگفتی قطعا بهت میخندیدن!!

===========
من اون بازی ای که صفحه قبل لینکش بود رو دیدم.این بنده خدا بازیکن خوبیه ولی تو همین فروم خودمون هم کسایی هستن که بازیشون همونقدر خوبه.حریفشم که کلا هیچی بارش نبود.
ملاک انتخاب شدن دقیقا چی بوده؟به نظر میاد از هر کشوری هر کی باباش خرجشو داده رفته اونجا .من انتظار بازیکنهای بهتری رو داشتم.

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

حسود هرگز نیاسود .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
واقعا باعث افتخاره دمش گرم.
بازى فينالشو ديدم خيلي عالى بازى ميكنه و دفاعشم خيلى خوبه.جالبيش اينه با ٣ مدافع بازى ميكنه و پاس هاى تك ضرب ميده خيلى بى نقص پاسكارى و تيمى بازى ميكنه اولش انقدر خوب بازيو تو چنگش داره تا آخر بازى حريفو خراب ميكنه.(با بارسلونا فاجعه بازى ميكنه D: )
لذت ميبرم انقد به گيم و گيمرا ارزش ميدن.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

متاسفانه بعضی از ایرانی ها یا خیلی جوگیر هستن یا هرچی بشه بالاخره یه ایرادی باید بگیرن!:|

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

برایان تریسی اگه توی کشور ما با دغدغه های زندگی و مشکلات مردممون زندگی میکرد قبل از اینکه زمانش تموم بشه خودش خودکشی میکرد .
ما مردم صبوری ایم به خدا . ما خیلی از تفریحات اونا رو نداریم ، خیلی از باشگاههای وررشی برای سنجیدن آمادگی خودمونو نداریم ، حمایتی نیست توی خیلی از رشته ها ، تفریبا والیبالم جزئش بود تازه الان داره از طریق رسانه بهش اهمیت میدن . مدال ایشون کمتر از مدال ورزشکارا نیست ولی کی اهمیت میده . یکی مثل FATAL1TY اونجوری حمایت شد یکی هم مثل ایشون اینجوری بره توی این مسابقات .. حقمونه که همه ی دنیا مسخرمون کنن .

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
تو بیکاری ؟
تو اتلاف وقت ؟
تو ورزش انگشتان ؟
تو چیزی که هیچیه ؟

به گفته برایان تریسی :

شما سهمیه اتم شکافتن امروزت رو انجام دادی که اومدی اینجا پست میزاری؟
....................
نشستی پشت کامپیوترت عکسایی یه شخصیتی رو میبینی که توی این وضعیت رفته اونور و قهرمان شده...بجای اینکه اینجوری طعنه بزنی به دستاورد مردم یا خودت برو و تو یه رشته ای موفق باش یا تبریک بگو بهش....چون مسلما شما اون کار رو نتونستی انجام بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر