نمرات Playstation All-Stars Battle Royale

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
PlayStationAllStars.jpg

GameSpot 6.5/10
Screwattack 8.5/10
eurogamer 7/10
IGN - 8/10
Gameinformer 7.5 /10
OPM 6/10
CVG 6.8/10
Kotaku YES
The Escapist 4/5
Destructoid 9/10
Push Square9/10
GamesRadar 3.5/5
Game Revolution 4/5
VideoGamer 6/10
Playstation Universe 9/10
PlayStation LifeStyle 8/10
3DJuegos 82/100
SpazioGames 80/100
Gamereactor Sweden 70/100
forbes 7.5/10
metro game central 6/10
GamingXP (Germany) 83/100
TSA 9/10
Screwattack 8.5/10
4Gamers (Belgium) 87/100
GameTrailers 7.3/10
PlayFront (Germany) 8.5/10
GodisaGeek 7/10
D’toid 9/10
PSNation = A
PSU 9.0/10
Thesixthaxis 9/10
Vandal Online 8.9/10
Machinima - 7.5/10
CraveOnline 8/10
gameebeat 90/100

vita:
GameSpot 6.5/10
Pocket Gamer UK 7/10
PlayStation LifeStyle 8.5/10
TSA 9/10
TGC 8.5/10
Screwattack 8.5/10
4Gamers (Belgium) 87/100
Konzolista (Czech Republic) 8/10
GamingOnly 9/10

joypad.dk 90/100

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
کلا هر بازی ای که امتیاز پایین می گیره از بازی های سونی کسی ازش انتظاری نداره، هر بازی ای که امتیاز بالا بگیره یهو همه انتظارا ازش می ره بالا

@Infected Area

دانسته هات رو ببر Oxford داری حیف می شی اینجا

فعلا یکی از اون کم انتظارهاش الان نامزد گوتی شده.
جای اون پرانتظاره واقعا خالیه بین اونا

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
تاپیک خود بازی تا الان 16 صفحه بیشتر جلو نرفته، بعد یه عده فکر میکنن ما منتظر نشسته بودیم که بازی GOTY درو کنه و متای 95 به بالا بگیره...

متای بازی رو دور و بر 70-75 پیش بینی میکنم.

@ ash@ash
شما بیشتر داری حیف میشی. چون با این وضعیت میترسم به 100 تا پست هم نرسی با این آیدی :(

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
من کلا آی دی برام مهم نیست

آی دی هام هم همه ash توش داشته

@Red V

شرط لاگین نکردن توی بازیسنتر می بندی؟

راستی یادم رفته بود شما عضو گروه فخیمه زبون نفهم ها هستید، متاسفانه نمی فهمید کاریتون نمی شه کرد

idiots are everywhere

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
واقعا متای بازی رو 60 اینا پیشبینی می کنید؟ من کلا از بازی خیلی خوشم اومده و در مورد نمره هم همه می دونند زیاد اهل نظر دادن نیستم همون طور که تو بحث های این چند وقته ای که تو تاپیک امتیازات و VGA و این حرف ها بوده اصلا وارد هم نشدم اما بنظرم بی انصافی هست اگه بگیم این یک Clone هست. درسته الهام گرفته شده اما بالاخره چیزهای مستقلی هم برای خودش داره دیگه. حالا نمره ها تا چند ساعت دیگه میاد معلوم میشه اما من بازی رو Pre Order هم کردم تو PSN و بنظرم ارزشش رو داره چون هم آنلاین خوبی داره و هم SP طولانی داره با این همه کارکتر و داستان های متفاوت.

در ضمن این رو هم بگم اگر از سبک یک بازی خوشتون نمیاد بهش توهین نکنید و نگید آشغال و از این جور چیزا. مثلا من از JRPG و بازهای تو این سبک خوشم نمیاد دلیلی داره بهش توهین کنم؟ حالا چه انحصاری سونی باشه چه مایکرو و چه نینتندو! یکم سعی کنید منطقی تر رفتار کنید و از تفکرات چند سال پیشتون دور بشید. واقعا این طرفداری های بی جهت نتیجه ای نداره. از بازی که دوست دارید لذت ببرید و به لذت دیگران از بازی هایی که دوست دارند هم سعی کنید احترام بزارید.

پ.ن: جناب ash@ash شما هم بهتره که جو تاپیک رو بهم نزنید و به دیگران هم توهین نکنید تا همه چی به خیر و خوشی تموم بشه. موفق باشید

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
ما اسممون زبون نفهم ولی مثل اینکه بعضیا واقعا وجودشون هست ;;)

------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن این رو هم بگم اگر از سبک یک بازی خوشتون نمیاد بهش توهین نکنید و نگید آشغال و از این جور چیزا. مثلا من از JRPG و بازهای تو این سبک خوشم نمیاد دلیلی داره بهش توهین کنم؟ حالا چه انحصاری سونی باشه چه مایکرو و چه نینتندو! یکم سعی کنید منطقی تر رفتار کنید و از تفکرات چند سال پیشتون دور بشید. واقعا این طرفداری های بی جهت نتیجه ای نداره. از بازی که دوست دارید لذت ببرید و به لذت دیگران از بازی هایی که دوست دارند هم سعی کنید احترام بزارید

توهینی نیست عزیز ، برای خیلی ها هم سبک Stealth یه سبک اشغال و بدرد نخور هست در حالی که برای من فوق العاده لذت بخش هست و خب منم اون ها رو درک میکنم . کلا من زیاد از این سبک Fighting خوشم نمیاد :d مشتی میریزن وسط الکی دکمه و اینا میزنند :d ولی خب اگه کسی ناراحت شده من معذرت میخوام .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
وای باز شروع شد. باز این بچه بازی ها و امتیاز بازی ها شروع شد.

به خدا باید یه سری از بچه هارو یه درجه براشون تعیین کنن فقط اونا بیان امتیاز بذارن و بقیه حق پست دادن نداشته باشن.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
عاشق این user scoreهای متا هستم من در حد نظر بعضی از دوستان اینجا هستش:D

طرف اومده به بازی 0 داده و بعد گفته no crash - no halo - no mario - no hulk - no shrek! این بنده خدا کارش از چندگانگی و اینا هم گذشته با این حالش دیگه:D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
وای باز شروع شد. باز این بچه بازی ها و امتیاز بازی ها شروع شد.

به خدا باید یه سری از بچه هارو یه درجه براشون تعیین کنن فقط اونا بیان امتیاز بذارن و بقیه حق پست دادن نداشته باشن.

حالا از اینها گذشته.... چرا امضاتو مدتیه برداشتی؟

چند وقت یکبار پست میدادی، با خوندنش خرسند میشدیم 3:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سبکش مثل کرش بشه؟:-/

نه خیلی!کرش بش همونی بود که 4تا از شخصیتا باید مسابقه میدادندو بازیایی مث عین داشت : ?
تو یه زمین مینداخت چهارتا دستگاه هم میداد توپو بهم شلیک میکردین?
اگه اره اصلا شبیه اون نیست.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
اگه بخوای به PASBR (چه مخفف ضایعی!:D) بگی کلون پس عملا دیگه هیچ بازی اورجینالی وجود نخواهد داشت!

بنا به این تعریف TR جدید میشه کلون UC، فورتزا میشه کلون GT، جمیع FPS ها میشن کلون Halo و ...

ما یه چیزی داریم به اسم الهام گرفتن و الگوبرداری که با کلون کردن زمین تا آسمون فرق داره! خصوصت تو این صنعت و کلا مقوله های مربوط به کامپیوتر بحث کلون کردن اصلا معنی نداره! اگه تو دنیای کامپیوتر بخوای دنبال اورجینال بودن بگردی در نهایت به یکی دوتا محصول خاص میرسی که همه محصولات دیگه از انها کلون شدن!

من خودم از این بازی خیلی خوشم میاد! به نظرم در سطح خودش فوقالعاده هست. یعنی در سطح یک بازی متوسط هست که خود سازنده هاش هم از اول قصد ساخت یه بازی AAA رو نداشتن. من به این میگم یه بازی موفق که به اهدافی که براش تعیین شده میرسه. مثل RE6 که همیشه گفتم بازی موفقی هست چون اهدافی که براش تعیین شده راضی کردن فن های افراطی و متعصب که از همه چیز ناراضی هستن نیست بلکه فروش خیلی خوبه که بهش رسیده.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان اگه از حرف من ناراحت شدید عذر خواهی میکنم منظورمو بد رسوندم:-D فقط از سبکش خوشم نیومد!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر